Şimdi Ara

L2[extreme'de]Hero Quest

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • L2extreme de hero quest hakkında bilgisi olan varmi? Bide bu Event Tokeni nereden bulcas onu bulsam hero yum :)

• Sen bu sewdadan vaz gec olamassın

Event Token ı biz iki sene aradık bulamadık kolay gelsin
  • event token gm lerin dusenledikleri hero eventlerinde veriliyor yane bir suru hero adayi colesiuma cikiyor birbirine dalıyor en son ayakta kalana event token veriliyor yane isin cok zorr. yada daha kolay bir yolu var donate.
  • yaklasik 7-8 aydir bu foruma üyeyim
    extremedeki hero olayini bir çok kişi sormustu ama hiç biride hero olamamişti diye hatirliyorum
    donate ninde bir süredir kapali oldugunu duymustum suan açik olabilir siteye girip baskman lazim
    o eventide herkes kazanamaz en son ayakta olan kazanir da oyunu kim iyi biliyorsa o da kazanamaz düşünün colesiuma o kadar kişi olacak ne kadarda oyunu iyi bilirsen bil ayni anda 5 kişi dalarsa hiç sansin kalmaz colesiuma da sansi olan kazanabilir
  • donateden even token satILmIyo satILsaydI aLIrdIm
  • ya o turnuva classlar arası oluo bnm bildigim yada başka serverla karıştırıoda olabilirim. en güzeli ilk bi köşede beklemek ortalıkta adam azalınca dalmak ama combat zone dışına çıkmadan. bide şey war galba herkesin eşitligini saglamak için silahlar öle +25 olan gelemio herkesin +4 mü yoksa öle bi kuralı war sa ler serbestti galba. bayadir titan oynamıom bu olay deişmiş olabilir
  • bırakın artık extremeyi yaaa bıkmadınızmı öldü artık
  • havada bulut sen tokeni unut çünkü bende unuttum
  • GM yi tanimadan TOKEN alinmaz kac kere sahit oldugum "masaalti eventleri" adli turnuvalar yuzunden hero luk sevdasinindan vazgecip material leri sattim. masaalti eventleri ' na bir ornek vereyim; gece2-3 sulari oluyor genelde, pc nin basindan hic ayrilmadan ench basiyorum heine de, bide ne göreyim bilmemki event i kazandi tebrik ederim zart zurt anonsu yahu ne zaman basladida ne zaman kazandi. kazananda donate ci tayfasindan biriydi hani su elinde +28 SB olan. ben boyle herolugun icine ederim diyip bu sevdadan vazgectim

• Bence donate yapanlara ve bu yolla hero olanlara guzel bi ekip kurup her gordugunuz yerde indirin.
    Olumune dalin gitsin.Yani donate yaptıgına Hero olduguna bin pisman olsun.
    Bizim serverda (tempest) biri donate ile wyvern almıştı.
    Herife her DVC ye geldiginde goren daliyodu..
    Sonra baya bi sure girmedi oyuna,bence buyuk ihtimalle ağlamıştır..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.