Şimdi Ara

laptopum açılırken biip biipp diye ses veriyor ve sonra kendiliğinden kapanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 1 senedir sunny m762t adında laptopu kullanıyorum bu sorunla ikinci kez karşılaşıyorum

sistem özellikleri 3 gb ddr2 ram 2.4 ghz intel pentium işlemci intele ait bir ekran kartı

ama sorunun bunlarla bir ilgisi yok laptop açılırken bios doluyor ve windows yazısından sonra kapanıyor açılırken de biipp biipp biipp diye ses veriyor farklı sitelerde sorunun donanımsal olduğu söyleniyor ama bi hafta önce laptopu servise verdim onlarda sorunun yazılımsal olduğunu ve format atınca düzeleceğini söylediler şimdi format atmayı deniyorum ancak sistem format sırasında kapanıyor daha önce bu sorunu çözeli çok uzun zaman oldu ve unutmuşum nasıl yaptığımı sistemi cdden çalışabilir xp ile açmayı deniyorum ama olmuyor yine beep sesi ve açıldıktan sonra direk kapanma işin en ilginç yanıysa sistem bir süre açılmadığında diyelim ki 2 saat gibi bir süre kapalı olduğunda açılabiliyor bu şekilde dosyalarımı d ye atıp kurtarabildim yine bir iki saat bekleyip format atmayı denemeyi planlıyyorum eğer donanımsalsada ben laptopun arka panelini defalarca söktüm ram işlemci ses kartı wıreless kartını falan bir çokkez söküp taktım ama şimdi garantilenebilir bir haldeyken garanti dışı kalmasını istemem

yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.