Şimdi Ara

L2kings Fiyaskosu (skandal) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
10.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadasim sen git serverinde oyna da biraz ogren bak zaten bazi arkadaslar bu server icin bu kadar gurultu yeter diyo bu arada senin sorularini da yanitlayayımda bi daha muhattab olmayayım
    1.Death whisper bufu almam bana lazimda olmaz sen mageyle oynarim acumen empower wıld magıc berseker bana yeter cok meraklıysan bi mage bir de fighter yapaip ne ise yaradıgını ogreneceksin bana sormiycaksın...
    2.Gelelim dwarf a crafttan baska ne onemi olabilir diyosun benim bu konuda fikrim dwarf spoiler haric warsmith siegede golem cikarma ozelligidir en onemlisi bu benim fikrim tabi hem sadece dwarf diye tek sınıf yapamazsın spoiler birde warsmith vardir dwarf charlarda bilmem biliyormusun....
    3.Eger fotoları gormek istiyosanwww.thegame.gr adresinden forumlardan ulasabilirsin
    4.Knight bana cok uzak oyunun sadece adini biliyom kusura bakma.
    5.Sen eger elementalın nasil doldurulup vuruldugunu gormek istiyosan oynadıgım x2 ve hala c4 olan servera geleceksin sana nasil elemental vurulur gosteririm ben merak etme simdi izninle Tetris oyniycam biraz .....oeo.....

• Arkadaşlar bende bu topice çok şey yazdım bundan dolayı beni yanlış anlamayın,Ben bu server için çok çalıştım ben bir yandan yaparken bir yandan batırıyorlardı,Yönetim çok kötüydü bekir bey akşama kadar yatsınnasıl olsa poosem parayı veryor aydeeli işleri yapıyor vede o bu serverun admini olup canı sıkıldıkça gm alsın , Ben bu topicde kıyamet kopsa bir şey yazmazdım kingsden ayrıldım için ama ayrılırken başarıalr diledim ve tek bir şey söyledim BANA KARIŞMADINIZ SÜRECE BENİ RAHATSIZ ETMEDİNİZ SÜRECE SİZİN HİÇ BİR ŞEYİNİZE KARIŞMAM, ama sanırım iyi şekilde anlayamamışlar, evilliet arkadaşım SA yapmak için soul crystal kasmak lazım neyse size kolay gelsin, yada en iyisi yetkililer bu topici sildin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydeeli -- 29 Şubat 2008; 15:44:22 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hamsiye

Arkadasim sen git serverinde oyna da biraz ogren bak zaten bazi arkadaslar bu server icin bu kadar gurultu yeter diyo bu arada senin sorularini da yanitlayayımda bi daha muhattab olmayayım
    1.Death whisper bufu almam bana lazimda olmaz sen mageyle oynarim acumen empower wıld magıc berseker bana yeter cok meraklıysan bi mage bir de fighter yapaip ne ise yaradıgını ogreneceksin bana sormiycaksın...
    2.Gelelim dwarf a crafttan baska ne onemi olabilir diyosun benim bu konuda fikrim dwarf spoiler haric warsmith siegede golem cikarma ozelligidir en onemlisi bu benim fikrim tabi hem sadece dwarf diye tek sınıf yapamazsın spoiler birde warsmith vardir dwarf charlarda bilmem biliyormusun....
    3.Eger fotoları gormek istiyosanwww.thegame.gr adresinden forumlardan ulasabilirsin
    5.Sen eger elementalın nasil doldurulup vuruldugunu gormek istiyosan oynadıgım x2 ve hala c4 olan servera geleceksin sana nasil elemental vurulur gosteririm ben merak etme simdi izninle Tetris oyniycam biraz .....oeo.....

1, death whisper buffı skillinin hızlı açılmasını sağlar ve song of renewal ile aynı özelliği taşır
    2, Dwarfların oyun içerinde itemlere enchant basma rateleri diğerlerinden daha yüksektir
    3, Bana tamamen senin olduğunu kanıtlayacak fotolar lazım
    4, knight için bir şey diyemeyeceğim
    5,Soruda elementali bana öğret dememiştim anlat demiştim ama anlaşılan bilmiyorsun Elemental symphonyde 3 farfklı seed gerekli (seed of water, seed of fire, seed of wind)gerekli aura symphonyde aynı iki tane seed gerekli symphony of noblese de ise 8 tane seed ne olduğu farketmez önemli olan 8 tane olması lazımdır
    6, Tetriste başarılar dilerim ha şöyle sen tetrsi oyna bizde lineage oynayalım..!!! ...O.o.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi £villiet -- 29 Şubat 2008; 17:58:56 >

