Şimdi Ara

Launcher (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence k2 downloada türkiye sınırı koydu imana geldiler bıraktılar masonlarla ilişkiyi bizim ülkemizden para sömürmek istemedikleri içinde yeni patche sınır koydular
  • quote:

Orjinalden alıntı: lev@

bence k2 downloada türkiye sınırı koydu imana geldiler bıraktılar masonlarla ilişkiyi bizim ülkemizden para sömürmek istemedikleri içinde yeni patche sınır koydular

• quote:

bence k2 downloada türkiye sınırı koydu imana geldiler bıraktılar masonlarla ilişkiyi bizim ülkemizden para sömürmek istemedikleri içinde yeni patche sınır koydular

• quote:

Orjinalden alıntı: fcuneyt

pff inş cabuk duzelir ya 1-2 boss icin bekledik bu kadar bide gelmesse söverim

hangi boss u nerde bekleyeceksin ve serverin tam acilma saati varmi
  • Eslant beklicktim ama Clandan cıktım adam bulamam kesemem diye cz ye bıraktım patch gelcek galiba bugün kaçta geleceği belli olmaz
  • quote:

• quote:

Orjinalden alıntı: SUHUTLU

quote:

Orjinalden alıntı: fcuneyt

pff inş cabuk duzelir ya 1-2 boss icin bekledik bu kadar bide gelmesse söverim

hangi boss u nerde bekleyeceksin ve serverin tam acilma saati varmi

[font="Times New Roman"]Sitede 5 de YazıoR ama qecen Hafta 3.55 de onceki hafta 4.33 de acıldı...

Patch warsa sabah 7-8 anca acılır ^^

Ufaktan yatsak mı ne dersiniz

12- Ko cuLarın sütünü icip derhal yataqı qitmesini $iddetle oneririrm

• Bu geceki Bakımı Deneyimsiz Bi Master Yapiyor Zannedersem Systemi Farklı kapattı vede Bu hata Beni Bu konuda Dusundurtmeye Basladi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tenzen

Bu geceki Bakımı Deneyimsiz Bi Master Yapiyor Zannedersem Systemi Farklı kapattı vede Bu hata Beni Bu konuda Dusundurtmeye Basladi.

iLk Defa bu konuda bu kadar mantıklı yorum qeldi :D
  • AYARALAR PAC 33 YAPAIN STAR GELIYOR
  • beyler start gelirse buradan yazalım killed bosses
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tenzen

Bu geceki Bakımı Deneyimsiz Bi Master Yapiyor Zannedersem Systemi Farklı kapattı vede Bu hata Beni Bu konuda Dusundurtmeye Basladi.

Nerden biliyosun acaba ?

Bu deneyimsiz Bi Master Senin Kanky mi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mavisakal1976

AYARALAR PAC 33 YAPAIN STAR GELIYOR

BöLe bi$iy oLamaz edit'Le $unu.
  • Patch Geliyor Latter Ve bifrostu açıcaklar unutmayınki latteri açmak için patch gerekmez 2 sini açıcaklar bence yada dünya kupası ve laterdir belki arada bifrost da kaynar
  • Nolecek ati gidecedik yatsakmı uykuda geldi
  • yav şu letteri açsınlar artik yeter koxpla para kasiyorum diğer chara aktaramadan ban yiyorum
  • patch mi gelecek yoksa yaw
  • Hurafeleri bırakalım Artık Lütfen ya !!!!
  • GELLLDİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

DC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dodge -- 20 Ağustos 2008; 3:27:20 >
  • start 10
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.