Şimdi Ara

Kurtlar vadisini izliyor musunuz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Kurtlar vadisini izliyor musunuz?

(En Son Oy Tarihi: 12.3.2013)
Giriş
  • reklamlara kıl olmaya basladım ayrıca cok berbat bıtırdıler.
  • bi kaç eskigi haricinde (figuranlar çok çabuk ölüyo,kavaga sahneleri ve mantık dışı olaylar vs...)turkiyede su andaki en iyi dizilerden bi tanesi birazda faydası var millet senelerden beri mafya nedir,derin devlet nedir ne iş yapar? deyip dururdu en azından millet bunları biazda olsun ögreniyodur herhalde
  • birkere seyretttim ama hiç sarmadı beni.Malesef yabancı mafya filmleri daha başarılı.Tabi bu benim kendi görüşüm.
  • zaten bizimkiler o çıtayı kolay yakalayamazlar ama biraz da olsa bi ilerleme kaydedilmesi hoş tabii
  • sorumu bu herhaldeeeeeeee
  • quote:

Orjinal: Koray08

sorumu bu herhaldeeeeeeee

????
  • quote:

Orjinal: vectorman

quote:

Orjinal: Koray08

sorumu bu herhaldeeeeeeee

????

yani;"bu da sorulurmu?tabiiki seyrediyorum"

• izlemez miyim aaaahh

aslan bey e ne olduuu???

o çığlık atan sandalyedeki yaşlı kadın kiiimm?

elif i vurucaklarmııı??(mezarda)

polat baron un oğlumuuu????
  • Digitalde Show Tv olmadığından dolayı hiç izleyemedim. Ama nasıl bir şey merak da ediyorum.
  • inlenmez mi arkadas yaa !!!
  • Kardeş o kadar yazdım daha anlamadın mı , yoksa okumadın mı?Polat oglu, aslan öldü , sandalyede kadın büyük ihtimal polatın annesi ve karhanlının eski yavuklusuElif'in olay meçhul..O da ölürse hepten s..acaklar dizinin içine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erulmo -- 26/6/2004 16:29:04 >
  • enrulmo ne dedin sen şimdi yaw
  • izlenmez mı be yaw;
    son bolumde polat 3 kere oksurerek karahanlıya dewlet adamı oldugunu bellı ettı we boylece karahanlıda onun agzına mıcma kararından waz gectı
  • nne diyorsun kardeş ne devlet adamı yau polat karahanlının oglu oldugu için yani kendi huy ve alışkanlıklarını aldıgı için kalemini kırmadıKendide habşurdugu zaman 3 kere hapşuruyor.Yau nasıl anlamasınız anlamdım..Aslan polatın gerçek amcası idi daha nasıl açıklayım yau
  • 1 kere izledim we gerçekçi diyenlere burdan tüm OOHHAAAA'larımı gönderiyorum. Yoq kardeşim mafyayı çok olmasa da az-buz bilirim(dizilerden deil) bi kere öyle halk kahramanı olayı yok yuh abartmışlar. + 45dk lık diziye de 97dk reklam koyarlarsa bence fanatiklerin sayısı hızla düşcektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Janjan -- 26/6/2004 16:54:47 >
  • quote:

Orjinal: Janjan

1 kere izledim we gerçekçi diyenlere burdan tüm OOHHAAAA'larımı gönderiyorum. Yoq kardeşim mafyayı çok olmasa da az-buz bilirim(dizilerden deil) bi kere öyle halk kahramanı olayı yok yuh abartmışlar. + 45dk lık diziye de 97dk reklam koyarlarsa bence fanatiklerin sayısı hızla düşcektir

ah be janjanım işte bir kaç kere daha seyretsen anlarsın aslında mafya meselsini
    polat zaten mafya değil
    halk kahramanı hiç değil
    sadece mafyayı temizlemek için bir devlet görevlisi

ayrıca ilk bölümünden itibaren seyrediyorum.hiç kaçırmadım.
    herkese tavsiye ederim
  • Ben de kaçırmamaya çalışıyorum. Zaten izlenebilecek iki dizi var:
    1) Avrupa Yakası
    2) Kurtlar Vadisi
  • bi izledim bırakamadım valla hiçte kaçırmıyorum maalesef tuttu
  • vay be buradaki oran da düşündüğümden fazla çıktı...
  • burada dizilerin dandikliği hakkında tartışmaya girmayelim.En gerçekçi dizinin Kurtlar vadisi olduğunu kabul edelim.En azından güncel olaylardan esinti var.bütün bölümlerini izledim.bundan sonrada izleyeceğim.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.