Şimdi Ara

Lanet olasıca çene krampları...!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
6.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu çene kramplarına maruz kalan varmı..?? Hani tam esnerken kitlenip kalıyosun öylece .. o kadar acınası bir durum ki o anda yapılacak hiç bir şey acısını dindirmiyor.. Ben işte o acıyı dindirecek yada bir daha bu krampa maruz kalınmayacak bir çare arıyorumm....!

• quote:

Orijinalden alıntı: asli.snck

esnerken benim boynuma kramp giriyor, çene krampına göre. ama çene krampının da ne berbat birşey olduğunu bilirm

• quote:

Orijinalden alıntı: designr

esnerken benim boynuma kramp giriyor, çene krampına göre. ama çene krampının da ne berbat birşey olduğunu bilirm

Alıntıları Göster
    Aynen mal gibi ağzın açık kalıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Immortal Technique

Aynen mal gibi ağzın açık kalıyorsun

Alıntıları Göster
    çaresizce birşey

bi çözüm bulan varmı acaba ..

• quote:

çaresizce birşey

bi çözüm bulan varmı acaba ..

Alıntıları Göster
    Ulan harbi haa geçen derste bana oldu hoca hayırdır bişey mi oldu dedi üniversite bi de hocayla da pek samimi değilim ulan bi de ingilizce hazırlıktayım hoca whats going wrong cinsinden bişey dedi mal gibi kaldım anca my chin diyebldm

• quote:

Orijinalden alıntı: Tango-1

Ulan harbi haa geçen derste bana oldu hoca hayırdır bişey mi oldu dedi üniversite bi de hocayla da pek samimi değilim ulan bi de ingilizce hazırlıktayım hoca whats going wrong cinsinden bişey dedi mal gibi kaldım anca my chin diyebldm

aynen ya öyle kotu zamanlara denk geliyorki bazen rezil olmamak elde değil.. cin çarpmış gibi duruyosun öyle ..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tango-1

aynen ya öyle kotu zamanlara denk geliyorki bazen rezil olmamak elde değil.. cin çarpmış gibi duruyosun öyle ..

Alıntıları Göster
    Fazla dengesiz esnemeyin, geçenlerde bir tanıdığımın çenesi çıktı esnerken iğrenç bir durum

Not: Şaka değil.

• Kramp olan bölgeye baş parmak ile var gücünüzle bastırın anında düzeliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfr+10

Kramp olan bölgeye baş parmak ile var gücünüzle bastırın anında düzeliyor
    bana sakız cignerken oluyordu babam yumruk atınca düzelio bide bidaha olursa öksürmeyi dene ağızını büzüştür geçıo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AE727383A

bana sakız cignerken oluyordu babam yumruk atınca düzelio bide bidaha olursa öksürmeyi dene ağızını büzüştür geçıo

Alıntıları Göster
    Fenadır.Hele bir de abartıp çenenin altından boyna doğru giderse o ağrı,bittiğinin resmidir. 2 saat geçmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizza

Fenadır.Hele bir de abartıp çenenin altından boyna doğru giderse o ağrı,bittiğinin resmidir. 2 saat geçmez.

Alıntıları Göster
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeiCeei

Alıntıları Göster
    Çene krampı diye birşey yoktur. Hepinizin sorunu 20lik dişleriniz. 20lik dişler çıkarken çene kemiğini sağdan soldan alttan üstten her yerden sıkıştırır ve kitlenmelere sebep olur. 4 20liğide çektirdim aklınız varsa dişler dahada büyümeden dişçiye görünün

• quote:

Orijinalden alıntı: Se®can

Çene krampı diye birşey yoktur. Hepinizin sorunu 20lik dişleriniz. 20lik dişler çıkarken çene kemiğini sağdan soldan alttan üstten her yerden sıkıştırır ve kitlenmelere sebep olur. 4 20liğide çektirdim aklınız varsa dişler dahada büyümeden dişçiye görünün

Ya ilginç ağzımla oynarken hissetdim 20 lik dişlerimin çıktığını, 2 side normal bir şekilde çıkmış ve hiç ağrı sızı yapmadı. İlk benim heralde bu dişlerden dertli olmayan

• quote:

Orijinalden alıntı: Imnobody

quote:

Ya ilginç ağzımla oynarken hissetdim 20 lik dişlerimin çıktığını, 2 side normal bir şekilde çıkmış ve hiç ağrı sızı yapmadı. İlk benim heralde bu dişlerden dertli olmayan

Benim dişler gömülü olmasına rağmen çenemi kitliyordu. Üstelik yan çıkıyorlardı. Çektirmende fayda var geç kalırsan dişlerinde bozukluk meydana gelebilir.

• quote:

quote:

quote:

Benim dişler gömülü olmasına rağmen çenemi kitliyordu. Üstelik yan çıkıyorlardı. Çektirmende fayda var geç kalırsan dişlerinde bozukluk meydana gelebilir.

Benim zaten çene yapım bozuk hocam

• quote:

quote:

quote:

quote:

Benim zaten çene yapım bozuk hocam

Alıntıları Göster
    ben bu lanet şeyi tek bende oluyor sanıyordum. dengesiz esnememek lazm

• quote:

Orijinalden alıntı: HaRDCoRé_CHiLD

ben bu lanet şeyi tek bende oluyor sanıyordum. dengesiz esnememek lazm

Alıntıları Göster
    yok bende de oluyor da, siz onu boşverin asıl bomba bende..
    özellikle sol gözümde oluyor, elimle kaşırken ses geliyor (böyle terminatördeki gibi mekanik bi ses) millet şok geçiriyo, elimle ovuşturmaya korkuyorum toplum içinde..
  • Bazen Banada oluyor kötü gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wuc

Bazen Banada oluyor kötü gerçekten.
    Az önce oldu çok fena birşey
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.