Şimdi Ara

LEVEL'dan herkes League of Legends Türkçe beta kodu! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
4.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benimde level,chip,pcnet dergi arşivi vardı.Son 1 yıldır almıyorum.Bir alalım bakıyım.
  • OGZ alın o verecek beta key.
    Alın bu da konyak: free2play.com.tr/haberler/36-free2play-oyunlar/988-lol-kapal-beta-davetiniz-oyungezerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi Level 7,50 TL, Oyungezer 790 TL bildiğim kadarıyla. Bu yüzden Level alıyorum ben.
  • Level'in içi bomboştur alsanız bile 7,50 TL yi sadece koda vermiş olursunuz, dergide okunacak hiçbir şey yok. Ama Oyungezer'deki yazılar oldukça kaliteli ve bilgilendirici. İçeriği çok daha dolu. Kesinlikle Oyungezer almanızı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: * KıL

Paraya bağlayacakları belliydi zaten,skin paraları çıkar ordan.

Ne var yani Türkçe dil desteği getirdi adamlar üç kuruşun lafını anca senin gibi kıllar yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arch Enemy`

quote:

Orijinalden alıntı: * KıL

Paraya bağlayacakları belliydi zaten,skin paraları çıkar ordan.

Ne var yani Türkçe dil desteği getirdi adamlar üç kuruşun lafını anca senin gibi kıllar yapar.
    +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atkiuv

Giderim migrosa çaktırmadan alırım kodu

Sizin gibiler yuzunden LEVEL alasim gelmiyor. Hep acilmis oluyor derginin karton kutusu. -.-
  • quote:

Orijinalden alıntı: LttleHedgehog

quote:

Orijinalden alıntı: Atkiuv

Giderim migrosa çaktırmadan alırım kodu

Sizin gibiler yuzunden LEVEL alasim gelmiyor. Hep acilmis oluyor derginin karton kutusu. -.-

Büyük ihtimal kod 1 kereliktir. Eh Türkiye'de akıllı çok birisi alır, diğerleri de hava gazını alır.
  • Fanboylar toplanmış yine,Level alın okuyun ya,OGZ dergi mi.
  • Neden böyle birşey yaptıklarını anlayan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: |Mafia|

Fanboylar toplanmış yine,Level alın okuyun ya,OGZ dergi mi.

Aynen.
  • Şu an ağustos sayısı satışta mı

• Yarın istanbulda satışta olucak 1inde ülke genelinde
  • Beleş skin değil paralı skin bu ya
  • ahahah OGZ'ye kötü diyenler var. Hatırlatırım Level'i Level yapan adamlar kurdu OGZ'yi. Adamlar kalemlerini satmamak için herşeyi göze alıp kurdu Oyungezer'i. Sinan başkan ve Tuğberk reis'in adı yeter zaten Türk oyun basınında. Açıkçası 7-8 lira para vericeksem aldığım derginin içinin dolu olmasını isterim. Yoksa ergen dergileri gibi promosyon dergiciliğini herkes yapar.

Ayrıca istiyene kaynak:
    http://oyungezer.com.tr/haberler/47-oyungezerden-haberler/10064-league-of-legends-oyuncularina-oyungezerden-hediye

Bu arada Ogz ayın 6'sı 7'si gibi çıkar. Bliginize

• quote:

Orijinalden alıntı: RBlood7

level ve oyungezer'i her ay alıyordum zaten iyiymiş bir tane fazla kodum olcak onuda birine veririm artık.

Onuda bana verirsin değilmi panpa
  • Çöl kumu katarinamızı isteriz
    Edit:Ayın 3ünde OGZ çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rammvier -- 30 Temmuz 2012; 19:06:57 >
  • Dergiyi okumayıp atacağınıza o parayla gider rp alın daha iyi bir skin alırsınız kendinize
  • beyler hatırlatım iki dergininde vericeği kod türkçe beta serverına katılmak için. PBE gibi normal oyundan ayrı bir deneme serveri. Verilecek kod ile o servera kayıt olup oyunun türkçe halini deniyecez. Oyunun türkçe açılışı yapılınca ise betaya katılanlara bir mail ile katarina kodu gelicek. Dergide katarina kodu var diye almayın veya betayı oynamak gibi niyetiniz yoksa boşuna para harcamayın.

Ha Oyungezer alın o ayrı. Ogz güzel Ogz tatlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkumaRaion

Tuğbek başganla konuştum ben steamde onlar da vericekmiş kod. Eğer daha kaliteli tanıtımlar daha samimi yazılar istiyorsanız gidin OGZ alın. Yoksa goyunlar öper sizi geceleri.

Goyun kardesligi bunu yazmak icin girmistim

ayrica levelda gok++ abimiz yok :(

Kisaca ayni kodu ogzde veriyor beyler ogz>level

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.