Şimdi Ara

Lan Marmara Tıp

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aga muadilleri Çapa, Ege, Ankara mıdır yoksa DEÜ, ESOGÜ, GAZİ mi?
    Bir de irticai kafa yapısında mıdır bu okul?
    Yardım edin bir bilgi edinemiyorum delircemae

• marmara tıp ne la deü esogü gazi tabi

• psikolog2010 kullanıcısına yanıt
    Niye aga çok iyi deniliyor
  • Hocam okul ovuculugu gibi olmasin da deu zaten akademik siralamalarda ege ankara dengi? Marmara daha asagida?
  • hocam şu yabancı uyruktan sonra deüden kaçın derim

• Lan Marmara Tıp
  • Marmara tıp bence çok güzel bir okul
  • Leonard07 L kullanıcısına yanıt
    Neden peki hocam
  • Efekadus E kullanıcısına yanıt

Diğer saydıklarına göre istanbulda olması güzel bir şey.Kampüs ormanın içinde, laboratuvarlar falan baya gelişmiş, modern diye biliyorum.Qs ranking de falan da gayet iyi.İngilizce eğitimi de diğer üniversitelere göre çok daha köklü.Tabii ankara tıp da çok güzel ama bence burda şehir faktörü ön planda.Egeyi türkçe olduğu için karşılaştırmadım türkçe olması sorun değil diyorsan Ege, Ankara, Marmara arasındaki tek fark şehir bana kalırsa.Ama ben bu ünilerin arasında kalsam marmarayı seçerdim sanırım.

• Leonard07 L kullanıcısına yanıt
    Yani eğitim kaliteleri Çapa da dahil olmak üzere aynı mı dersiniz

Burada sadece klinik bilimler var, qs siralamasina bakin orada tum akademisyenler var

Bu siralamaya baksak bile deu ile marmara arasinda dunyada 12 okul var, gazi ve akdeniz 100 kisi asagida, esogu listede yok

• Hocam ben ne yapacağım şimdi herkes ayrı bir şey diyor böyle baskı altında kalmadım hiç ya
  • Okumak istediğiniz şehri yazın. Dilimde tüy bitti bunu söylemekten. Çok matah bir şeymiş gibi sürekli listeler atılıyor, imkanlar yarıştırılıyor. Bu sıralamalarda tüm okullar ekoldür, hiçbiri sizi pişman etmez. Burada kendi okulunu övüp diğerini yeren insan çok var, endişelendirmesin bu sizi. Siz iyi bir doktor aradığınız zaman özellikle Hacettepeli olsun, Marmara mezunuysa gitmem diye mi bakıyorsunuz? Ülkede belli başlı iyi tıplar var işte hepsinin eğitimi aşağı yukarı aynı. Bir tıp diğerinden biraz daha fazla makale çıkardı diye o tıp bir anda çok daha iyi eğitim veriyor olmuyor. Eğitiminizden ne çıkardığınız kendinize bağlı. Hacettepeli olup sınav geçme amaçlı çalışabilirsiniz, Esogü tıplı olup kendinizi alanınızda çok geliştirebilirsiniz. Belli bir noktadan sonra okul yarıştırmanın bir anlamı kalmıyor yani.
  • Dokuz eylüle bulaşılmaz mülteci kampı olacak bugün.
  • Navierx N kullanıcısına yanıt
    Sağ olun hocam peki Marmara Tıp bunlardan birisi midir

Hocam baskalarinin soylediklerindense sizin attığınız tarzdaki verileri incelemeniz saglikli olur

• Hocam öyle de gerçekten kararsızım, yoruldum.

Tabii ki hocam, Marmara Tıp bir ekoldür. Bakmayın buradaki insanlara. Zamanında tercih döneminde beni Gazi’nin kötü olduğuna inandırıp kendi okuduğu okula yatay geçiş yapmam gerektiğine ikna eden insanlar olmuştu shsjjdkdl. Okula başlayınca fark ettim bunların nasıl saçmalık olduğunu. Tıpta buradaki gibi okuluyla, sıralamasıyla hava atmaya çalışan insanlara mal gözüyle bakılıyor. Burada mesela hala sınav senesinin başında hedeflediği bölümü seçmekte tereddüt eden insanlar görüyorum, sebebi de 1k önde sıralama yapmış olması. Kendisinden 1k düşüklerle okumak istemeyen insanlar var, bu kişiler YKS’yi kompleks haline getirmiş insanlar. Özellikle üst sıralamalarda 1 soru yüzlerce kişi geriye atıyor, bu tıplara giden ve buralardan mezun olan insan profili birebir aynı hatta. Zaten siz çalışmışsınız iyi bir sıralama yapmışsınız. Buradaki komplekslere bakmayın. Ayrımınız Tr/İng ve Şehir olsun bence.

• Navierx N kullanıcısına yanıt
    Hocam açıkça bir sorum olacak : Marmara iktidara diğerlerinden daha yakın bir üniversite mi? Ailem ve çevremden öyle duyumlar alıyorum ve gerçekten öyle bir yerde okumak istemiyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.