• quote:

Orjinalden alıntı: £villiet

quote:

Arkadasim sen git serverinde oyna da biraz ogren bak zaten bazi arkadaslar bu server icin bu kadar gurultu yeter diyo bu arada senin sorularini da yanitlayayımda bi daha muhattab olmayayım

1, death whisper buffı skillinin hızlı açılmasını sağlar ve song of renewal ile aynı özelliği taşır
    2, Dwarfların oyun içerinde itemlere enchant basma rateleri diğerlerinden daha yüksektir

bişe yazmıcam diyorum ama elde deilki gerçi bu cevaplara ne yazılır onuda bilmiyorum ama bu arada kaç tane head gm var? asıl head gm beg4mercy olmasın görmesin yani bu yazdıklarını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydeeli -- 29 Şubat 2008; 16:24:41 >

• quote:

lol rezil ne guzel l2 bilion oyle sen bu arada yaş kaç?
  • death wisper buffu skilllerle ne alakasi var??...bide atisiyonuz ...death wisper fighter lerin vurdugu damageyi arttirir..mesela bi okcu 1100 damage vuruyosa death wisper buff ile 1900 fln vurur..

ben boyle diyorum ..aksini ikna eden varsa eger skill in ustunde imlecle durup okusun (tabi ingilizce bilen)

hadi sende TETRİS oyna....
  • adam death wishper"e renewal ile ayni dedi ya tamam artik
  • quote:

Orjinalden alıntı: xH3LLxF1R3

quote:

lol rezil ne guzel l2 bilion oyle sen bu arada yaş kaç?

Aynen çok güzeL L2 biliyormuş vaybe... Poseidon senin gibiLer ile l2 oynayacağıma evimde tek başıma tetris oynarım daha iyi :D:D:D zuhahaha Death wishper skillin hızlı dolmasını sağlıyormuş zuhahaha :D

Bir soruda ben soram posedion.. Bu köylerdeki manor managerler ne işe yarıyor ?

• bence konunun ismini bufflari saptirma fiyaskosu(şok şok şok şok) olarak degistirelim
  • LA BENİM ŞAHSIMA LAF ETMEYİN :S BEN YAZMADIM YANLIŞSA BİLEM ONUN İSMİNİ VERİN PLZ!!! (Bende duymuştum skillerin daha hızlı açılmasını sağladığını ama tam eminde değilim..! Bide ön yargılı olmayın..!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi £villiet -- 29 Şubat 2008; 19:34:20 >
  • tmm onu anladik....dwarfla ENCHANT in ne alakasi var?????
  • onlar ne yapıyo ? craft yapmıyo mu?bide o craftlardaki silahların vs. vs. lerin %60 falan yazmıyo mu?ona göre konuşalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: baran97

onlar ne yapıyo ? craft yapmıyo mu?bide o craftlardaki silahların vs. vs. lerin %60 falan yazmıyo mu?ona göre konuşalım

turkish plz..!! tek kelimesini anladıysam ne olim :S
  • quote:

onlar ne yapıyo ? craft yapmıyo mu?bide o craftlardaki silahların vs. vs. lerin %60 falan yazmıyo mu?ona göre konuşalım

gerçekten bende bişe anlamadım,
    o bahsettigin %60 , itemin oluşma şansı
  • quote:

önce git türkçe öğren sonra geL buralarda birşeyLer yaz..
  • 1. Aydeeli'ye cevabı vereyim
    Poosem'i kaç defa oyunda gördün Kaç defa Event yaptı veya kaç defa konu açtı veya siteye ne gibi bir eklemede bulunduda Ben yatıyorum?
    2. Head GM dediğin arkadaşın bundan 1 ay önce 2 Aylık oyuna girmesi yasaklandı Poseidon B1 level Game masterimdir.
    3. Olarak kale savaşında daha bayrak dikmeyi bilmiyorsunuz. Guardların GMlerin summonladığını söyleyebiliyorsunuz. Gerekli cevabı saten Poseidon vermiş.
    4. Bir gm oyun hakkında çok iyi bir bilgiye sahip olabilir veya hiç bir bilgiye sahip olamaz. Bir GM oyunu çok çok iyi bilmesine gerek yok
    ona verilen görevini yapsın yeterli Oyuncuya oyunu öğretmek veya oyuncunun oyun hakkında sordugu soruları cevaplamak gibi bir görevide yoktur.
    5. Biz daha bu foruma mesaj yazan loyalcilerin serveri hakkında bu zamana kadar hiç birşey yazmadık isterseniz bi araştırma yapalım
    Bizde server hakkında ne var ne yok buraya yazalım ama eminimki açılacak konu Loyal Saçmalığı diye açılır.

