Şimdi Ara

Lenovo ip520 kullanıcı kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/lenovo-ip520-81bf00bttx-i5-8250u-8gb-1tb-156-4gb-mx150-vga-fdos-P227197456?cid=604001&gclid=CjwKCAiAnabTBRA6EiwAemvBd1RLfiD4AxgPtIqD02bD7YoeUZCy6PQYXH9UH1R--RjS1cKN9Y5JphoCHtUQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

http://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-520-intel-core-i5-8250u-8gb-1tb-mx150-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-81bf00bttx-p-HBV00000A1LG0?magaza=Teknomarketiniz&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-notebook.pla&gclid=CjwKCAiAnabTBRA6EiwAemvBd8-dv57eD0hS_j1kfuxGwAU63Pg2C1N2CvSLNbHP_Ne3--queFQDwhoCjf0QAvD_BwE

özellikleri

10/100 Ethernet Var
    Bellek Hızı 2133 MHz
    Bellek Yuvası 1
    Bluetooth Özelliği Var
    Boyutlar 378 x 260 x 23 mm
    Cihaz Ağırlığı 2 - 4 kg
    Dokunmatik Ekran Yok
    Ekran Boyut Aralığı 15 - 15,9 inç
    Ekran Boyutu 15,6 inç
    Ekran Kartı Bellek Tipi GDDR5
    Ekran Kartı Hafızası 4 GB
    Ekran Kartı İşlemcisi Nvidia GeForce
    Ekran Kartı Tipi Harici Ekran Kartı
    Ekran Kartı Nvidia GeForce MX150
    Ekran Özelliği Full HD
    Ekran Panel Tipi IPS
    eMMC Kapasitesi Yok
    Garanti Tipi Resmi Distribütör Garantili
    Harddisk Kapasitesi 1 TB
    HDD Hızı 5400 RPM
    HDMI Var
    İşlemci Cache 6 MB Cache
    İşlemci Hızı 1,6 GHz
    İşlemci Tipi Intel Core i5
    İşlemci 8250U
    İşletim Sistemi Yok (Free Dos)
    Kart Okuyucu Var
    Klavye Numerik Tuşlu, Q Türkçe
    Klavye Aydınlatması Var(beyaz)
    Kullanım Amacı Ev Kullanıcıları - Öğrenci, Ofis ve İş
    Max Ekran Çözünürlüğü 1920 x 1080
    Optik Sürücü DVD RW
    Parmak İzi Okuyucu var
    Ram (Sistem Belleği) 8 GB
    Ram Tipi DDR4
    Renk Gri
    SSD Kapasitesi Yok
    Şarjlı Kullanım Süresi 4 - 6 Saat
    Usb 2.0 Yok
    USB 3.0 2
    USB 3.1 1 Adet
    Ürün Modeli Notebook
    Webcam Var

satın almayı düşünüyorum
    satın alanlar bilgilerini ve fotoğraflarını atarsa benim gibi satın almayı düşünen arkadaşlar için aydınlatıcı olabilirLenovo ip520 kullanıcı kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi santafb -- 25 Ocak 2018; 13:9:13 >

• bende incelemelerim sonucunda bugün sipariş geçtim, iyi gibi gözüküyor alan kişi de baya var ama pek bir kullanıcı bilgisi bulamadım nette maalesef, metal kasa, ışıklı keyboard, i5 işlemcinin yeni nesil olması ve ekran kartınınm uadil modellerdeki 940m den daha iyi olması nedeniyle aldım
  • Rez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alan olmadı mı hiç?
  • Kullanıp da wifi çekim gücü sorunu yaşayan var mı ? Telefon 10 tane ağ görüyor laptop 2 tane :) Yan odaya geçsem diğer odadaki ağı görmüyor. Ayarlardan wifi'yi pilde ve prizde Maksimum Performans'a ayarladım, sürücü güncel. Windows 10 Pro yüklü.

@zimilanga
    Aldıysanız böyle bir sorun yaşadınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: paxal

Kullanıp da wifi çekim gücü sorunu yaşayan var mı ? Telefon 10 tane ağ görüyor laptop 2 tane :) Yan odaya geçsem diğer odadaki ağı görmüyor. Ayarlardan wifi'yi pilde ve prizde Maksimum Performans'a ayarladım, sürücü güncel. Windows 10 Pro yüklü.

@zimilanga
    Aldıysanız böyle bir sorun yaşadınız mı?
    Ayni sorun bendede var düzelttiniz mi?

• Hayır düzelmemişti. Teknik servise gönderdim, donanımsal bir hataya rastlanmadı, wireless anten konfigürasyonu yapıldı diye bir rapor düzenleyip göndermişlerdi geri. Eskiye oranla daha iyi çekiyordu ama muadili laptoplara göre çekim gücü yine de azdı.

Şüphelendiğim gibi wireless kartının anteninde sorun vardı sanırım, büyük ihtimalle düzgün takılmamıştı. Donanımsal hata saymıyorlar bunu nasıl oluyorsa :) Başka sebeplerden thh kararıyla iade ettim zaten laptopu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paxal -- 10 Ağustos 2019; 13:16:6 >
  • paxal kullanıcısına yanıt
    diğer dell laptopum 10 yıllık ağları görüyor bağlantıyı koparmıyor şu an modemin oldugu odada oynuyorum oda değistiremiyorum
    ben yazıllımsal olabilir diyorum bende servise giderim sanırım laptop güzel ama
  • Yazılımsal her şeyi denemiştim, düzelmemişti. İlk cümlede söylediğiniz şeyi teknik servise ben de söylemiştim aynen :)
    Sonra aldığım laptoplar da sorunlu çıkınca iade ettiğime pişman oldum ben de. Hdd cızırtı sesi ve kasanın metal kısmında dokununca elektrik akımı hissetme vs gibi kullanıma çok da engel olmayan sorunlarla iade etmiştim. Güzel cihazdı, serin çalışıyordu. Umarım halledersiniz sorunu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.