Şimdi Ara

LEXMARK x-1170

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba.İnşallah başlık attığım yer doğrudur.Yalnışsa kusura bakmayın.Ben 10 ay evvel lexmark x1170 printer aldım.Pek çok baskı yapmadığım halde renkli kartuş bitmiş doldurttum.Dolduran adam garanti verdi orjinal gibi olmasa da işini görür dedi.Şimdi resim bastırıyorum.Sarı renk hiç çıkmıyor.Acayip bir baskılar çıkıyor.Gittik bir iki kere bizi salladı zamanla renk gelir dedi hala sarı renkten eser yok.Nihayetinde adam parmağınla kartuşa baktı sarı renk var ama elektronik devreler bozulmuş kartuş al dedi.Böyle şey mümkünmü.Daha ilk dolumda kartuş bozulsun. başka yerde doldurtsam düzelirmi ?Söylemesi ayıp 17,5 YTL verdik.

• kartuşuun kanalları tıkanmış olabilir sıcak suya sok elektronik devrelerde bosulmuş olabilir. renkli kartuşunun bitmsesinin sebebi baskı yapmaman arada bi çıktı alman gerekir rengin uçmaması için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lasguard -- 23 Nisan 2006; 14:21:23 >
  • Yalnış anlamadım değilmi?kartuşu komple sıcak suya mı sokup çıkartayım.Sarı renk gelir diye diğer renkleride kaybetmeyelim.Yoksa devreleri yumuşak birşeyle silsem de olurmu?
  • Cevap için de teşekkürler
  • bütün renkler gelicektir kannalların tek açma yolu bu
  • Ustam son bir defa sorayım yalnış yapmayayım.Normal sıcak suya kartuşu komple bir defa batırıp çıkaracam değilmi.suda 1 dakika falan dursunmu.Hiç yapmadığım için bilmiyorumda !!!
  • lexmark kartuşu ilk dolumdan sonra tıkanma gibi bir şansı yoktur kendimde dolumcuyum koyulan boyanın kalınlık ve inceliğine göre zamanla kartuşu tıkar ve bunun pek çok sebebi olabilir sarı renk gelmiyor dediniz yaptırdıgınız dolum sırasında sunlara dikkat et dostum kartusun ilk dolumsa görnüşünden anlarsın kimi dolumcular kartuşunuzu değiştirebilir aklında bulunsan arkadasın dediği gibi sıcak suya alt kısmını sok 1 2 dakika beklet tıkanmış olan kanal acacaktır eğer açılmassa kapak kısmını kaldırman gerekecek bu işlemde falçata yardımıyla yapabilirsin içindeki süngeri çıkarıp ters takarak kullanıma hazır hale getirebilirsin eğer açamam diyorsan kartusun alt kısmına sıcak tazzikli buhar vurup acılması mümkündür..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.