Şimdi Ara

ßLaD€R_ Bir kaç sorum war

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet. Beyler öncelikle herkese kolay gelsin. Ben glavie, nuker, bow kasmamdan sonra, bladenin ne kadar cok zor kasıldıgını bilerek birde blade char açtım.Ancak blade ile pek fazla şey bilmiyorum.Üst konuda gördüm ancak birşey anlamadım birde farklı olan ben kasarken sabır gösterecegime inanarak, fire değilde charımı cold actım cünkü pvpde cok fark gösterdiğini söylüyorlar bende buna inandım.Şu an 17 levelim. Giysi garment.we bikaç sorum war
    Sp Farm yapmam gerekiyormu ? ewet ise kac gap hangı levelde?
    Coldum.Cold cok mu kötü, Fireye döneyimmi?
    Giysi ne giymeliyim.Bİrde en cok hangi skillere önem wermeliyimm.
    Serwer Eldorado.. Nİck :375 burdanda konuşarak yardımlaşabiliriz isterseniz.
    bikaç da fotosu war:
    http://img71.imageshack.us/img71/5659/sro2007052208593194xf3.jpg
    http://img71.imageshack.us/img71/4605/sro2007052022102433ig0.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bursali000 -- 22 Mayıs 2007; 9:43:23 >

• Nick: Turkei (Blader)
    Server: Eldorado
    Level: 6X

şimdi sana farm ile ilgili bir tavsiye söyleyemem.
    tavsiyem pvp de cold normal kasarken fire çünkü str sin ve fire çok iyi gider.
    armor str yi desteklediği için garment giyinmeni öğrenirim.
  • Herkez cold blade en iyi der ama ilerde mesela son set jewel ( yüzükler -küpeler filan) bunlara fogs stone bastıgın zaman donma die bişi kalmaz karşındaki ne kadar ugrasırsa ugrassın donduramaz hele bide fire shield series i maxladıgın zaman hiç bişicik olmaz bence farm gerekir lvl 16 ya düş biraz farm yap fire ye dön benim tavsiyem bu hep garment git
  • tesekkürler sagolun.ama suan mastery 17 de ama nasıl farm yapıcam ?? level düşürememde skilleri.
    Hatırladıgım kadarıyla
    Blade: 17
    Cold: 15
    Lighting: 12
    Fire: 8
    skiller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bursali000 -- 22 Mayıs 2007; 9:45:33 >
  • Arkadaslar yokmu bir bilgisi olan ?? Diyorlar . bowun attack rating i blader i costuruyor. Farm yapıp bowada 10 levele kadar asılsam mı ne yapsam birazcık yardım yaww
  • cap90 gelince ne deişir bilmiyorum ama. blader in vuruşları az ama seridir. cold ile fire in damageleri arasında dünya fark var. alchemy olayıyla coldun bir etkisi kalmıyor. daha yolun başında iken coldu kapatmanı öneririm. arkadaşlar cold un armora etkisi var demiş. blader zaten defansı yüksek bir char ben olsaydım coldu kapatıp heuskal veya pacheon acardım. ama blader icin imbule kesinlikle fire olmalı.
  • tessekkürler kardesim.Coldu kapatıcam. 20 ye kadar colda hic wermicem 20dede curs heartla kapatıcam.Fireye abanacam . Bir sorum daha olacak.Pacheon a wersemmi ?Yoksa onun yerine blade skillerinimi güclendirsem
  • kardeş cold eskiden güzeldi.şimdi hem ateş bölümündeki kalkan reducesi ile hemde tabletler ile aksesuarlara basılan sayısız özllik sayesinde donma tarihe karışıyor haberin olsun..o yüzden fire açta daha fazla vuruş gücün olsun..
  • bladerler car açtıysan eğer sağlam olsun diyosan çok farm yapman lazım farm yapmadan bladerden fazla bişi bekleme derim
  • quote:

Orjinalden alıntı: bursali000

tessekkürler kardesim.Coldu kapatıcam. 20 ye kadar colda hic wermicem 20dede curs heartla kapatıcam.Fireye abanacam . Bir sorum daha olacak.Pacheon a wersemmi ?Yoksa onun yerine blade skillerinimi güclendirsem

pacheona aban vuruşların güçlensin
  • Üst konuda Nomad'ın çok güzel bir blade kasma taktiği var.Ben uygulamaya başladım.Sende uygula derim.Çift Weapon BOW-BLADE...Kasarken bow ve bn sevdiğim için pvpde vsde blade...Nasıl zevk alıyosan takıl işte..
  • yatır batır max en kral skiller yatır batır ne varsa onlarda war combo yalan yatır batırlarda 2 crit caktınmı adam yeri opuyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Qbert

cap90 gelince ne deişir bilmiyorum ama. blader in vuruşları az ama seridir. cold ile fire in damageleri arasında dünya fark var. alchemy olayıyla coldun bir etkisi kalmıyor. daha yolun başında iken coldu kapatmanı öneririm. arkadaşlar cold un armora etkisi var demiş. blader zaten defansı yüksek bir char ben olsaydım coldu kapatıp heuskal veya pacheon acardım. ama blader icin imbule kesinlikle fire olmalı.

bu sese kulak ver :)

pacific teki en iyi blader lardandır kendisi

türkler arasında 1 numara

qbert gece 11-12 arası oyuna gel yaf konuscagım seylre var gelmedin 3 gündür bi türlü sattınmı charı ne ettin anlamadımki

• Evt zaten sölemişler herşeyi hemen fireye dön bende blade kasıyom 6x :) ama daha farmın f si yok (-: sadece premiumun verdiği splerle idare ediyom.Neyse sözün özü colddan imbue olmaz.Ayrıca pacheonu da açabilirsin benim 20 lvlde beyaz kuş 4 lvlde pasif 2 lvlde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.