Şimdi Ara

LG G2 BOGUK SES SORUNU YASAYANLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
2
Favori
22.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sa. arkadaslar oncelıkle foruma yenı katıldım...
    benım sorunum yenı 1 ay oldu LG G2 aldım cok isteyerek ama çok sogudum nedeni anlatıyorum...
    1-)benım tek sorunum telefonun asıl işlevını yerıne getırememesi, yani KARŞININ SESİ ÇOK BOGUK GELİYO.. bu 10 görüşmenın 9 u bu şekilde...
    2-)dedim belki hattım avea ondandır gittim turkcell hat taktım degişen hiç bi şey olmadı
    3-)dedıler kesılmış sım olmasın gıttım orjinal sım aldım , yıne degısen bı sey yok
    4-)yanı her yolu denedım yuzde 90 cıhazda yazımsal bır sorun var...en son 4.4.2 kıtkat geldı yukledım yıne olmadı
    5-)en son çare artık gönderdım servıse yazılım guncellendı, 5 gun test edıldı denıldı geldı ınanırmısın degısen hıc bı sey yok. bır gun sonra yıne gonderdım .
    6-)şimdi yine serviste bugun gorustum uzmanlarımız tarafından test edılıyo denıldı bakalım sonu nolcak cıhazın...

arkadaslar sımdı bu sorunu yasayan varmı benım cıhaz 310k serısı 32gb... yardımlarınız beklıyorum ılk defa boyle bı sey basıma geldı bır yol gosterın ne yapmam gerekıyo bundan sonra ızlemem gereken yol nedır...bu sorunu yasayan arkadaslar yardımcı olabılırmı... bırde benım teredutum daha sıfır cıhaz sımdı ıcı acmışlarsa felan o cıhazdan hayır gelırmı artık...

yardımlarını beklıyorum... şimdiden tskjler...

• LG G2 27 L kullanıcısına yanıt
    Aynı sorundan dolayı servise bir daha gönder. Cihaz değişimi yapmazlarsa yine aynı sorundan dolayı gönder. Yanılmıyorsam eğer 5 kez telefon aynı sorundan servise giderse telefonu değiştirmek zorundalar. Yani sen istemezsen hiçbir şekilde seni mağdur edemezler merak etme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zıplangıç

Aynı sorundan dolayı servise bir daha gönder. Cihaz değişimi yapmazlarsa yine aynı sorundan dolayı gönder. Yanılmıyorsam eğer 5 kez telefon aynı sorundan servise giderse telefonu değiştirmek zorundalar. Yani sen istemezsen hiçbir şekilde seni mağdur edemezler merak etme.
    Merhaba arkadaşlar LG g2 telefonumun ahize sesi duyulmayacak kadar azaldı format attım yedekledim fabrika ayarlarına döndüm düzelmedi . Bu sorunu yaşayan arkadaşlarımız varmı yada bu yazılımsal değilde teknik bir arızamı . 2 gün önce akşam annemin araması ile fark ettim . ahize sesi sondayken cok az duyuluyor daha önce yarıda kullandıgım sesi su anda sonda duyamıyorum . Sorun bendemi diye kulagımdan bile şüpelendim diğer telefonumdan konuşma yaptım sorun bende değil. Telefon düşürmedim çarpadım her hangi bir ısınma söz konusu değil duruduk yere olan bir durum ... Ses netleştirme die bir yer var ordan olabilir dediler onu actım kapatım telefonu resetledim düzelme yok . Yardımcı olacak arkadaş varsa cok sevinirim değilse servis yolu gözüktü ... Kulaklık hapörler ses cıkışları normal sadece ahizede karsıdan gelen seste 2 gündür denedim . Telefon çekiyordu , kartı değiştirdim , reset attım , fabrika ayarlarına döndüm , sürüm güncelledim arızadan sonra düzelme olmadı .

Bendekide 32 gb 311K modeli sanırım . Benimki sonradan oldu ama cok iyiydi sonradan sesi gitti.

