Şimdi Ara

L2kings Fiyaskosu (skandal) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
10.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: saitx

Woww loyali denemeyenler var :P

bende denemedim ne tesadüf
  • Zamanınıza yazık edip te l2kings oynamayın arkadaşlar. Tekrar söylüyorum. PARA TUZAĞI. PARA TUZAĞI. PARA TUZAĞI. server para için hazırlanmış ve para veren vermeyen oyuncular arasında dünya kadar fark var. Bu fark para vermeyen oyuncuları para vermeye itiyor ve kazanan kendini akıllı sanan admin arkadaş. Bir set 240 YTL olunca insan ister istemez düşünüyor bu yazdıklarımı. Klanca bu oyunu bıraktık abyss serverine geçtik ve mutluyuz. Siz siz oln zamanınızı bu saçma servere harcamayın..
  • quote:

Orjinalden alıntı: necrovirus

ya niye bizim adam gibi bir serverimiz olmuyor ?
    3 seneden fazla süre dragon serverinde oynadım türk serverinde oynasaydım daha iyi olur du bence

l2loyalgunluk ortalama 500+ online bu 500 kişinin war bi bildigi..inanmayanlar icinde screen shot koyabilirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Grejuva_tr

quote:

Orjinalden alıntı: necrovirus

ya niye bizim adam gibi bir serverimiz olmuyor ?
    3 seneden fazla süre dragon serverinde oynadım türk serverinde oynasaydım daha iyi olur du bence

l2loyalgunluk ortalama 500+ online bu 500 kişinin war bi bildigi..inanmayanlar icinde screen shot koyabilirim.

peh

• quote:

Orjinalden alıntı: £villiet

quote:

Orjinalden alıntı: arrisale

Serveri uzun zamandir birkac arkadas takip ediyordu sadece forum uzerinden..girip bi test edelim diye dusunduk..karakterleri secip oyuna basladik..amacimiz bir sure serveri tanimak ve gelecek vadedip etmedigini cozmeye calismakti..gireli de cok olmadi..su son gunler icinde gmlerle yaptigimiz sohbetlerin bazilari bizi ciddi sekilde sok etti gercekten..zira yardim amacli serverda bulunan bazi gmlerin kendileri yardima muhtac..fotolari da var soylesilerin..ornegin bir gm'in soul crystal yapmak icin artisan cuceye ihtiyac oldugunu soylemesi, bir digerinin arkadasi sehre mana potionu almaya gondermesi bakkala salar gibi,epey gulmemize sebep oldu..icerde surekli bir edit muhabbeti de var,ates olmayan yerden duman cikmaz..son olarak bu aksam bu siege de iyice sabirlari tasirdi..zira yaklasik 20 kisiye karsilik 5 kisilik bir grubun galibiyeti degildi bu..siegeye gitmezden once ne rol oynadigini cozemedigim =GM=poseidon israrla kaleyi alacagini soyledi..kusatma sirasinda da diger gmler disarda beklerken kendisi surekli icerde guard cikarmakla mesguldu..zira siege gorenlerimiz de var,katilanlarimizda..x2den x10binlik pvp serverlarina kadar dolu doluya 4 yil l2 oynamis kisiler bunlar..elbette oyunu bilmeyen kardesler arkadaslar vardir bu serverda..bu normal,ancak ciddi bir amaca yonelik oldugunu iddia edilen boyle bir serverda her onune geleni,en azindan oyun bilgisini kontrol etmeden gm yapmalari kabul edilemez..temmuzdan beri hala katilimin hic yukselmemesi,dahasi bu aksam oldugu gibi tersine dusmesi sanirim serverin su andaki kalitesini kanitlamaya yeterlidir..gercekten 10 gm'in 40 kisiyi idare etmekte zorlandigi bir server..yarin buyurse ne olacagini tahmin etmek zor deil..tam bir kaos..reklam olsun diye rasgele kisiler gm yapilmaz..cunku gm'in temsil ettigi serverdir..bir gm'in ciddi veya ufak capta bir yanlisi bile tepkiye sebebiyet verip serverin kotu reklamini sagliyacaktir..son mevzu da donate'in acik oldugu su anda da gm'lerin kendi arkadas cevresinden birilerine veya kendi charlerine ust duzey +li itemler verip bunu disariya donate olarak tanittiklari yonunde olusan bi genel suphe var..bundan sonra artik bazi seyleri dikkatli ve planlayarak duzeltmelerini temenni ediyorum.Ayrica yeni girmeyi dusunen arkadaslara da bir tuyo vereyim..gmlerle bir sure sabirla iyi gecinirlerse oyunu bile ogrenmeden bir gm olmaniz mumkun..Basarilar diliyorum..tesekkurler,hoscakalin...fotolari koyunca abartmadigimi goruceksiniz..

