Şimdi Ara

Lens aldım takamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün lens aldım ama takamıyorum bir sürü video izledim yazı okudum ama bi faydası yok. Beyaz yere takmaya çalışıyorum yine olmuyor istemsizce kapanıyor gözüm yok mu bunun bi yolu deliricem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bende takamamıştım gözlüğe devam ediyorum 1 ay oldu evde boş boş yatıyor
  • göz kapaklarını tutucağın parmakların kuru olsun sıkıca tut kapanmasın diye direk gözbebeğine takmayı deneyebilirsin yada başka yere bakarak beyaz yere koyup gözünü kaydırarak gözbebeğine oturtmayı deneyebilirsin ilk zamanlar zor olabilir ama alışıyorsun ben ilk aldığım gün 4-5 saat takamamıştım düşürmüştüm sürekli
  • ben beyaz noktaya rahatça değiyorum hocam,lense geçeceğim yakında bakalım... Emin ol değince hiçbir acı olmuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HarveyBullock kullanıcısına yanıt
    Elimde lens yokken bende değebiliyorum hocam lens varken olmuyor ama

• Beyaz noktaya falan takmaya çalışma senelerdir lens kullanıyorum kişiden kişiye değişir nasıl taktığın doğru bir yöntem diye bir şey yok öneli olan gözüne zarar vermemen ve steril bir şekilde takmak sana tavsiyem göz kapaklarını tam kirpiklerinin ordan tutarak aç bu şekilde refleksle kaymasını gücünle engellersin ben direk göz bebeğime oturtuyorum lensi, sol parmaklarımla göz kapağımı sağ parmağımla altı tutup acıyorum sağ işaret parmağımlada takıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi domate5 -- 24 Mayıs 2017; 22:38:30 >
  • Lense bakma, baska tarafa bak. Yukari falan. Hic kimse en basta takamiyor. Ben 45 dk falan ugrasmistim ilk seferinde merak etme. Gozunun o refleksini asman lazim. Bu da okuyarak video izleyerek olacak is degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sosisli Süt -- 24 Mayıs 2017; 22:44:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece sağa takabildim ama daha bulanık görmeye başladım yaklaşık 30 dk denedim sola takmayı olmadı neden daha bulanık görmeye başladım?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.