Şimdi Ara

LBP - En Beğenilen Online Bölümler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oyunun story kısmını halletmiş bulunmaktayım. Internetden oynarkende adam akıllı, kostum yada sticker veren bölümler bulmak zor oluyor. Saçma sapan bölümler var. Netten oynadığınız, en beyendiğiniz bölümleri bu başlık altında toplayalım. Ben olmak suretle herkezin işine yarayacaktır :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avenzea -- 13 Ocak 2009; 1:47:28 >

• Hiç LBP oynamadığın belli oldu bu mesajından sonra. Senden ricam, gereksiz mesajlarla konuyu saptırmaman. Bunu benim için yaparsın demi güzel kardeşim? Oyunu oynasan, başlığı neden açtığımı anlardın zaten.. Ek olarak lise ve üniversite yıllarında fazlaca edebiyat dersleri aldım. Uyarın için sağol ama gereksiz bir uyarıydı. Birey kendinden sorumludur. Sende öyle olmalısın bence.

Konu şuki, LBP 'de online olarak oynadığın en güzel bölüm? Bunu yazarsanız memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avenzea -- 13 Ocak 2009; 1:47:13 >
  • bırakın güzel bölümleri...kolaydan kupa alacağımız bölümler varsa onları yazın buraya..
  • quote:

Orjinalden alıntı: rds

Canımsın. Fazla edebiyat dersine gerek yoktu yeteri kadar alsaydın kafi :)
    Şimdi uzunca shopto başlığına bakarsan daha ilk kampanya olduğunda aldığımı görürdün. Aldıktan sonrada ikinci koluda aldım ve eşimle hemen hemen her akşam bir saat kadar oynuyoruz. Uzaktan bakınca oynamamış gibi gözükmesin, kırılırım :))
    Şimdi konuyu saptırmadan ana konumuza dönelim yoldaş. Hoşuma giden bölümlere kalp koymuştum. İlerleyen saatlerde bu mesajımı editleyip bölüm isimlerini yazarım. Bunu senin için yaparım

Ilginç. Seninle hangi yoldayızki yoldaş olduk. Avutma kendini. Ayrıca konuyu saptırdığını anlamada senin için bir erdem. Yavaş yavaş kavrayacaksın.

• quote:

Orjinalden alıntı: Avenzea

...

Konu şuki, LBP 'de online olarak oynadığın en güzel bölüm? Bunu yazarsanız memnun olurum.
  • Little Big Planet (Playstation 3) inceleme videosu ->http://forum.donanimhaber.com/m_28961219/tm.htm
    LITTLEBIGPLANET(little big planet)Online bolumlerimiz, Basarilarimiz, ->http://forum.donanimhaber.com/m_28985689/tm.htm
    Online Little Big Planet Oynamak İsteyenler ->http://forum.donanimhaber.com/m_27686184/tm.htm

Bunlarmı aynı?

• İyide, en beğenilen online bölümlerle bu konular ne alaka?
  • ne gicik insanlar varmis forumda yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: Anar

ne gicik insanlar varmis forumda yaw

Haklısın. Malesef kendini bilmez bir iki kişi yüzünden, forumda konuları korka korka açıyoruz. Bunada alışcaz..
  • yani dostum üstteki mesajlara bakınca sanki kendi kendine yazışıyormuş gibi olmuşsun...
    neyse bende lbp ime kavuştum bakalım nasıl bir oyunmuş...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.