Şimdi Ara

L2'ye başlıyorum, uygun arkadaş arıyorum (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
3.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    eger ingilizce biliyorsanız,
    lütfen simplicity l2 web sitesinde yer alan başlıklara bakınız ve forumda sıkça sorulan sorular, gameguard hataları nasıl çözülür, noblesse nedir, bug report v.s.. her tür ihtiyacınız olacak sorunun cevabı mevcut...
  • yaw oguz ama oynayamıorum kı baba bılgısayar kıtlenıp kalıo
    kıpırdamıo sorun nedır anlamadım 5 kere format attım problem hala var yoruldum artık ya bı cozumu yokmu bunun
  • bi msn den konusalim..
    Sen oyundayken pc kitleniyorsa, ( hiç bir fonksiyon yapamıyorsa )
    Format atmana ragmen boyleyse eger ekran kartı kaynaklı bir sorun olabilir.
    Çünkü sorun ram de olsa mavi ekran verirdi heralde... ( Emin değilim, bilgisayarcı değilim )
    Msn den bi konuşalım sorarım birilerine ulaş bana..
  • Oguz interlude client le uyumlu mu bu server uyumluysa interlude mevcut bende download yaparım?
  • Valla bak şuan mevcut olan L2 nin en güncel Clientini kullaniyoruz...
    Eğer Interlude'den update yapmaya başlayarak,
    önce kamael > sonra hellbound > sonra son versiyona kadar güncellenebiliyorsa
    neden çalışmasın ki...
    Ama eğer öyle bir güncelleme yapılamıyorsa,
    direk hellboundu indirip update yapicaksin.
  • up!!

Murat cevap bıraktım msn ine kamael update le ilgili
  • Abi harika ya ne lag var ne kasıntı + kamael clientlede oynanabilior herkese tawsiye ederim 45 lvl necro oldum bu arada
  • bende gelıorum aldım ekran kartımı falan hersey tamam inşallah l2 yı yukluyorum ekran kartından falan suphem yok ama yıne de baska sorunlar cıkabılır cunku suan bı mesaj gelıo gercı oyun oynamama manı deıl sanırım cunku bı tane oyunu denemıstım
  • oguz problem su mmm sımdı l2 exe yı tıklıom oyunu acmak icin hane l2 resmı cıkıo bı tane kucuk boyutta sora sıyah ekrana gecıo ve daha sora logın sayfası gelıo oyunun ıste problem benım oyun sıyah ekranda takılıo kalıo logın sayfası gelmıo su problemı suan asamadım urasıorum acaba neden yapabılır bılgınız varmı
  • ya tam bir bilgim yok ama banada oyle bir sey olmustu nedenini sonra farketmistim :P c6 clientine c4 update i yapmstm :D bence l2 systemi fln kontrol et :D
  • eywallah kardes ona bı bakayım ama soyle bıseyde var bızım hellbound sımdı oyunu kuruorum hemen kendı update yapıo host deıstırıp oyuna gırıoruz o sekılde oynanıo serverda ama nedense ben dahil 3 arkadasıma bu sekılde problem oldu oguzların servera bı arkadası yolladım ama kendım gıremıorum bı gırebılsen sorunu bı cozenılsem benle beraber 2-3 kısıyı daha sokacam servera ama problemı cozemedım
  • Hobaaa cumhurumda gelior 2-3 arkda gelicek inş.. Bekleriz beyler bu arada 60 lık necro ve kedisi hizmetimizdedir saygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: loveTR

Hobaaa cumhurumda gelior 2-3 arkda gelicek inş.. Bekleriz beyler bu arada 60 lık necro ve kedisi hizmetimizdedir saygılar

hehe murat kardesim gelmek istıorum ama bı turlu gelemıorum clıent problemlı galıba su sorunu halletsem dırek ordayım herkes gelsın dıyorum beyler yenı server
  • Cumhur,
    Sistem dosyasinda kesin eksik dosya veya bozuk dosya vardir...
    Ama neden oluyor , nasil oluyor bilmiyorum...
    Ayrica sendeki setup ı kullanan bir başkasında problem olmuyor da, sen de problem oluyor bu da ilginç ya...
    Pek alakası yok ama aklıma geldi, firewall veya güvenlik merkezi falan varsa kapatıp bi de öyle dene dicem ama, hiç o tür bi soruna benzemiyor bu...
    Ekran kartında problem olmadığına göre,
    Client le alakalı bi problem var....
    Direct x ve Driverlar da tam çünkü....

Kesin çözüm bilen var mı bu soruna arkadaşlar ?

quote:

oguz problem su mmm sımdı l2 exe yı tıklıom oyunu acmak icin hane l2 resmı cıkıo bı tane kucuk boyutta sora sıyah ekrana gecıo ve daha sora logın sayfası gelıo oyunun ıste problem benım oyun sıyah ekranda takılıo kalıo logın sayfası gelmıo su problemı suan asamadım urasıorum acaba neden yapabılır bılgınız varmı

• Oguzcum kardesım tekrar foratladım wındowsu tekrar denıyıcem ınsallah olur bu l2 yuzunden 300 ytl para harcadım 2 gunde ve 4 gunde 20 kere format attım delırıcem artık su problemı halledebılsemde hep beraber oynayabılsek cunku sız her turlu emegı hakedıosunuz bende gelıcem ınsallah sende cok parcaladın benım ıcın kendını muratta ole

arkadaslar bu serverdakı arkadaslarımız cok ıyı ve yardımsever bu serverda bu ınsanlar ıcın oynamaya deger oguzun oynadıgı serverı goz ardı etmeyın derım yenı bı server ınsallah daha ii olacak
  • Ya vallahi gelene kapımız her turlu acık.D-C-B grade itemlerin hepsi clan warehouse de hazır yani item problem deil.S oliyim A gradeleri de clan warehouse atıcam.Cumhur su problemide bi turlu anlamıs deilim login yazısı nasıl gelmez anlamadım gıttı istersen kamael clientin warsa onla gir ben sahsen kamael clientle oynuorm ve hic bir problem yok.Bide ekran kararınca numlock'a bas bi acılıp kapanıor mu cunku makına donsa numlock ısıgı acılıp kapanmaz o zmn sorunun oyundan oldugu kesinlesir.
  • yok murat bilgisayar ve klavye mouse fonksıyonları calısıo fakat oyunun logın ekranından oncekı sıyah ekranda takılıo kalıo sımdı formatladım pc yı vırus programı kurdum tarattım 2 tane vırus cıktı d surucusunde sıldırdım sımdı bıde baska vırus programı kurdum onunla taratıp sılcem pc temızlenınce kurmayı denıyıcem oyunu ınşallah gelebılırım artıık gercekten l2 yı ozledım oynamak ıstıorum
  • abi senin msn ine mesaj biraktim hepsini oku uygula...

burada senin problemine çözüm öneerileri var:
    Msn de yazmıştım not düşeyim tekrar...
    http://www.simplicityl2.com/forum/index.php?topic=81.msg291#new
  • Oguz bu giant booku nerden bulabiliriz?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.