Şimdi Ara

Laptop şarj problemi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AliRızaBey8

Kral olmak ister misin
    i'm already king 😎

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hocam bataryada kullanma nedenim genelde yatarak dizi film izlemek oluyor ekranı 60 hz düşürüp bilgisayarı güç tasarrufu moduna alıyorum. Onun haricinde csgoda en yüksek ayarlarda 200 fps civarı bir şey alıyordum ama rekabetçi oyun olduğu için 1280x1024 çözünürlük düşük grafiklerle oynuyorum o yüzden 350 400 fps arası değişiyor. Arkadaşımla beraber almıştık aynı bilgisayarı lolde 200 fps vs aldığını söylemişti. Ben genelde hikaye tabanlı oyunlar oynuyorum. Rdr2 de yüksek ayarlarda 70 80 fps ultrada 50 60 fps alıyorum. God of warda yüksek ultra arası 60 ila 80 fps alıyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dhninhayaleti D kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkür ederim hocam

• ÖĞRENCİ00 Ö kullanıcısına yanıt
    Araştırıcam hocam sağ olun

• Bir şey daha soracaktım üniversitede bana sıkıntı yaratır mı bu şarj problemi. Yakınım dediğim çocuk itü mimarlıkta okuyor çok fazla sorun yaratmadığını zaten gittiğin çoğu yerde priz olduğunu söyledi.

• Yok hocam hiç sıkıntı yaratmadı şu ana kadar. Bataryada kullanmak zorunda olduğum yerler sadece hocalara projemi sunarken olmuştu onun haricinde priz bulunuyordu mutlaka dışarıda

• Bu konuyu bende merak ediyorum. Msi katana aldim ben de. İ7-11800H + rtx3060 var. Buna batarya dayanmaz gibi

• senin dediğin pcden geçen arkadaşım aldı kullandım ben de. Bende de asus rog var 8gb ram 1650 ryzen 7 4800h modelli. İnanki rogu hiçbir şeye değişmem isterse 3060 koysunlar. 2sini de alınca fark ediyorsun. Tabii ki oyunlar falan fps çok oynuyor ama kalite dersen ben rog derim. Rogun alttaki ışıkları falan da aşırı hoşuma gidiyor

• bilgisayarı ne için kullandığına göre değişir. 1650 kötü bir kart değil istediğim her şeyi yapıyor. Nadiren oyun oynarım onlar da lol valo gta 5 falan bunların hepsini de full ayar girebiliyorum zaten sıkıntı yok.

• Dhninhayaleti D kullanıcısına yanıt
    Hocam içimi rahatlattınız ya zaten çok fazla laptoptan açayım da dizi izleyeyim ya da bataryada kullanayım diyen birisi değildim. Priz bulmak kolaysa çok iyi olur benim için.

• februlion kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle gaming laptoplarda kronik sorun

• ÖĞRENCİ00 Ö kullanıcısına yanıt
    Hocam sizinki de sağlammış ne kadara aldınız ve verdiğiniz paraya değdiğini düşünüyor musunuz.

• hocam valla ben alalı 1 sene oldu daha bir sıkıntı yaşamadım çok temiz kullanırım zaten öyle ahım şahım oyunlar da oynamam yani arada gta5te araba sürerim lolde mod varsa onu oynarım o kadar ihtiyacınız yoksa almayın pahalılar çünkü ülke şartlarında

• Msi 6600m lisine baktın mı 21.4k olan 3060 a eşdeğer gibi 8gb vram var

• kasa alüminyum tufunki plastik. Yalnız alırsanız 8gb ramli almayın onun eksikliğini hissettim yakında 1 tane daha 8 takviye edicem

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.