• Bugun aradım servisi güncelleme yapıldı kalibrasyonda hata yok diyor servis cihaz saglam dediler. Yarına kadar test edilcek dedi sorun cıkmazsa göndercez cihazı dediler bakalım. Birde bayan kullandıgım hattı sordu avea dedim ondan kaynaklı olabilir dedi.bakalım cihaz gelsin düzelme olmuş mu gelsiginde sizlerle paylaşacam son durumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: LG G2 27

Bugun aradım servisi güncelleme yapıldı kalibrasyonda hata yok diyor servis cihaz saglam dediler. Yarına kadar test edilcek dedi sorun cıkmazsa göndercez cihazı dediler bakalım. Birde bayan kullandıgım hattı sordu avea dedim ondan kaynaklı olabilir dedi.bakalım cihaz gelsin düzelme olmuş mu gelsiginde sizlerle paylaşacam son durumu
    vodafone hat kullanıyorum aynı sorun hanımın telefonuda g2 genelde onla konuşken tizli ve boguk baskalarıyla konuşurken sorun yok gayet net aslında hat ksilip kullandık ondanmı acaba ikimizin hattıda kesildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: seferadc

vodafone hat kullanıyorum aynı sorun hanımın telefonuda g2 genelde onla konuşken tizli ve boguk baskalarıyla konuşurken sorun yok gayet net aslında hat ksilip kullandık ondanmı acaba ikimizin hattıda kesildi

Alıntıları Göster
    bende g2 kulanıyorum ilk defa böyle bir başlık gördüm.ama olabilirde servis test ediyorsa baktı olmadı değiştirirler kafanı takma servisi telpa olsaydı napıcaktın.rahat ol
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-83A9DEA5A

bende g2 kulanıyorum ilk defa böyle bir başlık gördüm.ama olabilirde servis test ediyorsa baktı olmadı değiştirirler kafanı takma servisi telpa olsaydı napıcaktın.rahat ol

Alıntıları Göster
    bakalım hayırlısı yarın kargoya verılcek burda paylaşırım sonuc degışme varmı yok mu???
  • quote:

Orijinalden alıntı: kazımakar

Merhaba arkadaşlar LG g2 telefonumun ahize sesi duyulmayacak kadar azaldı format attım yedekledim fabrika ayarlarına döndüm düzelmedi . Bu sorunu yaşayan arkadaşlarımız varmı yada bu yazılımsal değilde teknik bir arızamı . 2 gün önce akşam annemin araması ile fark ettim . ahize sesi sondayken cok az duyuluyor daha önce yarıda kullandıgım sesi su anda sonda duyamıyorum . Sorun bendemi diye kulagımdan bile şüpelendim diğer telefonumdan konuşma yaptım sorun bende değil. Telefon düşürmedim çarpadım her hangi bir ısınma söz konusu değil duruduk yere olan bir durum ... Ses netleştirme die bir yer var ordan olabilir dediler onu actım kapatım telefonu resetledim düzelme yok . Yardımcı olacak arkadaş varsa cok sevinirim değilse servis yolu gözüktü ... Kulaklık hapörler ses cıkışları normal sadece ahizede karsıdan gelen seste 2 gündür denedim . Telefon çekiyordu , kartı değiştirdim , reset attım , fabrika ayarlarına döndüm , sürüm güncelledim arızadan sonra düzelme olmadı .

Bendekide 32 gb 311K modeli sanırım . Benimki sonradan oldu ama cok iyiydi sonradan sesi gitti.

kardeş senın sıkıntı bıraz donanımsal gibi duruyo... yinede sen kullan biraz istersen...

• quote:

quote:

kardeş senın sıkıntı bıraz donanımsal gibi duruyo... yinede sen kullan biraz istersen...

Alıntıları Göster
    Az önce yurt içi kargoya istanbul servisine gönderdim 1.5 aylık telefon cok severek ve isteyerek aldım cokda memnundum ama durduk yere bu agrızzayı yapması beni az soguttu bundan önce iphone 4 kullandım tam 2.5 sene en ufak tık dediğini hatırlamıyorum . Servisden gelsin gelişmeleri bende paylasırım arkadaşlar hayırlısı her işde bir hayır vardır ...