Ben L2Kings serverinin GameMasteri POSEİDON.!!!! Bu arkadaşımın acc si.!!!
    Oyunu bilmeyen arkadaşlar hatta biliyoz diye geçinipte acumen buffının bile ne işe yaradığını bilmeyen arkadaşlar.Boss keserken nobless olduğu halde kendine ve arkadaşlarına nobless buffı basmayan arkadaşlar.Ve ölüpte buff silinen arkadaşlar.Siege sırasında Control Towerleri kesmedikleri sürece her 2 dakika 15 saniyede bir , bir okçu guard ve bir sorcerer/ss guardın doğdunu bilmedikleri için ve bende o sırada Siege'yi kontrol ettiğimden orda olduğum için beni guard summonlyor zannettiler.!!! Lütfen sizden ricam OYUNU BİLİYORUZ AYAĞINA SHOWWWWW YAPMAYIN.!!!. Sizin bildiğiniz kadar bizim unuttuklarımız var.Siz Lineage'de 78 level olup 60 level adamlara ölürken biz X1 serverda B Grade takılarla Full S Gradeli playerları kesiyorduk kesemediklerimize direniyoduk.O yüzden serverimize oyunu öğreninde gelin.!!;
    Go Play TETRİS.!!!

İKİNCİ BİR RİCAM LÜTFEN L2KİNGS SERVERİNE PROFESSİONAL LİNEAGE PLAYERLERİ GELİRSE SEVİNİRİZ BİZ ARTIK BİLMEYİPTE BİLİYORUZ DEYİP SHOW YAPANLARDAN SIKILDIK.!!!

RESİMDEKİ FİYASKOYA YADA FİYASKO ZANNETİĞİN ŞEYE ANLAM VEREMEDİM.!! NORMALDE SA DWARFLA BASILIR.!! SEN GİDİP PRİVATE SERVERDA YADA 10000X SERVERDA DİREK SHOPDAN ALIYOSAN BU ARKADAŞIMIZIN HATASI DEĞİL SENİN OYUNU BİLMEMEZLİĞİNDEN VE SANA DESTEK ÇIKANLARIN BİLMEMEZLİĞİNDEN KAYNAKLANAN BİR ŞEY.!!
    AGAİNNNNNNNNN.!!!!!!!!!! GO PLAY TETRİS OR SUPER MARIO.!!!! BOMBERMAN'I TAVSİYE EDERİM.!!!

Seni hiç tanımadığım halde yazı stilinden, açıklama tarzından nasıl bir kişilik olduğunu kestirmek pekte zor değil. Seni bile GM yapmışlar, enteresan. Üstüne para verseler oynamam L2kings :)

• Bende yasadigim bir olayı anlatayim

Bi tane hero vardi deulist kendisi. Gokan mıydı neydi.

Ben yeni girdim servira bi kac gunde 76 oldum ve am buldum biyerden.

Adama sordum (hero) bana acu basabilrsin amye dedim cstal varsa.

