Şimdi Ara

lenovo içinde olan win8 çıkarılabiliyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • z500 model laptop aldım. içinde win8 yüklü olarak geldi. ben bu win8 i (ama sadece win8 i diyorum yani driverleri felan değil) dvd ye nasıl alabilirim serialı ile birlikte tabi. yani tüm sisteme virus bulaşıpta tam
    full format atmak gerekirse diye. bildiğim kadarıyla OneKeyRecovery ile sadece C: ye format atıp sistemi kuruyor. diğer sürücülere müdahele etmiyor yada yanlışım varsa beni bilgilendirirseniz sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.

not: alıntı yaparak cevaplayabilirseniz sevinirim.

• Recovery diskte ayrı bir bölümdür sistemde sadece disk yönetiminde görünür.Hdd sadece c diskinden oluşuyorsa komple sıfırlama yapar c ve d diskinden oluşursa bazı markalarda her iki sürücüyü formatlayabilirsiniz bu seçenek bulunur,bazı markalarda da ikiye ayrılmış disklerde sadece c diskini formatlar.Birde win8'i tek başına çıkaramazsınız recovery bölümünde sürücülerle birlikte bulunur.Recovery bölümünü top yekün DVD yada flash belleğe recovery programı üzerinden boot edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengaver53 -- 8 Mart 2014; 15:54:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver53

Recovery diskte ayrı bir bölümdür sistemde sadece disk yönetiminde görünür.Hdd sadece c diskinden oluşuyorsa komple sıfırlama yapar c ve d diskinden oluşursa bazı markalarda her iki sürücüyü formatlayabilirsiniz bu seçenek bulunur,bazı markalarda da ikiye ayrılmış disklerde sadece c diskini formatlar.Birde win8'i tek başına çıkaramazsınız recovery bölümünde sürücülerle birlikte bulunur.Recovery bölümünü top yekün DVD yada flash belleğe recovery programı üzerinden boot edebilirsiniz.

teşekkürler, peki C: 453gb / D: (LENOVO) 25.5GB içerisinde " drivers ve gizli klasör içinde LENOVO ( içinde OneKey App > OneKey Recovery > 1kb lıkDefault.okd dosyası olan) klasörleri var. / E: 450GB olarak geldi. win8 yüklü. masaüstünde kısayolu olan OneKeyRecovery den sistem yedekleme yapamıyorum.

DİKKAT GEÇERLİ SİSTEM YEDEKLEMEYİ DESTEKLEYEMİYOR diye hata veriyor. pc de hiçbir oynama yapmadım, nasıl geldiyse aynen öyle duruyor. program bile yüklemedim :)

• Recovery düğmesi var bilgisayarın sol tarafında olması lazım oradan yapmayı denediniz mi?
  • hım bir deneyeyim. direkt formatlamaz değil mi? önce D: deki driver yedeklerini alayım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.