Şimdi Ara

LENOVO Z560, PACKARD BELL TJ 75, HP dv6 3102et ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. 1300-1500 tl arası bütçem var ve araştırmalarım sonucu 3 adet modelin arasında kaldım. Hangisini tavsiye edersiniz, tavsiyeleriniz önemli benim için. Oyun 1.sırada önem arzetmiyor benim için.Ama çok da önemsiz değil! Daha çok sağlam olması, servis probleminin olmaması ve genel performansının sorunsuz olması önemli.

LENOVO Z560 Lenovo kasası, klavyesi ve hafifliği ve görünüşü ile kanımın kaynadığı bir ürün. Ayrıca windows 7 home premium'u var.Ama ekran kartının düşük performanslı olduğu ve ekranda ufak tefek problemler yaşandığını okudum. 1372 TL Ne dersiniz?

PACKARD BELL TJ75-JO-272TK Tasarım ve tip olarak idare eder gibi. Ama özellikler (6 gb Ram, 640 gb hard disk ve HD 5650 ekran kartı, windows 7 home premium'vb) gayet iyi görünüyor. Ama fazla kullanıcı yorumu bulamadım nette. 1441 TL

HP dv6-3102et Bu ürünü ise ekrankartı ve diğer özellikleri nedeniyle tavsiye ediyorlar. Ancak ısınma problemi çok dile getirilmiş. Ayrıca Home basic işletim sistemi var diğer ürünlere göre daha düşük Hard disk ve ram kapasitesine sahip. 1509 TL

Vereceğiniz cevaplar için şimdden teşekkürler.

• Z560 çok severek aldığım bir bilgisayardı fakat anakartında bir hata oldu para iadesi yaptılar. Servisle sorunum olmadı ayrıca servise yardımcı olmak amacı ile sorunumun delillerini gösteren bir dosya ile pc yi birlikte verdim 2 günde sorunu çözdüler ve para iadesini yaptılar ( Eksen bilgisayardan ) . Bu bilgisayar ile hiç ısınmadan cod modern war. 2 oynuyordum metalik gövdesi banamısın demiyordu o yüzden harikaydı. Ekran kartıda yeterli seviyede aslında, youtube dan incelemiştim bu kartı gta 4 bile oynanıyordu. Yalnız ses sistemi o kadar iyi değildi. Bunun yanı sıra fanın kendini temizleme modu vardı buda artı bir özelliktir tabi, ama bu ekran arızasından sonra biraz soğdum açıkcası tabi şunuda düşünmek lazım arada tek tük olur böyle şeyler ben pc yi 1470 e almıştım şuanki fiyatı çok uygun üstelik benimkinin işlemcisi 450m idi.

Packerd bell bende bi aralar almayı düşündüm ama bir Türkiye destek sayfaları bile yok vazgeçtim gerçi Acer ile çalışıyorlarmış.

HP'yide çok araştırdım sanırım ısınma sorunu yok fakat kasası nasıl tasarlandıysa ısıyı direk kasaya veriyor ve kasa ısınıyor buda benim için sorun teşkil ettiğinden almamıştım.

Sonuç o kadar seçici davranma yoksa benim gibi sonunda bilgisyarsız kalırsın :D Al birini :D ( Tabi bu bir espiri sonuçta güzel paralar veriyoruz seçici davranmadan edemiyor insan haliyle :) )

• quote:

Orijinalden alıntı: mamata

Arkadaşlar merhaba. 1300-1500 tl arası bütçem var ve araştırmalarım sonucu 3 adet modelin arasında kaldım. Hangisini tavsiye edersiniz, tavsiyeleriniz önemli benim için. Oyun 1.sırada önem arzetmiyor benim için.Ama çok da önemsiz değil! Daha çok sağlam olması, servis probleminin olmaması ve genel performansının sorunsuz olması önemli.

LENOVO Z560 Lenovo kasası, klavyesi ve hafifliği ve görünüşü ile kanımın kaynadığı bir ürün. Ayrıca windows 7 home premium'u var.Ama ekran kartının düşük performanslı olduğu ve ekranda ufak tefek problemler yaşandığını okudum. 1372 TL Ne dersiniz?

PACKARD BELL TJ75-JO-272TK Tasarım ve tip olarak idare eder gibi. Ama özellikler (6 gb Ram, 640 gb hard disk ve HD 5650 ekran kartı, windows 7 home premium'vb) gayet iyi görünüyor. Ama fazla kullanıcı yorumu bulamadım nette. 1441 TL

HP dv6-3102et Bu ürünü ise ekrankartı ve diğer özellikleri nedeniyle tavsiye ediyorlar. Ancak ısınma problemi çok dile getirilmiş. Ayrıca Home basic işletim sistemi var diğer ürünlere göre daha düşük Hard disk ve ram kapasitesine sahip. 1509 TL

lenovo z560 1372 ye nerde acaba almayı düşünüyorum da . taksitli fiyatı mı.

• lenovo olmasında ne olursa olsun
  • HP dv6-3102et Bu ürünü ise ekrankartı ve diğer özellikleri nedeniyle tavsiye ediyorlar. Ancak ısınma problemi çok dile getirilmiş. Ayrıca Home basic işletim sistemi var diğer ürünlere göre daha düşük Hard disk ve ram kapasitesine sahip. 1509 TL

bu ürün daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mm.mustafa

quote:

Orijinalden alıntı: mamata

Arkadaşlar merhaba. 1300-1500 tl arası bütçem var ve araştırmalarım sonucu 3 adet modelin arasında kaldım. Hangisini tavsiye edersiniz, tavsiyeleriniz önemli benim için. Oyun 1.sırada önem arzetmiyor benim için.Ama çok da önemsiz değil! Daha çok sağlam olması, servis probleminin olmaması ve genel performansının sorunsuz olması önemli.

lenovo z560 1372 ye nerde acaba almayı düşünüyorum da . taksitli fiyatı mı.

Keşke daha önce yazsaydın fiyat eski haline geri dönmüş o fiyat şuradydı:http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-59-048876-z560-core-i5-460m--2.53ghz-4gb-500gb-1024mb-g310m--15.6-dvdrw-cam-bt-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=48860

World carda 6 taksit 1372 idi ama şimdi 1522 olmuş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.