• Hayırlısı olsun
  • quote:

Az önce yurt içi kargoya istanbul servisine gönderdim 1.5 aylık telefon cok severek ve isteyerek aldım cokda memnundum ama durduk yere bu agrızzayı yapması beni az soguttu bundan önce iphone 4 kullandım tam 2.5 sene en ufak tık dediğini hatırlamıyorum . Servisden gelsin gelişmeleri bende paylasırım arkadaşlar hayırlısı her işde bir hayır vardır ...

kardeşim inş. sorun çıkarmazlar... benim telefon bana baya bi sorun yarattı çünkü karsının sesi boguk geliyo anlamıyorum çok canımı sıkmıştı... bakalım gelcek cumartesı veya pazartesı hayırlısı artık...
  • quote:

quote:

kardeşim inş. sorun çıkarmazlar... benim telefon bana baya bi sorun yarattı çünkü karsının sesi boguk geliyo anlamıyorum çok canımı sıkmıştı... bakalım gelcek cumartesı veya pazartesı hayırlısı artık...

Alıntıları Göster
    merhaba ses sorunu ile servise veren arkadaşlar düzelirse bizede bildirin ki bizde geregini yapalım inşallah düzelir

• quote:

merhaba ses sorunu ile servise veren arkadaşlar düzelirse bizede bildirin ki bizde geregini yapalım inşallah düzelir

İnş düzelir bugün kargoya verdiler pazartesi elimde olcak muhtemelen kontrol edip bilgi vercem buradan...
  • Selamunaleykum arkadaslar.. Lg g2 32Gb kullanicisiyim yaklasik iki aydir. Yorumlarda ses sorununun genel bir yazilim hatasiymis gibi gorunuyor bence. Bende ayni sorunu yasiyorum sim kart, operator, sebeke, konusma telefon tutus sekli hepsini deneme ragmen sorun cozulmedi. Son yazilim guncellemesi sonrasindada ayni sorun devam ediyor. Karsi tarafa sesim boguk bir sekilde cok uzaklardan konusuyormusum gibi gidiyor. Telefon esas ozelligini yapamiyor konusma sorunu var. Denemelerimde uzanirken telefonla konusmalarimda ses tamamen gidiyor.. karsi tarafa sesim hic ulasmiyor. Ikinci bir denememde dokunmatik ekrani duz bir zemin uzerine telefonu koyuyorum ekran dokunmatik tepkisi ozurlu hale Geliyor dokunmatik sorunu.. Ücuncu denemem internette araba vs.. ilani veren bir uygulamada veya face gibi bir uygulamada ilerliyen ilanlara, paylasimlara bakmak istedigimde telefon kasiliyor.. ilan paylasim ilanlari gorunmuyor,, vs.. vs.. birsuru sorun. simdi sonuc olarak 1700tl verip aldigim telefonu servise hangi sikayetlerden vereyim... servise verme meraklisi degilim.. servis bu sorunlari cozemiyecek biliyorum.. tekrar tekrar servise gonderecegim bunuda biliyorum.. cihazdan sogudum valla mumkunse parami iade etsinler.. Lg G2 almayi dusunen arkadaslarr birdaha dusunun derim..,

• quote:

Orijinalden alıntı: ufk35

Selamunaleykum arkadaslar.. Lg g2 32Gb kullanicisiyim yaklasik iki aydir. Yorumlarda ses sorununun genel bir yazilim hatasiymis gibi gorunuyor bence. Bende ayni sorunu yasiyorum sim kart, operator, sebeke, konusma telefon tutus sekli hepsini deneme ragmen sorun cozulmedi. Son yazilim guncellemesi sonrasindada ayni sorun devam ediyor. Karsi tarafa sesim boguk bir sekilde cok uzaklardan konusuyormusum gibi gidiyor. Telefon esas ozelligini yapamiyor konusma sorunu var. Denemelerimde uzanirken telefonla konusmalarimda ses tamamen gidiyor.. karsi tarafa sesim hic ulasmiyor. Ikinci bir denememde dokunmatik ekrani duz bir zemin uzerine telefonu koyuyorum ekran dokunmatik tepkisi ozurlu hale Geliyor dokunmatik sorunu.. Ücuncu denemem internette araba vs.. ilani veren bir uygulamada veya face gibi bir uygulamada ilerliyen ilanlara, paylasimlara bakmak istedigimde telefon kasiliyor.. ilan paylasim ilanlari gorunmuyor,, vs.. vs.. birsuru sorun. simdi sonuc olarak 1700tl verip aldigim telefonu servise hangi sikayetlerden vereyim... servise verme meraklisi degilim.. servis bu sorunlari cozemiyecek biliyorum.. tekrar tekrar servise gonderecegim bunuda biliyorum.. cihazdan sogudum valla mumkunse parami iade etsinler.. Lg G2 almayi dusunen arkadaslarr birdaha dusunun derim..,

O kadarda sorunla karsilasmadim gene olsa bu telefonu alirdim.ses sikintisi var birde evde isiksiz ortamlarda yuzde blur oluyo bilmem farkettinizmi.insallah bi guncelleme ayarlarlat

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ufk35

Selamunaleykum arkadaslar.. Lg g2 32Gb kullanicisiyim yaklasik iki aydir. Yorumlarda ses sorununun genel bir yazilim hatasiymis gibi gorunuyor bence. Bende ayni sorunu yasiyorum sim kart, operator, sebeke, konusma telefon tutus sekli hepsini deneme ragmen sorun cozulmedi. Son yazilim guncellemesi sonrasindada ayni sorun devam ediyor. Karsi tarafa sesim boguk bir sekilde cok uzaklardan konusuyormusum gibi gidiyor. Telefon esas ozelligini yapamiyor konusma sorunu var. Denemelerimde uzanirken telefonla konusmalarimda ses tamamen gidiyor.. karsi tarafa sesim hic ulasmiyor. Ikinci bir denememde dokunmatik ekrani duz bir zemin uzerine telefonu koyuyorum ekran dokunmatik tepkisi ozurlu hale Geliyor dokunmatik sorunu.. Ücuncu denemem internette araba vs.. ilani veren bir uygulamada veya face gibi bir uygulamada ilerliyen ilanlara, paylasimlara bakmak istedigimde telefon kasiliyor.. ilan paylasim ilanlari gorunmuyor,, vs.. vs.. birsuru sorun. simdi sonuc olarak 1700tl verip aldigim telefonu servise hangi sikayetlerden vereyim... servise verme meraklisi degilim.. servis bu sorunlari cozemiyecek biliyorum.. tekrar tekrar servise gonderecegim bunuda biliyorum.. cihazdan sogudum valla mumkunse parami iade etsinler.. Lg G2 almayi dusunen arkadaslarr birdaha dusunun derim..,

O kadarda sorunla karsilasmadim gene olsa bu telefonu alirdim.ses sikintisi var birde evde isiksiz ortamlarda yuzde blur oluyo bilmem farkettinizmi.insallah bi guncelleme ayarlarlat

Alıntıları Göster
    beyler ses sorunu na şöyle acıklık getireyim knock code güncellemesinde gideriliyor.güncelleme paketinin içinde mevcut güncelleme avrupa amerika korede dağıtılmaya başlandı.uluslararası dağıtım 1 haftaya başlar trde olur.bilginize sunarım.

• Guncelleme bekliyoruz insallah duzelir. Kesin ve net bir sekilde su sorunu g2 kullanicilari deneyip bilgi verirse sevinirim uzanirken yatarken telefonla konusmayi denermisiniz ses sorunu oluyormu? Sadece benim cihazdami sorun var acaba
  • Kardesler bu fotolardada blur vermeye basladi sizdede varmi acaba
  • Ewet var ayni sorun blur.. sizde ses sorunu varmi yukarda yazdigim
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.