Şimdi Ara

League hell'den çıkış biletini veriyorum. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
1
Favori
1.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eyiymis la bu kayle demin 14/0/2 oynadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: atilla*-*

Kayle oynayın. Şu an gerçekten nerf yemesi gereken heroların başında bulunmakta fikrimce. Oyunda her pozisyonda oynayabildiğimiz gibi mid de açıkçası counter'ının olduğunu sanmıyorum. Nashor's tooth, lyndra'dan sonra godmode olan bir karakter. Sağolsun 7 maç kazandırdı. Mid de deneyin derim.

Bugün bizim takımda mid kayle pickledi Talon ağzını burnunu kırdı.
  • Katarina oynayın ilk 10 maçınızda 8 win alırsınız.
  • Az önce quadra aldım maçta ama yenildik, bizim takımın toplam 20 killi vardı bunların 13'ü benden di düşünün artık seviyorum kayle'i
  • Ya kötü champ o beyler ne iyi diyip duruyorsunuz nerfleyecekler kötü o iğrenç nerflenirse daha iğrenç olacak useless yani nerflemelerine gerek yok useless.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mid or ƒeed

Az önce quadra aldım maçta ama yenildik, bizim takımın toplam 20 killi vardı bunların 13'ü benden di düşünün artık seviyorum kayle'i

kayle'ı birine sevdirdiysem mutlu oldum, kill potansiyeli çok yüksek bir hero adcye offtanklara birazcık kill bırakırsan daha olumlu sonuçlar alırsın kardeş :-).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atilla*-* -- 5 Şubat 2013; 21:40:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kazze

harbiden kayle oynayın. plat divisionda banlanmayan her oyunda kayle'ın olduğu taraf kazanıyor. millet counterlamanın yolunu bulamadı hala

Pantheon mid Wukong mid urgot , tf , ryz rahat alır tabı Low elodakıler bılmezhala amumuyu falan banlıyorlar ne beklersin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: roadrover123

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Çin Ülkü Ocakları

ne fullicez

okuduğum buildlerde q diyor fakat ben e fulluyorum e q w şeklinde gidiyorum.

aynen öyle daha seri farm imkanı sağlıyor bence 10 snde kapanıyor e 10 saniye cd oluyo blue buff ile daha iyi harras yapıosun gibi gelio bana ama tabi kişiye göre değişen şeyler bu skill sıralamaları

aether wing kayle alacağım ama nerf yer çöp moduna düşer diye korkuyorum

Nerf yerse çöp olmaz , dengelenir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Royster

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: roadrover123

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Çin Ülkü Ocakları

ne fullicez

okuduğum buildlerde q diyor fakat ben e fulluyorum e q w şeklinde gidiyorum.

aynen öyle daha seri farm imkanı sağlıyor bence 10 snde kapanıyor e 10 saniye cd oluyo blue buff ile daha iyi harras yapıosun gibi gelio bana ama tabi kişiye göre değişen şeyler bu skill sıralamaları

aether wing kayle alacağım ama nerf yer çöp moduna düşer diye korkuyorum

Nerf yerse çöp olmaz , dengelenir.

yediği nerfe göre değişebilir öldürebilirler de dengeleyebilirler de, gerçi daha yeni legendary geldi 1-2 patch sonra felan yer bence

• quote:

Orijinalden alıntı: +Gabrolo

quote:

harbiden kayle oynayın. plat divisionda banlanmayan her oyunda kayle'ın olduğu taraf kazanıyor. millet counterlamanın yolunu bulamadı hala

Pantheon mid Wukong mid urgot , tf , ryz rahat alır tabı Low elodakıler bılmezhala amumuyu falan banlıyorlar ne beklersin

bruiserlerin alamayacağı ap carry soyle? Ayrıca tf ve ryze'yi ağlatır.
  • quote:

quote:

quote:

Bılıyorsan yazdıklarıma alırsın ben sana sadece bu kadar diyim kurcalamaya gerek yok counteri yok yazmayın. Takılın elohellde siz 1senedır msj atmıyordum buraya keske armasaydım hemen polemık yaratın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tal. -- 5 Şubat 2013; 21:50:34 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bılıyorsan yazdıklarıma alırsın ben sana sadece bu kadar diyim kurcalamaya gerek yok counteri yok yazmayın. Takılın elohellde siz 1senedır msj atmıyordum buraya keske armasaydım hemen polemık yaratın

kardeş bilmem farkında mısın ama ben bunları silver bronz division için yazdım aa tabi sizin diamond ligde durumlar farklı olabilir haklısınızdır.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

kardeş bilmem farkında mısın ama ben bunları silver bronz division için yazdım aa tabi sizin diamond ligde durumlar farklı olabilir haklısınızdır.

Valla dostum benım ağzımdan kayle kötü lafı çıkmadı ayrıca ben sana mesaj atmadım sazan gibi atladın ama bu forumdaki herkes iyi oynuyorda niye %90 ı elo hellde anlamış degılım neyse ben su lol bölümüne göz atacağıma pısman ettiniz çıkartırsın kayle ıle herkesi elo hellden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tal. -- 5 Şubat 2013; 21:59:35 >

• nashorun fiyatı über düşük.
  • İyi oynamasını bilene her champ OP'tur. Kayle'nin nerf yiyeceğini sanmam çünkü gayet dengeli ki oyununun en eski karakterlerinden birisi.

Ayrıca şu elohell muhabbeti çok komik. NA'nın en iyi AP oyuncularından olan NyJacky'nin Ryze'la birlikte favori şampiyonu Kayle. Stream'lerini takip eden bilir, Kayle aldığında maç kaybetmiyor adam. Geçen gün tek oyunda quadra ve penta atıp maçı bitirdi tek başına Kayle'yle.
  • Karşı tarafta full gap closer olunca almak istiyorum bu seferde takımdakiler oyunu dodgeliyor Nashor tooth Liandry üstüne hexengunblade alırsanız adcden beter sustain canavarı oluyorsunuz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mid or ƒeed

Az önce quadra aldım maçta ama yenildik, bizim takımın toplam 20 killi vardı bunların 13'ü benden di düşünün artık seviyorum kayle'i

kayle'ı birine sevdirdiysem mutlu oldum, kill potansiyeli çok yüksek bir hero adcye offtanklara birazcık kill bırakırsan daha olumlu sonuçlar alırsın kardeş :-).

Dediğine katılıyorum ama o maçta adc bendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Villi Lapsi

İyi oynamasını bilene her champ OP'tur. Kayle'nin nerf yiyeceğini sanmam çünkü gayet dengeli ki oyununun en eski karakterlerinden birisi.

Ayrıca şu elohell muhabbeti çok komik. NA'nın en iyi AP oyuncularından olan NyJacky'nin Ryze'la birlikte favori şampiyonu Kayle. Stream'lerini takip eden bilir, Kayle aldığında maç kaybetmiyor adam. Geçen gün tek oyunda quadra ve penta atıp maçı bitirdi tek başına Kayle'yle.

Hayır Kayle bildiğin OP. Çok fena bir damage'i var bu ne böyle. Darius'u Elise'yi lane de öper.
  • Evet kayle çok güçlü hemde zevkli. Böyle düşmeye devam edersem beni kurtaracak herolar kayle, olaf, lee sin, shaco, fiora
  • Sorun Ap Kayle'ın kombosunun olmamasında. Normal bi apc 3-6 skill arasında skill attıktan sonra yapacağı şey cooldown beklemek. Ap ratioları kayle a göre daha yüksektir. Ama kayleın kombosu yok esi splash damage vuruyo saniyede 2 kere vurur hale gelsen kendi base damagei+skillin damagei+Apden gelen damage. Birde q nun passive i ile çok iyi vurur hale geliyo ki q sununda ap ratiosu 1 ki epey damage vuruyo. Ultisi zaten apclere karşı birebir. Karşımdaki kayle eğer double buff almışssa asla yanına uğramam laneime gitmem. True damage eklenince manyak bişey oluyo.

Benim görüşüm bu kayle ap görünümlü adc. Ap kadar çok vuran ad gibi sürekli champion.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.