One dedi (:D) Ozellik dedim bilmiomki dedi GM sor oleseyleri...
  • walla ben l2 kingsin tek basima ve edit olmadan en cok + basan playeriydim ilk 10 günde 4 tane +16 dragonic bow yaptim bitanede silah yapmisstim +!9 devel oper evrimdi +16 s grade ile degistirdi dragonik bow allah razi olsun :D ama tüm bu cabaya ragmenben devede kulak kaliyodum epic item diye bi item uydurulmus +12 atac speed +12 p atac +!2 defas falan felan ya ben +20 silah la adam +siz silahla beni indiriyo baktim olmadi biraktim serveri serverde oynayanlarin yas ortalmasini bilemem ama büyükde demek yalan olur adami öldürüyok küfrediyo ya bu oyun alt trafi :D hem öldürmekte bas amac yoksa oraya yanyana kardes kardes oturup mesut olmak icin girmiyoz neyse sonracima gmler kafasina göre adam banliyo falan filen cantamdan +18 silah gitti kayboldu gm üzerine su ic deyip banladibeni serverimde ayni itemi o kaybetse oyuna devam edermiydi acaba neyse birini vurusun sonra 10 kis toplar seni öldürmey cok komikti hala hatiladikca gülerim bu arada oyundaki ismim s4m-s3d4 dü bilen bilir gece yürüyen diye gm wardi gözü önünde en az 5 tane +16 silah yaptim bazilari +!8 +20 de görmüstü neyse cok umutlarim wardi ama eriyip gitti ben ciktim benle beraber 12 kisi o ser5veri birakti tam... herkez kendi bilir....walla icimi döktüm ya bu ne tam bir kaus :D:D:D:D bu topigi acandan allah razi olsun :D

• Arkadaslar donate ve editten sikilanlar icin cozum buradawww.l2final-force.com
    kesinlikle donate ve edit olayi yoktur. Bizim kurdugumuz interlude serveridir pvp ve rpg serveri olarak istediginiz bolumde oynayabilirsiniz!!!
    Rateler (Fun) eglence serveri exp:x500, adena:x5000, istediginiz herseyi yapabilirsiniz

Rateler (RpG) serveri icin exp:x15, adena:x30 drop:x15.

• oo Sait loyaL He Denemeyin Bence Kalsn xD ^^ Sait Edit yok Ama ORtam CakaL dolu
  • Ben bu oyuna yeniden dönmeyi düşünüyorum eski accountum duruyomudur hala? birde oyunda neler değişti yenilendi çok merak ediyorum tekrar öğrenmem zaman alıcak gibi görünüyor mesele eskiden hot spring vardı orda "mat" kasardık yerden ismini unuttuğum itemleri toplardık kemik şeklinde tel şeklinde bide gold bar fln vardı hala duruyomu bunlar ? ilk aragorn karakter ismini alan benim benden önce biri vardı oyunu bıraktı bide Hades nickli bi arkadaş vardı hala oyundamı kendisi geceyürüyen diye gm vardı hala duruyolarmı yoksa çokmu değişti oyun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jose_Mourinhoo -- 11 Ocak 2011; 4:09:35 >
  • Arkadaşlar ben l2kings i 2-3 yil önce oynadim rahat biliyorumki bu serverde parayi bastiran alir. bu kesin.
    kaçkere kapanip açildiğini allah bilir :) isim vermiyim diyeceğim l2kings'in adam olacağini sanmiyorum olmazda.

http://forum.donanimhaber.com/m_45624293/tm.htm

TÜM LINEAGE2 OYNAYAN TÜRKLERİ SUNUCUMUZA ÇEKECEĞİZ, BUNUN İÇİN WIPE ATMADAN SERVERDA ÇEŞİTLİ DÜZENLEMELER YAPMAYA KARAR VERDİK...

BUFF süreleri 6x olarak kalacak.
    EXP ve SP rate arttıracağız.
    MANA POT ekleyeceğiz.
    GM shop ekleyeceğiz.
    B grade eşya alımını kolaylaştıracağız.

3 kişi ve üzeri oyunumuza gelenler lütfen bana pm atın!

ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUZ.

www.lineage2best.com

• quote:

Orijinalden alıntı: GMPars

Arkadaşlar ben l2kings i 2-3 yil önce oynadim rahat biliyorumki bu serverde parayi bastiran alir. bu kesin.
    kaçkere kapanip açildiğini allah bilir :) isim vermiyim diyeceğim l2kings'in adam olacağini sanmiyorum olmazda.

TÜM LINEAGE2 OYNAYAN TÜRKLERİ SUNUCUMUZA ÇEKECEĞİZ, BUNUN İÇİN WIPE ATMADAN SERVERDA ÇEŞİTLİ DÜZENLEMELER YAPMAYA KARAR VERDİK...

