Şimdi Ara

Laptop Temizliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
5.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bende Packard-Bell R9220 laptop var. Şimdi bu makinanıyı kullanırken tost ve bunun gibi yağlı aparatif ürünler yiyip laptopun tuşlarını yağ yaptım. Acaip parlıyolar :) iğrenç bir görünüm tuşların üzerindeki yazıları çıkarmadan bu yağları çıkarmam mümkünmü acaba

Bu arada packard-bell almayın sakın kasası çok kötü anından çiziliyo berbat oluyo 1 hafta içinde gidip kasanın bazı parçalarını değiştirecem 150$+kdv ye.

• Kesin Fiyatları aldım biraz önce

55$ +KDV - Lcd Arka kapağı
    65$ +KDV - Tuş Takımı
    100$+KDV - Ön Panel
    130$+KDV - Batarya

Batarya bitti tamamen 1 senede 15 dk gidiyor şu anda
  • Laptopu at bulaşık makinasına yağdan eser meser kalmaz.Derinlemesine temizlik olur
  • En güzeli :)

Özel bir sprey falan yokmu acaba ulen laptopunmu var derdin var :)
  • Normalde klavye temizlemesi için özel bir sprey oluyor. Bundan 5 sene önce desktop klavyesi temizlemek için kullanırdım. Spreyi sıkıp kulak pamuğuyla temizliyordum; fakat aynı sprey notebooklarda da kullanılabiliyor mu bilmiyorum.
  • Tuşlar yerinden çıkıyor. büyük ihtimalle o markada sanıyorum üst sağ köşeden biraz hafifçe kaldır. temizledikten sonra rahatlıkla yerine takabilirsin. Ancak dikkatli ol tuşun alt ayaklarını kırma. Aslında çok kolay bir uygulama
  • bazı parçalrı değiştirebilirsin ama bence batarya garanti kapsamına giriyor garantiden değiştir çünkü bu ürünle ilgili bir problem bu arada garanti 2 yıl unutma teknik servisi biraz zorla değiştirirler. DEĞİŞTİRMELERİDE GEREKİYO ZATEN bence haklarını kullan boşa para harcama
  • Üstünde tost yersen böyle olur diyecek bişey yok :)
  • kardeş özel temizleyiciler var onaları kullan. piyasada çok var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.