Şimdi Ara

Lenovo v330 ses sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar laptopun sesi kendiliğinden gitti windows10 yüklü bitürlü geri getiremedim
    Aşağıdaki hataları veriyor ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz

Lenovo v330 ses sorunu
    Lenovo v330 ses sorunu

• Arkadaşım ses kartının driverini kaldır ve windwos updateden yeniden yükle düzelecektir.
  • muski kullanıcısına yanıt
    onu beceremedim işte ondan burdan yardım istedim,tarif edebilirmisin,benim yaptığım hoporlor sürücüsünü aygıt yöneticisinden kaldırıp pc yi yeniden başlatmak,geri geliyor ama sorun devam ediyor elle güncelle dediğim zamanda zaten en son güncel yüklü diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maslan7 -- 8 Mayıs 2020; 2:22:38 >
  • Masaüstü bilgisayarım simgesine sağ tuşla tıkla/açılan menüden özelliklere gir/Açılan sayfadan sol üstten Aygıt yöneticisine tıkla/Açılan pencereden/Aşağıdaki ses ve oyun denetleyicilerine tıkla/ ses kartını görmüş olursun.Onun üzerine sağ tuşla tıkla ve kaldır seçeneğine tıkla.Altta Bu aygıtın sürücü yazılımıda sile tıkla ve tamama tıkla.Böylece ses kartın kaldırmış olduk.Şimdi aynı pencerede en üstte bilgisayarının ismi yazan yere sağ tuşla tıkla ve donanım değişikliklerini taraya tıkla.Ses kartını yeniden bulacaktır.Ses kartının olduğu seçeneğe gel ve üzerine sağ tuşla tıkla ve sürücü yazılımı güncelleştire tıkla.Açılan pencereden güncel sürücü yazılımını otonatik olarak araya tıkla.İnternet bağlantın varsa otomatik olarak bulup kuracaktır.
    harfiyen yaptım kardeşim yazdıklarını ama olmadı maalesef başka bir hata var ama ne,ilgin için teşekkür ederim
  • Windowsu yeniden kurmayı yada win8.1 gibi başka bir işletim sistemi kurmayı deneyebilirsiniz.Daha kolay bir yol söyleyeyim size.Pardusu indirip bir usb ye yazın.Live(Canlı) olarak açın.Eğer ses kartınız çalışıyorsa problem yazılımsaldır.
    bugün bilgisayarcıya uğradım direk bana kulaklık kullanıyormusun diye sordu bende evet dedim kızımın pc üniversite derslerinde kullanıyor devamlı da kulaklık tak çıkar,yüzde doksan kulaklık girişi bozulduğu için sesi komple vermiyor dedi,garantisi devam ediyor paket yaptım pazartesi nasipse garantiye göndericem artık
  • Eyvallah.En iyisi bu şekilde olması olmuş.Hayırlısı olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.