• 1)Evt o yapmadı ama harcadı para ile 3 tane server kurulur sana en güzel imkanları sundu, sen nelermi yaptın? tek yaptıgın web sitesi onu bile parayla yaptın
    2)madem 2 aylık oyuna girmesi yasak niye ben onu oyunda görüyorum? vede onun oyuna girmesini yasaklıyacak kadar yetkin varmı?
    3)Ben olsam o playerın yerinde bende şüphelenirim bir gm nin siegeye mudahale etmesi düşünülemez bile, madem oyunda kaleyi kuşatabilcek kadar player yok siegeler başaltılmaz ben mi öretecem bunu sana
    4) bir gm nin oyunu çok iyi bilmesi şart deil ama bilmesi şart, iyi kötü kendini anlatcak kadar ing bilemsi şart yok aksini iddaa ediyorsan bu gm lerin başka bir bilgisi yok dev vs türünde onuda geçtim pc bilgileri bile zayıf o zaman bu adamı süs diyemi aldın? Nasıl bir emir vericeksinki yerine getirebilcek?
    Yada ver görevlerini görevlerini yapsınlar madem oyun içi bir görevleri yok o zaman akşama kadar giranın ortasında sırık gibi hide off da gezmesinler giranda 10 player var 20 tane şarıl şarıl parlayan gm tabikide player muhattab olmaya çalışcak isterse cevap vermesinler ,her gm nin altında whyrm playerların arasında gezip duruyorlar
    5) Ben her zaman gerçekleri yazarım bu loyal in topici olsaydı kendi gördügümü yazardım ama bu topicin loyal ile bir alakası yok topici açan senin playerın

ok?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydeeli -- 29 Şubat 2008; 21:41:24 >

• Tarık ne kadar para harcamış nereden biliyorsun siteyi parayla yaptırmış bunu nerenle uyduruyorsun 2 ay oyuna girmeme cezası verdim ama şimdi kendi charıyla oyuna girmesine izin veriyorum Gmlerin giranda durma sebeplerine gelince bunu ben istiyorum senin isteğine göre server olmaz Wyvernlada gezerler petlerlede amaç L2 yeni oyuncular kazandırmak wyvern göstermek sen kalkıpta laf söyleyesin diye yapmıyorum kardeşim benim hadi size kolay gelsin

quote:

Orjinalden alıntı: aydeeli

1)Evt o yapmadı ama harcadı para ile 3 tane server kurulur sana en güzel imkanları sundu, sen nelermi yaptın? tek yaptıgın web sitesi onu bile parayla yaptın
    2)madem 2 aylık oyuna girmesi yasak niye ben onu oyunda görüyorum? vede onun oyuna girmesini yasaklıyacak kadar yetkin varmı?
    3)Ben olsam o playerın yerinde bende şüphelenirim bir gm nin siegeye mudahale etmesi düşünülemez bile, madem oyunda kaleyi kuşatabilcek kadar player yok siegeler başaltılmaz ben mi öretecem bunu sana
    4) bir gm nin oyunu çok iyi bilmesi şart deil ama bilmesi şart, iyi kötü kendini anlatcak kadar ing bilemsi şart yok aksini iddaa ediyorsan bu gm lerin başka bir bilgisi yok dev vs türünde onuda geçtim pc bilgileri bile zayıf o zaman bu adamı süs diyemi aldın? Nasıl bir emir vericeksinki yerine getirebilcek?
    Yada ver görevlerini görevlerini yapsınlar madem oyun içi bir görevleri yok o zaman akşama kadar giranın ortasında sırık gibi hide off da gezmesinler giranda 10 player var 20 tane şarıl şarıl parlayan gm tabikide player muhattab olmaya çalışcak isterse cevap vermesinler ,her gm nin altında whyrm playerların arasında gezip duruyorlar
    5) Ben her zaman gerçekleri yazarım bu loyal in topici olsaydı kendi gördügümü yazardım ama bu topicin loyal ile bir alakası yok topici açan senin playerın

ok?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenSiz1metal -- 29 Şubat 2008; 23:50:38 >

