Şimdi Ara

Lenovo Legion Y520

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_lenovo-legion-y520-%C4%B1ntel-core-i7-7700hq-16-gb-1-tb-256-gb-ssd-gtx-1050-win10-home-gaming-notebook-1173422.html#yorumlar-
    899 dolar dan başlayan bir bilgisayarı 5700 liraya satmak çok saçma tamam i7li versiyonu kullanıyorsun oda 1000 dolar olsun 5700 tl nedir arkadaş çok saçmalamışlar.

• O fiyata bunu alan olacağını sanmam gtx1050 ve 5700₺ kafaları güzelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpLasH09 -- 18 Nisan 2017; 16:49:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thonci08 kullanıcısına yanıt
    Neden bu model bu kadar ucuz?
    Hem gtx 1070 ekran kartı hem de kaby lake i7 işlemci. Aynı fiyata gtx 1050 ekran kartlı ASUS GL753VD GC024T modeli var.
    Bir bit yenikliği mi var? Yoksa hatalı bir fiyat mı?
    Bildiğim kadarıyla skylake işlemcili modelde şarj olurken pilde tüketme gibi bir sorun vardı. Bunda da benzer bir sorun mu var?
    Yabancı sitelerde yazılanlara göre Asus bu sorunu bir önceki modelin 180w olan şarj adaptörünü 230W olarak değiştirerek çözmüş deniliyor.
    Fiyatı çok ama çok uygun, hatta ilginç bir şekilde Amerika fiyatından bile daha ucuz... Gerçekten garip bir durum.
    Amerika'da 1699 dolara satılıyor bu da 6200 tl ediyor.http://www.xoticpc.com/asus-gl502vs-ds71.html

• acer_sahibi77 kullanıcısına yanıt
    Aynen bi üç kağıt yoksa fiyatı çok iyi

• Mediamarkt'ın fiyat aşırı fahiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpLasH09

O fiyata bunu alan olacağını sanmam gtx1050 ve 5700₺ kafaları güzelmiş

@SpLasH09 Hocam bu fiyata Gtx 1060 notebook öneriniz nedir peki ?
    Örnek güncel türkiye satış linki verebilir misiniz ?

saygılar.
  • Amerikadan alsam uluslararası garanti var mı?

• differentone kullanıcısına yanıt
    Trde 1060lı laptoplar 5700civarından başlıyor ancak amazondan daha ucuza almak varken tr den alımı seçmek bana doğru gelmiyor.

• SpLasH09 kullanıcısına yanıt
    amazonda gümrük ücreti ekli halini nasıl göreceğiz bide en fazla 3600 liraya laptop önerebilirmisin amazondan ekran kartı gtx 1050 olanlardan .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jwinner -- 20 Nisan 2017; 22:48:51 >
  • jwinner kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.com/dp/B01MR82G0W?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Bu 3800₺ civarına denk geliyor herşey dahil eger ugrasmak istemessende amazondan alıp satanlar var sıfır şekilde

daha önce amazondan alışveriş yapmayınca insan azda olsa şüphe duyuyor yoksa fiyatı çok iyi özelliklerine göre tr de alacak olsan 5000 den aşağı alamazsın bunu . Bu gümrük parasınıda alıyor du şimdi neden yazmıyor o ben bulamadım
    Herşey içinde 1025$ yapıyor

Fiyatın altında da shipping fiyatları gelan yazıyor onları dahil edince zaten 1025$oluyor

şimdi bunu ben gtx 1050 olanı seçtim 799 + 110 dolar diyor toplam 909 dolar olacak başka bir ücret ödermiyim bide gümrük te sıkıntı çıkarmı direk evimemi gelir
    Türkiyeye gönderimi olan cihazlarda evinize kadar gelir diye biliyorum ancak sorunu sıfıra indirgemek için amazonun kendisinin sattığı cihazları seçmekte fayda var daha ayrıntılı bilgi için forumda amazon rehberi var herşeyi açıklamışlar sağolsunlar.

eyvallah kardeşim sağolasın cevapların için
  • delli kesinlikle tavsiye etmiyorum kanser olmak istemiyorsan,dell inspiron 5548 kullanıyorum 2 ay boyunca adi plastik kokusu çıkmadı hani şu ucuz siyah poşetler varya iğrenç kokan aynı öyle kokuyor laptop kanserojen bildiğin, sağlığını düşünüyorsan alma o klavyede yazıcaksın elleyeceksin,bir şehir efsanesi var dell iyidir diye o eskidendi köprünün altından çok sular aktı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.