Şimdi Ara

lenovo z585 win8 wifi sorunu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
13.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: tar1k_demir

Arkadaşlar Wi8 Single Language sürümünden Win8 pro'ya nasıl yükseltebilirim? Kaç Para acaba?

Arkadaşım win8 sL sürümden win pro alsanızda geçemiyorsunuz. Nitekim bende win8 sl var ve win8 pro da aldım. Ama yükleme sırasında key uyuşmadığı hatasını veriyor ve keysi zyükleme yapar ve uefi yi aktif ederek boot edersen anck kurabilirsin
  • arkadaşlar lenovo sitesinden bios update indirip kurarak sorunu çözebiliyoruz. kalıcı çözümdür kendim denedim ne bluetooth ne de wifi sorunu yok. kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert19_fb

arkadaşlar lenovo sitesinden bios update indirip kurarak sorunu çözebiliyoruz. kalıcı çözümdür kendim denedim ne bluetooth ne de wifi sorunu yok. kolay gelsin

evet 12 aralık tarihli bios update yayınlanmış.

ancak ne gibi sorunlar giderildiğini ve veya yenilikler yapıldığı yazılmamış.

bu yüzden ben henüz yapmadım.
  • aygıt yonetıcısınde bluetoth driverlarını silip donanım değişiklerini tarayın sonra otamatik yükleme yapın duzelcek :) bende samsung bilgisayar var ondada sizinki gibi bir sorun soz konusu sebebi buyuk ihtimalle windowsdan kaynaklanıyor bızde bu olay sorunu cozuyor umarım sızdede işe yarar. işe yararsa paylaşırsanız sevinirim.
  • Energy management 8.0 dan kaynaklı bir sorun bu. Servisle bu konu üzerine uzun uzunkonuştum ben. Energy Management 6.0'ı yükledikten snra düzeliyor. Hatta fan modları da ekrana gelmeye başlıyor. LEnovo bu sorun hakkında çalışıyormuş, kısa sürede halledilecektir falan dedi servis
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leathy

Energy management 8.0 dan kaynaklı bir sorun bu. Servisle bu konu üzerine uzun uzunkonuştum ben. Energy Management 6.0'ı yükledikten snra düzeliyor. Hatta fan modları da ekrana gelmeye başlıyor. LEnovo bu sorun hakkında çalışıyormuş, kısa sürede halledilecektir falan dedi servis

Aynen bendede sorun oldu denileni yaptım düzeldi yalnız pc açılışta wifi otomatik açılmıyo hep kendim alt+f5 yapıp açıyorum wifi onu nasıl otomatik yapabilrim
  • Arkadaşlar çözüm bulundu mu?
  • Arkadaşlar Asus n56 kullanıyorum bundada aynısı var wi-fi da kopma otomatik bağlanmama gibi problemler . Win 8 ile alakalı güncelleme gelecek diyor bilenler fakat sizin konu ta 2012 den çözebildinizmi ? Win8 in genel bir problemi olmalı . Çok kopmuyo 6-7 saatlik sürede 2 kez falan fakat yinede saçma bir problem . Bende airties air 2411 var onu bağlayıp kullanmayı düşünüyorum hemde daha hızlı olur )
  • Teşekkür Ederim
  • Bu bir sorun değildir. Energy management programı açıkken fn+f7 veya fn+f5 tuşlarına bastığınızda uçak modu ekranı gelecek. uçak modunun kapalı olması gerekiyor. FN tuşuyla bastığınızda herhangi bir tepki vermezse fn tuşu sürekli açık demektir. BIOStan isterseniz Hotkey Modeu kapatabilirsiniz. Kapatmazsanızda f5 veya f7 ye basıp uçak modunu kontrol etmeniz gerekecek.
  • www.lenovoservisizmir.com adresinde canlı destek hattından bilgi alabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.