Şimdi Ara

Laptop tavsiyesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
2.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Asus G752VS(KBL)-GB274T
    MSI GT83VR 7RF(Titan SLI)-201TR
    Monster Semruk S7 V4.1.1
    Acer Predator 21 x
    Razer Blade Pro Gaming Laptop - (i7-6700HQ, 32 GB RAM, 512GB SSD, 4k Screen, GTX 1080 8GB)
    20-25 arası zaten alacağın her ürün mükemmel olur hangi markayı seviyorsan o markanın üst seviye modelini al hepsi zaten on numaradır
  • zenmate kullanıcısına yanıt
    Razer blade pro v2 ye baktim bende cok guzel gozukuyor birde digerleri cok agir daha hafif varmi yuksek performansa sahip. Predator 21x guzel geldi ama 8kg cok agir be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Root Karısı R kullanıcısına yanıt
    Buda yaklasik 6 kilo hocam bu fiyatlarda daha hafifi yokmudur en uygun razer blade pro v2 gibi gozukuyor 3.5kg olarak

• Vez IX kullanıcısına yanıt
    performas artıkça ağırlık ve boyutta artar gtx1080 li modeller ağır olur soğutmalarından dolayı gtx1060 lı modellere bakabilirsin onlarda baya performanslı olur ve hafif olur fazla oyun oynamayacaksan Dell XPS 15 9560 bu model hafif ve güzeldir oyun içinde şu model hafif ve performanslıdır
    http://www.hepsiburada.com/msi-gs73vr-6rf-stealth-pro-4k-039tr-intel-core-i7-6700hq-32gb-1tb-512gb-ssd-gtx1060-windows-10-home-17-3-uhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV0000018LUQ

• zenmate kullanıcısına yanıt
    Çoğunluk olarak oyun oynayacağım. Attığınız laptop güzelmiş hafif olması da güzel tabii ama 1060 olduğu için pek bilemedim intel de 6th genmiş yani pek bilgim yok bilgisayar parçaları hakkında ama razer sanki daha iyi gibi 1kg kadar bir farkla hem 4k hem işlemcisi daha iyi hemde 1080. Siz olsaydınız hangisini alırdınız merak ettim almama daha vakit olduğu için düşünme sürem bol. Para çok sıkıntı değil

Peki sizce hangisi hocam ben biraz daha razerden yanayim suanlik tabi bunu getirtmesi var ama halledilir o karar verdikten sonra turkiyede yok galiba

razer msı o modeline göre daha iyi ama fiyat olarakta daha pahalı 4000usd + veriler ve o ürün Türkiyede yok getirmesi zor olur amerikanpostam gibi sitelerle belki getirtebilirsiniz o şekildede ortalama 5000usd civarı olur o ürün eğer ağırlık sorun olmayacaksa sli gtx 1080 li msi modellerine bakabilirsin 20000tl civarı
    1080 sli yerine 1080 alsam cok sey farkeder mi? Sli olanlardan predator 21x guzel ama oda cok agir. Bu razer blade pro v2 gibi hem estetik hem tasinabilir bulabilirsem guzel olur olmadi bunu deniycem

Monitör 4k ise illa 4k oynamak zorundamıyım bilmiyorum ama monitörü 4k olanlardan alırım muhtemelen. Yani ünide yanımda dolaştırırmıyım bilmiyorum çok dolaştırıracaksam muhtemelen razeri alırım ama asus rog gx800 de güzel geldi 4.7kg ile tabi birde soğutma aparatı var ekstra onuda odada bırakırsam 1 kg çok fark etmez diye düşünüyorum onada bir bakıp fikir verirseniz güzel olur

Ama 2k falan oynanıyordur yani. Şimdi birde alienware 17 ye baktım oda güzel duruyor tabii hala ağırlık konusunda razer ile yarışabilen yok. Neyse bu 3 ü arasında karar vereceğim herhalde siz olsaydınız 3ünden hangisini alırdınız belirtirseniz güzel olur fikir açısından

Sağolun fikriniz için. Birde şey sorayım mesela bende ps4 var laptopun monitörünü kullanmak için hdmi ile bağlayabiliyormuyum bilginiz varmıdır

Hdmi girisinden direk sokunca olsa iyiydi

Hocam açıkçası laptopa 20 bin lira bandinda fiyat vermeniz gereksiz olacaktir. Laptop 1050ti gayet yeterlidir artan fiyatla kendinize bir de masaustu dizersiniz. Gidin temiz temiz dell inspiron 7567 alın. Fazlasiyla yeter cunku en pahali laptopun ömrü de kısıtlıdır onun yerine 15 bin liraya 8 yil idare edecek yeni laptoplar alabilirsiniz 2 ser yil arayla

• innovativengineer kullanıcısına yanıt
    Hocam ben almayacagim musterimiz alacak hediye olarak o yuzden hani ben simdi ucuz aliyim paranin ustunu verin diyemiyorum almisken pahalisindan aldirayim. Masaustu dusunmuyorum cunku yurtta kalacagim. 2-3 yil idare etmesi yeter benim icin zaten sonrasinda cok hardcore oyun oynamam

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.