MANA POT ekleyeceğiz.
    GM shop ekleyeceğiz.

www.lineage2best.com

bende 3 gblik l2 client var inmek üzre onu indirmeyip senin sitendeki download kısmında 5gb lik freya client indirmem mi lazım senin serverinde oynamak için?

• evet.
    ama şöyle güzel bir yani var.
    en son cikan cilent kullaniyoruz. yani l2 nin en son versiyonu. suanda en fazla 2-3 tane vardir pirivate olarak onlarda denemek için açilmiştir ama bizim serverimizda 0 lag diyoruz. bir sürü event.
  • Üşenmeden bütün postlari okudum. Okudukca artan gerilim pek bir hoşuma gitti. Tarihler baya bi gerideydi yeni ss ler ile yeni bir tartişma havasi bulmayi umut ediyordum ama ; 1 2 tane BOT un konu hortlatma çabasina tanik oldum.

Ne yazik
  • bizimkilerin kurduğu serverda oynamazki he adam çok sıkı tutar ozaman devam ama yok adam gelsin diye veriyor itemleri veriyorlar buff ları düşün 20 kişiye karşı 5 kişi diyor adam tükürseler boğulmaları lazım adamların sonra yaa biz oyuncuyuz 20 değil 30 kişi gelse nafile :D gelin oynadığım servera 5 kişide full donate olsun yinede biri sağ kurtulamaz :D nerde hile hurda var bizim serverlarda :D
  • L2Kingsin eski ortamını özledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: GMPars

Arkadaşlar ben l2kings i 2-3 yil önce oynadim rahat biliyorumki bu serverde parayi bastiran alir. bu kesin.

MANA POT ekleyeceğiz.
    GM shop ekleyeceğiz.

www.lineage2best.com

+1

Ayarlandı 3 Mayista H5'e geciliyor ..

• h5 buff sürelerini 2 saate fixleyeceğiz.
    oyunu biraz daha kolaylaştırıcağız.

3 mayısta update başlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydeeli

1)Evt o yapmadı ama harcadı para ile 3 tane server kurulur sana en güzel imkanları sundu, sen nelermi yaptın? tek yaptıgın web sitesi onu bile parayla yaptın
    2)madem 2 aylık oyuna girmesi yasak niye ben onu oyunda görüyorum? vede onun oyuna girmesini yasaklıyacak kadar yetkin varmı?
    3)Ben olsam o playerın yerinde bende şüphelenirim bir gm nin siegeye mudahale etmesi düşünülemez bile, madem oyunda kaleyi kuşatabilcek kadar player yok siegeler başaltılmaz ben mi öretecem bunu sana
    4) bir gm nin oyunu çok iyi bilmesi şart deil ama bilmesi şart, iyi kötü kendini anlatcak kadar ing bilemsi şart yok aksini iddaa ediyorsan bu gm lerin başka bir bilgisi yok dev vs türünde onuda geçtim pc bilgileri bile zayıf o zaman bu adamı süs diyemi aldın? Nasıl bir emir vericeksinki yerine getirebilcek?
    Yada ver görevlerini görevlerini yapsınlar madem oyun içi bir görevleri yok o zaman akşama kadar giranın ortasında sırık gibi hide off da gezmesinler giranda 10 player var 20 tane şarıl şarıl parlayan gm tabikide player muhattab olmaya çalışcak isterse cevap vermesinler ,her gm nin altında whyrm playerların arasında gezip duruyorlar
    5) Ben her zaman gerçekleri yazarım bu loyal in topici olsaydı kendi gördügümü yazardım ama bu topicin loyal ile bir alakası yok topici açan senin playerın

ok?

kardeş önce cebine biraz para koy sonra kendine iyi bir dedicate server kirala yada satın al serverını donat L2kings kadar etkili ve tanına bilecek ve oynadığına değebilecek bir site ve oyun serverı hazırla daha sonra server sahip ve yetkililerine çamur at... eğer cebinde çay paran dahi yoksa susup dinlemeyi öğren bence...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.