• nerden bildimi sana söylemek zorun deilim
    parayla yaptını kendin söyledin
    Bir şey yaparken enine boyuna tartda öyle yaptır bari yada bilmiyorsan bu işi bildin iş ile uraş
    Server ne benim istegime ne senin istegine göre kurulur playerlar arasında daha büyük bir kitleye hitap edecek şekilde kurulur
    millete whyrm göstermekmiş amaç milleti hazıra alıştırmak desem player ı whyrm e bindiriyorsunuz o adam tekrar binmek istemiyecekmi player çogaldıgı zaman onlard ahani bize demiyceklermi?
    Her gun event yapip S grade enchantli silahalr baium yuzukler veriyorsunuz player çogaldıgı zaman herkez evente katılamıyacak bile o kada rkişi ile başa çıkamıyacaksın hepsi isyan edecek, + baium yuzuk almış adam +14 arcana mace var elinde bu adam 10x serverde eventmi kaybeder daha?
    Gm lerin hayatında oyunu ilk defa goruyor nasıl gm lerin görmesi yetmiyorsa playarın görmeside yetmiyecektir , player whyrm i gördü gm ye sormıyacakmı bu şey nasıl alınıyor diye? Gm o zaman ne cevap vercek, hani oyunu bilmelerine gerek yoktu?Whyrm almanın 2. yolu clan halldır,clan hall lar çalışıyormu sen bunu öretsen bile player sormıyacakmı bu niye çalışmıyor diye?Ne cevap vereceksin e tabi ragezonede beleş olan dosyayı 500 $ verirsen çalışmaz tabi hiç br şey sen dikine gitmeye devam et senin prof işin bu, Her şey saçma

Bu gece otur biraz düşün niye böyle oldu bu niye böyle diye biraz düşün
    Snnle daha polemige bile girmiyecem
    Son sözüm yüzüne dönüp eleştir

• quote:

quote:

3, Bana tamamen senin olduğunu kanıtlayacak fotolar lazım
    4, knight için bir şey diyemeyeceğim
    5,Soruda elementali bana öğret dememiştim anlat demiştim ama anlaşılan bilmiyorsun Elemental symphonyde 3 farfklı seed gerekli (seed of water, seed of fire, seed of wind)gerekli aura symphonyde aynı iki tane seed gerekli symphony of noblese de ise 8 tane seed ne olduğu farketmez önemli olan 8 tane olması lazımdır
    6, Tetriste başarılar dilerim ha şöyle sen tetrsi oyna bizde lineage oynayalım..!!! ...O.o.....

Death whisper buffı skillerin hızlı açılmasını mı sağlarrrrrr
    Al sana retail dosyasından skilldata.txt içindeki death whisper ın 3. lvl kaydı.

skill_begin skill_name = [s_death_whisper3] /* [데스 위스퍼] */ skill_id = 1242 level = 3 operate_type = A2 magic_level = 56 effect = {{p_critical_damage;50;per}} is_magic = 1 mp_consume1 = 11 mp_consume2 = 41 cast_range = 400 effective_range = 900 skill_hit_time = 4 skill_cool_time = 0 skill_hit_cancel_time = 0.5 reuse_delay = 6 activate_rate = -1 lv_bonus_rate = 0 basic_property = none abnormal_time = 1200 abnormal_lv = 3 abnormal_type = critical_dmg_up attribute = attr_none effect_point = 532 target_type = target affect_scope = single affect_limit = {0;0} next_action = none debuff = 0 ride_state = {@ride_none;@ride_wind;@ride_star;@ride_twilight} skill_end

Burda önemli olan kısım yaani skillin ne işe yaradığı kısmı effect = {{p_critical_damage;50;per}} dır ve burda da söylediği gibi critical damage i %50 arttırıyo.

2. Şu an kodları veremicem ama dwarfların enchant basma rate i yüksek die bişey yoq. Kodları l2server.exe editleyen bi arkadaş şöyle açıklamıştı.:
    Server rastgele 0 la 1 arasında bir sayı üretir. Sayı kenarda biz bu sayıya X diyelim. M.Atk P.Atk a bölünür (büyük ihtimalle silahın) ve dengeleyici sayının üssü olarak alınır. Silahın o anki enchantına göre olan katsayıyla çarpılır. Eğer çıkan sayı x den büyükse enchant başarısız olur.
    Rusça bi yazıydı bi boşnak arkadaşa çevirttittirdimm. Anca bu kadar çevirdi. Ama bunun haricinde bişey yoq.

Neyse ben senin L2 bildiğine inanmıyorum. Konuşmandan belli oluyo. Biliyomuş taklidi yapma.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.