Şimdi Ara

KYK Ziraat İnternet Şubesinden para yatırma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
2
Favori
3.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kyk.ziraatbank.com.tr den para yatırmaya çalıştıgımda (14006): İşlem Tamamlanamadı : Başvuru işlemleri tamamlanmamış, muhtemelen öğrenci e-devletten taahhüt etmemiş,ödeme yapılamaz sorunu veriyor. Bu 2.senem, aylık ücretleri aksatmadım ama böyle bir sorunla karşılaşıyorum. Başka bu sorunu alan var mı?

• aynen 2.senem ve aynı sorunla karşılaştım.
  • ben de ayni sorunla karsilastim fakat ziraatin mailine gore kendileriyle alakali bir durum degilmis kyk yi arayin diyor bu sorunu cozumleyen biri var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hilife

ben de ayni sorunla karsilastim fakat ziraatin mailine gore kendileriyle alakali bir durum degilmis kyk yi arayin diyor bu sorunu cozumleyen biri var mi?
    Benimde 2 senem ve aynı sorun bendede var. Atm denediniz mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dejavu112

Benimde 2 senem ve aynı sorun bendede var. Atm denediniz mi acaba?

Alıntıları Göster
    bende de var aynı sorun. gene mallık yapmaya başladılar. geçen ayda kyk.ziraat.com.trden yatıramamıştım.
  • Atmden denemedim ziraat mobil ve kyk.ziraatbank.com dan denedim sadece
  • Bende de aynı sorun var 4. Senem aynı hatayı aldım yatirabilen var mı atmden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melodrama00

Bende de aynı sorun var 4. Senem aynı hatayı aldım yatirabilen var mı atmden?
    Herkeste aynı sorun var herhalde. P.tesi atmden deneyeceğim, bakalım ne olacak.
  • Benim de 3. sene 2 haftadır uğraşıyorum,atmden de yatmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: susam95

Benim de 3. sene 2 haftadır uğraşıyorum,atmden de yatmıyor.
    2. seneme başlayacağım yurtta aynı sıkıntıyı almaktayım ATM'den yatırmaya çalıştığımda ise sistem hatasından dolayı işleminiz gerçekleştirelememktedir tarzında bir hata alıyorum. Eğer halledemezsek artık Ankara'ya gittiğimde gerek yurt müdürlüğüyle gerek KYK Genel Müdürlüğü ile halledilecektir diye düşünüyorum. Yeni yurt kayıtlarından dolayı bir sistem hatası olabilir.

Neticede bizim taahhütlerimiz elektronik ortamda olmadığından veya E-devlet üzerinden işleme açılmadığı halde işlem yapma koşuşundan dolayı bir hatadır. Genelde alışığız böyle sistem hatalarına.
  • Aynı hatayla bende karşılaşmaktayım.Atm den de yapamıyorsanız denememe lüzum yok.Yarın müsait olursam Yurdu aracağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: monarch25

Aynı hatayla bende karşılaşmaktayım.Atm den de yapamıyorsanız denememe lüzum yok.Yarın müsait olursam Yurdu aracağım.
    aynı sorunu ben de yaşıyorum. yarın yurdu aramayı düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi polybabba -- 13 Eylül 2015; 19:42:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: polybabba

aynı sorunu ben de yaşıyorum. yarın yurdu aramayı düşünüyorum

Alıntıları Göster
    Yurt müdürlüğünün bir şey yapacağını zannetmiyorum KYK danışma hattını aramak daha faydalı olacaktır sonuçta genel bir sorun KYK Genel Müdürlüğü'nün haletmesi gereken bir sorun olarak düşnüyorum bunu.

Muhtemelen yukarıda dediğim gibi sorun bu sene geçilen E-devlet uygulamasından kaynaklanıyor.
  • Bu sabah deneyen olursa yazsın arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melodrama00

Bu sabah deneyen olursa yazsın arkadaşlar
    bu sabah denedim bendede aynı problem var 2.senem
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaK66

bu sabah denedim bendede aynı problem var 2.senem

Alıntıları Göster
    arkdşlar bende bugün sabah atmden yapayım dedim hata verdi şimdi de internette bu problemi veriiyor:Başvuru işlemleri tamamlanmamış, muhtemelen öğrenci e-devletten taahhüt etmemiş,ödeme yapılamaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MSNefes25 -- 14 Eylül 2015; 13:38:06 >
  • Denedim hala duzelmedi yatirabilen var mi?
  • Bende yatıramıyorum hala. Yurtada soramıyorum daha gitmediğim için.
  • Ben de yaklaşık 2senedir kyk da kaliyorum ayni hatayi aliyordum yurt müdürlüğünü aradim bana söylenen kyk ve ziraat sistemleri yeni kayıtlar nedeniyle güncellenmekte aynı hatayı bütün öğrenciler alıyor 2-3gün sonra tekrar deneyin düzelicektir herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: akrep_1992

Ben de yaklaşık 2senedir kyk da kaliyorum ayni hatayi aliyordum yurt müdürlüğünü aradim bana söylenen kyk ve ziraat sistemleri yeni kayıtlar nedeniyle güncellenmekte aynı hatayı bütün öğrenciler alıyor 2-3gün sonra tekrar deneyin düzelicektir herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok
    Arkadaşlar ben bugün yurt müdürlüğü ile görüştüm sistemler kapalıymış 1-2 güne açılır dediler, dedim ödemeyemezsek hadi nolacak atılır mıyız dedim ? , hayır öyle birşey kesinlikle olmaz merak etme 1-2 güne açılır dediler. yani sıkıntı yok 1-2 gün sonra sistem açılır yatırırız
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.