Şimdi Ara

LED TV ÖNERİSİ SONY Mİ SAMSUNG MU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
4.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bir led tv alacağım ortalama 2.500 TL olacak. biraz aşabilirim.
    Samsung 6510
    Sony 40EX710

bu ikisini buldum. siz ne tavsiye edersiniz. Birde LED teknolojisinde Sony mi daha iyi yoksa Samsung mu
  • Aşağıdaki mesajı yazmayı düşünüyordum ve sizin yazdığınız mesajı gördüm. Sanki ben yazmışım gibi :)

LED tv almayı düşünüyorum. Bunun için 2.500 TL civarı bir limit belirledim. Samsung 40c6500 ile Sony 40ex710 arasında hangisini tercih edebilirim. İnternet,Wlan,Dlna, Usb bellekten film izlerken Alt yazı desteği olmasını istiyorum. Sizce tercihim hangisi olmalı?

Sony 40ex710 :http://www.hizlial.com/elektronik/televizyonlar/sony-kdl-40ex710-40-motionflow-full-hd-led-televizyon_05.011.4140.0231.htm

Samsung 40c6500:http://www.hizlial.com/elektronik/televizyonlar/samsung-ue-40c6500-40-full-hd-led-televizyon_05.011.1271.0149.htm
  • sayın karayell altyazı diyorsan zaten kesinlikle o zaman samsung alacaksın demektir ondan bu iki model arasında gitmene gerek yok.

sayın cirkin sen altyazı falan dememişsin bundan sana kesin tavsiyem iki model arasından sony hatta bu fiyata başkasına bakma.
  • ya sony bende istiyorum aama görüntü kalitesinde samsungla lg dediler birde sony arçelik üretiyor eskisi gibi değil diyorlar.

Yani 2.500 civarına en iyi led tv sony mi ?
  • sayın cirkin bu tuzaklara düşme herkes benden alsın diye diğerlerini kötülüyor ortalık çakal dolu sony nin işlemcisi samsungada bin basar lg ye on bin basar sen onları boşver görüntüsü hoşuna gittiyse fazla kafa yorma dipsiz kuyuya doğru yol alırsın.
  • Arkadaşlar Sony'i Arçelik üretiyor yalanına nasıl inanıyorsunuz?Sony'nin alt modellerinin sadece montajı TR'de yapılıyor(hx.nx.lx'ler değil)parçaları birleştirmek nasıl üretmek oluyor?Samsung'le Sony arasında kesinlikle Sony..
  • arkadaşlar nx700 kullanıyorum gayet memnunum.usb den film veya altyazı işim olmuyor benim.dahili wifi ile internete kablosuz bağlanıyor ve laptop u sorunsuz görüyor.ayrıca fbm333 arkadaşıma teşekkür ederim bu fırsatla.. tv alırken yazılarını epey okumuştum..
  • bide philips lere bak ben beğendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cirkin

arkadaşlar bir led tv alacağım ortalama 2.500 TL olacak. biraz aşabilirim.
    Samsung 6510
    Sony 40EX710

bu ikisini buldum. siz ne tavsiye edersiniz. Birde LED teknolojisinde Sony mi daha iyi yoksa Samsung mu

samsung 6500 ile 6510 arasında kasa farklığı var 6510 daha güzel duruyor bana kalırsa beyaz dizayn ve düz olmayan dalgalı tasarımı çok daha zengin duruyor. usb den film seçenekleri önemli ise samsung derim, ama sony ex710 çok başarılı bir üründür kriterler önemli yani hangisinin özelliklerini daha çok kullanıcaksan onu almanı öneririm her iki ürünü aldıktan sonrada pişman olmazsın.
  • peki üstadlar sony led tv değilmi?
    Sitesinde lcd diyor ama satış si,telerinde led diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cirkin

peki üstadlar sony led tv değilmi?
    Sitesinde lcd diyor ama satış si,telerinde led diyor.

led tabiiki, lcd tasarımın adı led ise kullanılan teknolojinin adı yani led lcd tv demeliyiz aslında, lcd tv diye aklımıza hep florasan aydınlatma yer ettiği için öyle ağzımız alışmış. led teknlojisinden ve yer kazancından dolayı ince üretiliyor.
  • 2.500 e birde philips 40PFL7605 GÖRDÜM teknosa da. Bu nasıl üstadlar?
  • güzel tv ama bir arkadaş 2100 e buldum diyordu ama neresi bilmiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.