Şimdi Ara

LE-46C650 SAMSUNG LCD TV

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    yukarı da kı urun yenı uretım mıs normal de 46b651 alacak tım ıstanbul bılısım de kalmamıs bunu tavsıye ettıler
    sızler ne dersınız
    bu arada ıstanbul bılısım le ılgılı sıkıntısı olan oldumu

yardımlarınız ıcın tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brburak -- 13 Nisan 2010; 18:03:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: brburak

degerlı arkadaslar
    yukarı da kı urun yenı uretım mıs normal de 46b651 alacak tım ıstanbul bılısım de kalmamıs bunu tavsıye ettıler
    sızler ne dersınız
    bu arada ıstanbul bılısım le ılgılı sıkıntısı olan oldumu

yardımlarınız ıcın tesekkurler

Yooo, nerden çıkardın?Ne sıkıntısı?
    Bu arada şundan kalmamış, bundan verelim çok komik ya...
  • brburak,

beyaztebeşir'in ironik bir yolla anlatmak istediği şey bu firmayla "sorun yaşama" anlamında forumda onlarca başlık ve yüzlerce yorum bulunduğu, ve firmanın satış stratejisi ile Internet Sitesine dünya pazarın da ki bütün LCD lerin detaylarını yazarak kullanıcıların kendilerini ulaşmasını sağlamak daha sonrada elde ne kalmışsa "onun yerine bu" şeklinde onu tavsiye etmektir...

Yine firmanın sağladığı Garanti, sadece kendi firma servisini kapsadığından Türkiye geneli hizmet konusunda büyük soru işaretleri bulunmaktadır...
  • Ben iki seneden fazla süredir ordan aldığım samsung 50" Plazmamı sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Tavsiyem showroom'larına git ürünü gör ve al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: breakerman

Ben iki seneden fazla süredir ordan aldığım samsung 50" Plazmamı sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Tavsiyem showroom'larına git ürünü gör ve al.

Sizin samsung'u İ.B. mi üretmiş acaba. Televizyonun sorun çıkarmamasıyla satın aldığınız yerin nasıl bir ilişkisi olduğunu anlayamadım.
    Önemli olan tv.de sorun çıksaydı ne olacaktı?
  • Benimle birlikte satın alan servisinden de gayet memnun kalan arkadaşlarım var. Bu sonuçta bir tercih meselesi.
  • Servisinden memnunlarsa o zaman problem yok,
    ama tv.nin problem çıkarmaması tamamen markasıyla ilgili.
  • Arkadaşlar yurtdışı forumlarını okursanız orda ki insanlar atıyorum;

Şu marka şu modelde barkoduna göre " 21W321L serisi ile 21W327L arasında üretim hatası ile dolu" diye bilgiler var...

Ayrıca sizin de bildiğiniz gibi bu TV ler tek bir fabrika da üretilmiyor, bölgeye göre ***01, ***02, ***03 hatta son Sony 2010 serisinde **008'e kadar farklı seri kodlarıyla üretiliyor...

Bunların arasında farklılık kağıt üzerinde ne kadar yok gibi gözüksede (panel aynı tamam ama ya montaj süreci?) iç malzeme kalitesi aynı mı bilemiyoruz... Ayrıca yurdumuzda bu sondaki sayılar arttıkça, yeni seri sanılıyor aksine özellkle 2010 serilerinde hepsi aynı anda piyasaya çıkıyor bir türlü anlatamadık...

Bunları bağdaştıracağınız konu ise Paralel İthalatçı yurtdışından getireceği anlaştığı "Toptancı" ile LCD TV de en önemli özellik ne arıyor?

Tabi ki Ucuzluk...

Ama Distribütör için girdiği ülkede geleceği adına en önemli şeyin Müşteri Memnuniyeti ve bunun esası Satış Sonrası Hizmet'in kalitesini yüksek tutması gerektiğinin farkında olmak zorunda...

Olmayanları geçtiğimiz senelerden görüyoruz, ekarte edilip Markaların kendilerinin ülkeye girmelerini sağladılar... Buda yeni tüketiciler olan bizlere yaradı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-una -- 15 Nisan 2010; 10:57:40 >

• bende bu ürünü alacağım ama hic bir firmada bulamıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.