Şimdi Ara

Lenovo Thinkstation S20 4157

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Elimde bi bilgisayar var Lenovo Thinkstation S20 type 4157

özellikleri bunlar bildiğim kadarıyla grafikerler ve autocad'ciler için falan üretilmiş bi makine benim işlemci ve ekran kartı performansıyla ilgili hiç bi fikrim yok oyun oynamak istiyorum bu makineyle gta 5 denedim yükledim tam performans olmasa da oynadım baya ama şimdi pes16 17 hiç birini oynayamıyorum aşırı takılıyo sadece pes de değil başka hemen hemen hiç oyun oynayamıyorum driverlar'la alakalı bişey mi yoksa bu bilgisayarın oyun oynatma becerisiyle alakalı bişey mi içiniz de illaki çok iyi bilenler vardır bana biraz bilgi verir misiniz

• Hocam quadro kartlar genelde workstation için kullanılır oyun üzerine yapılmış kartlar değildir ama yinede temiz format atın güncel driverları yükleyip öyle deneyin oyunlar orijinal değilse dediklerimi yapsanızda fark olacağını zannetmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    Orjinal olması fark ettiriyo mu ya ? baya cahilimdir de bu konularda
  • quote:

Orijinalden alıntı: DissoLute

Orjinal olması fark ettiriyo mu ya ? baya cahilimdir de bu konularda

Hocam torrent veya farklı iceriklerde sistemin performansını etkileyen virüsler olabiliyor

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    Hocam son bi soru daha sorayım quadro ekran kartını çıkarıp başka bi ekran kartı taksam bu makineden performans alabilir miyim ? önerebileceğin bi ekran kartı var mıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DissoLute -- 8 Kasım 2016; 13:12:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DissoLute

Hocam son bi soru daha sorayım quadro ekran kartını çıkarıp başka bi ekran kartı taksam bu makineden performans alabilir miyim ? önerebileceğin bi ekran kartı var mıdır ?

Hocam böyle eski bir sisteme ölü yatırım yapmanı tavsiye etmem

• hocam merhaba

quadro grafik tasarim kati oldugundan oyun oynarken iyi pefromans vermez. zaten elinizdeki cihaz quadronun da eski modeline sahip. acikcasi piyasasini arastirip cihazi elden cikarip yerine normal bir pc almanizi tavsiye ederim. onun disinda grafik kartinizin driverlarini guncellemeyi deneyin, e baska oyun kurup performansina bakin mesela cs

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.