Şimdi Ara

l2pvpx serveri hakkinda bilen varsa yardim etsin ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle slm şimdi sorularımı sıralamaya başlıcam
    1.ivory towerda gkdan alt katlarina gecemiyorum gk normal gklardan koymuşlar alt kata geçmenin bir var yolu var mı?
    2.Npcnin birinde edana satiliyo request item kisminda da hiç bisi gözükmüyo budan edana almanin bi yolu varmi
    3.Orda oynan arkadaşlar nickiniz söylerseniz berarber party kuralim sıkıldım artık pklardan gelen gecen bana daliyo anlamis degilim 10 dk 2 kere griana gidilirmi yaw resleyen bile olmuyo iyi mi.

bu konularda bana yardimci olucak arkadaşlara şimdiden teşşekkür ederim.
    Saygılarimla

• birde bana su yaziyi turkceye cevirebilicek varmi yarım yamalak ingilizceyle beceremedim

"Making fast adena:

Needed, little bit of adena (500 will do)

Go to a magic shop that works buy the most expensive stackable item they sell there, buy 100 million of the item at a time, u'll see it costs a lot (don't press ok yet)

Add 100 million again, by now the number should be negative...

Keep adding and removing items till it costs what u can afford, press ok, sell items to the shop, voila, lotsa adena..."
  • l2pvpx te oynamıstım nickim orda homka idi ama artık oynamıyorum benim arkadaslarim hala orda onlarin nicklerini verem pm at konus

nickler: sahin ,blueraiden,lordtekno,priestofaqua,besdaggertr bunlara pm atarsan onlar sana yardim eder ..
  • ok birini yakalrsam sorarim saol
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.