Şimdi Ara

LG 70UM7100PLA ULTRA HD 4K TV İNCELEMESİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
5
Favori
24.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: graystorm

Çok kararsızım 2014 yılında aldığım 47LA860v var hocam. Yeni eve taşındım biraz beklicektim; bu indirimden sonra alsam mı beklesem mi bilemedim gerçekten

Hocam tercih sizin şuan bu fiyatı zannetmıyorum birdaha görsün ihtıyac varsa değerlendirin.
  • Elimdeki tv de kötü değil. ama sonuçta ne alırsam elimdelinden iyi olur sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi graystorm -- 28 Ocak 2020; 23:3:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: graystorm

Elimdeki tv de kötü değil. ama sonuçta ne alırsam elimdelinden iyi olur sanki
    Aynen öyle yenisini alın eskisini satışa cıkarın
  • Ekstra %5 indirimi olan var mı kumanda hediyeli hesap bir tane de ben geçeyim

• Tv güzel,genişliği 4k,hdr10 olması falan hepsi 10 numara.Tek eksiği gerçek panel hızının 60hz olması.Bu genişlikte bir 4K tvnin panel hızı 120hz olsa tam olurdu ya da en az 100hz de iyi olurdu.Fiyatının uygun olmasında bu bayağı etkili bence.Özetle fiyatına göre gayet alınacak bir tv gibi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: vanbad

Ekstra %5 indirimi olan var mı kumanda hediyeli hesap bir tane de ben geçeyim
    Hocam %5 düşünce kumanda vermıyor yane kumandalı almak ıstıyorsanız TEKNOSA veya VATANdan alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: smartboy38

Tv güzel,genişliği 4k,hdr10 olması falan hepsi 10 numara.Tek eksiği gerçek panel hızının 60hz olması.Bu genişlikte bir 4K tvnin panel hızı 120hz olsa tam olurdu ya da en az 100hz de iyi olurdu.Fiyatının uygun olmasında bu bayağı etkili bence.Özetle fiyatına göre gayet alınacak bir tv gibi duruyor.
    Hocam fiyatına göre tartışılmazsız süper ürün 1 2 özellikte eksik olsun zaten 100hz olsa fiyat 4 5 bin artar
    Türkiye standartlarında alan herkezin işini görür.
  • Kumanda olmazsa olmaz mı? Kendi kumandası işimizi görür mü😊

• quote:

Orijinalden alıntı: vanbad

Kumanda olmazsa olmaz mı? Kendi kumandası işimizi görür mü😊
    Hocam internet cok kullanmıyacaksanız işinizi görür tercih sizin gerek duyarsanız yetkili servisten alabilirisniz.
  • Ayaklarını dıştan dışa ölçer misiniz mümkünse ekran 158 diyor ayaklar biraz daha içerde, sehpam 148 cm kurtarır mı diye bakayım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Hocam 55 inç fiyatına 70 alıyorsunuz eve gelsin kurulsun iyiki aldım dıyeceksiniz.

Alıntıları Göster
    Herşey kumandaha bağlı haha netflix den 4k ları görücem bakalım nasılmkş, çok pis heyecanlıyım ama:)

• quote:

Orijinalden alıntı: SDEOEUS

Herşey kumandaha bağlı haha netflix den 4k ları görücem bakalım nasılmkş, çok pis heyecanlıyım ama:)

Alıntıları Göster

Kargo cıkışı oldumu nezaman sizde olacak ürün?
  • Hocam bu ürünü alsak ancak kurulumu 10 ay sonra yaptırsak olur mu, garanti o zaman başlar mı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekpe_babam

Hocam bu ürünü alsak ancak kurulumu 10 ay sonra yaptırsak olur mu, garanti o zaman başlar mı.
    Hocam ürün aldığsanız eğer garanti başlamış oluyor ve şu çok önemli cihaz acılıp kurulsun herhangi birsorun sıkıntı varsa ilk 1 aylık sürede bire bir yenisi ile değişim oluyor en ufak sorunda 1 aydan sonra kurulan ürünlerde ise parça değişimi yapılıyor actırın kurulum olsun geri kapatın koyun 10 ay sonra kullanın hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Kargo cıkışı oldumu nezaman sizde olacak ürün?

Alıntıları Göster
    kargoya verilmek için bekletiyoruz diyor, bugün verilir. elmedağdan çıkacakmış ertesi günde elimde olur. cumarteside koyarım filmleri miss. ama bende 120 gün sonra kullanmaya başlıcam, bir kaç gün test edeceğim sorun varmı yokmu diye
  • anladım hocam teşekkürler.
  • Merhaba evinde kurulu olan yokmu acaba bu tv den bir kac resim atsa ?
  • Hocam gittigidiyor teknosada bana da indirim çıktı ama hediye kumanda ibaresi göremedim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SDEOEUS

kargoya verilmek için bekletiyoruz diyor, bugün verilir. elmedağdan çıkacakmış ertesi günde elimde olur. cumarteside koyarım filmleri miss. ama bende 120 gün sonra kullanmaya başlıcam, bir kaç gün test edeceğim sorun varmı yokmu diye

Alıntıları Göster
    Aynen öyle yap hocam izleyince deneğimlerinizi yazın burdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekpe_babam

anladım hocam teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.