Şimdi Ara

LAGUNA II Mİ BORA MI ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
4.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Elma ile armutun kıyaslaması olmaz. İki farklı sınıf araç içinde böyledir. Ama soruyu şu şekilde algılarsak belki kıyaslama yapılabilir. Laguna daha büyük (4.6 m)ve konforlu bir araçtır, uzun yol için daha uygundur, bora daha küçüktür, şehir içi kullanacaksanız daha uygun olabilir. Fakat Bora mı Laguna mı sorusuna bence verilecek cevap tabii ki Laguna dır.
  • bir kere sınıf farkı var laguna ile passat karşılaştırılır bora ile megane. ama ikinci elde bir sınıf kayma olmasının nedenini düşün bence. laguna rahattır güzeldir. ama ileride satarken bora kadar para etmez bence.
  • fake soru
  • lagunalar 4 yaşını doldurunca dökülüyor ve çok cuzi paraya alıcı bulabiliyorlar
    quote:

Orjinalden alıntı: tori

bir kere sınıf farkı var laguna ile passat karşılaştırılır bora ile megane. ama ikinci elde bir sınıf kayma olmasının nedenini düşün bence. laguna rahattır güzeldir. ama ileride satarken bora kadar para etmez bence.
  • LAGUNA TABİKİ DE
  • quote:

Orjinalden alıntı: gacara_53

lagunalar 4 yaşını doldurunca dökülüyor ve çok cuzi paraya alıcı bulabiliyorlar
    quote:

bir kere sınıf farkı var laguna ile passat karşılaştırılır bora ile megane. ama ikinci elde bir sınıf kayma olmasının nedenini düşün bence. laguna rahattır güzeldir. ama ileride satarken bora kadar para etmez bence.

hiçbi laguna 4 senede dökülmez tabi aracı dökmek için uğraşmassan.İkinci el fiyatının düşük olması d sınıfı bi araç olduğu içindir..alıcısı pek fazla yoktur.Tüm d sınıfı otomobiller iiçin değer kaybı söz konusudur.laguna 4 senede dökülüyomuş

• 5 YIL KULLANACAKSAN LAGUNA
    ÖMÜR BOYU KULLANACAKSAN BORA
    KONFOR,SERİLİK,GÖSTERİŞ LAGUNA AMA SAĞLAMLIK BORA
  • kaç tane dökülmüş laguna gördün?
    d segmenti bütün araçlar motor ve ÜST (anlamazsın diye büyük yazdım) sınıf olduğundan dolayı bakım masrafları yüzünden biraz değer yitirirler.
    o zman sizin kıyaslamaya göre passat 1.8 veya 1.8T nun aynı model yıllı Golf ten çok daha pahalı olması gerekiyor.
    ve şunu da belirtiyimki Laguna ,Reanultun kendi kalıplarını bile yıkıp geçtiği bir otomobildir.

bir dipnot daha ; 2000 model toroslar 98 rover 400 den daha çok para ediyo yani sizin mantığa göre rover torostan bile kötü ha.

quote:

lagunalar 4 yaşını doldurunca dökülüyor ve çok cuzi paraya alıcı bulabiliyorlar
    quote:

• bence laguna , d segmenti olmasına ragmen boradan daha masrafsızdır
  • vw forumunda bile sorulsa bu soru 1 tane bora diyen çıkmaz,çıkarsada vw ciler gelip renault culardan özür dilerler.
  • quote:

laguna boranın abisidir bora saygıda kusur ederse kulağını çeker

• Volkswagen markası Türkiye içinde hiç de haketmediği şekilde prim yapıyor,hakkaten anlayamıyorum bu durumu,araçlarda konfor monfor namına belirgin bir gelişme yok,sırf motor ve amblem seçkisi sebebi ile yurdum insanı alıyo bi şekilde.

Bora mı Laguna mı? Hakkaten
  • quote:

BORA kullanıcısı olarak bende LAGUNA diyorum Bikere Laguna daha rahat.

NESİ VAR BORANIN BU KADAR YERDEN YERE VURULACAK, BİRAZ BAHSEDERMİSİNİZ? ALMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞIM VAR DA.16500 E 2000 YA DA 2001 İ VAR, İYİ DEĞİL Mİ FİYAT?
  • Laguna forever

Renault'u hiç sevmem ve beğenmem.. Ama Laguna'nın yeri çok ayrı.. Yıllardır yeri ayrı.. Eski kasası bile çok iyi..
    Bu tip arabalar için şöyle derler: "Bilen bilir.."
  • Bu arada arkadaşların dediği gibi sınıf farkını unutmamak lazım.. Bora mı Clio mu desen cevap Bora çıkar
  • quote:

Orjinalden alıntı: nrglife

Bu arada arkadaşların dediği gibi sınıf farkını unutmamak lazım.. Bora mı Clio mu desen cevap Bora çıkar

bora ile clio aynı sınıfmı?? ben bora ile megan ı aynı sınıf diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leonheart07 -- 3 Kasım 2007; 14:38:31 >
  • Doğru.
    Laguna diğer Renault lardan daha özel bir otomobildir,konfor detayları üretildiği yıllardaki çoğu rakibinde yoktur,sınıfının konfor ve güvenlik çıtasını belirlemiştir,kullandığım ve servisten duyduğum kadarıyla bir haylide sağlam bir araçtır.
    quote:

Laguna forever

Renault'u hiç sevmem ve beğenmem.. Ama Laguna'nın yeri çok ayrı.. Yıllardır yeri ayrı.. Eski kasası bile çok iyi..
    Bu tip arabalar için şöyle derler: "Bilen bilir.."
  • quote:

Orjinalden alıntı: leonheart07

quote:

Bu arada arkadaşların dediği gibi sınıf farkını unutmamak lazım.. Bora mı Clio mu desen cevap Bora çıkar

bora ile clio aynı sınıfmı?? ben bora ile megan ı aynı sınıf diye biliyorum.

hayır bora ile megane
    clio ile polo aynı sınıf
  • bu soruyo kime sorarsan sor cevap aynıdır.LAGUNA.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.