Şimdi Ara

Lg g2 d805 hakkında yardım lütfen!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler satıcınin teki g2 nin yurt dışı versiyonlarını satiyordu.ondan d802 yazanini aldim.ama kullandikca sıkıntilar cikmaya basladi.ekran kendi kendine tikliyor felan.bunun kapagini actiydim.bi baktim d805 yaziyor.ama telefon ayarlarinda d802 yaziyor.garibime gitti.
    Benim anladigim adamlar d805e d802 yazilimi atmiş.
    Bende d805 yazilimi atmayi dusunuyorumda.hangi ulkeninkini atsam bilmiyorum.bilgisi olan varsa yardimci olabilir mi?
    Tabi bu ekran sikintisi hakkinda bilgisi varsa ondanda bahsederse guzel olur...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cihazın D805 olduğuna eminseniz herhangi bir ülkenin romunu kurabilirsiniz. Benim önerim Polonya veya Almanya olacak.

• Yani kapagini acmasam anlamak imkansiz oyle soyleyim.acinca alt tarafta d805 yaziyordu yani oda herhalde modelidir.oylesine denk gelecek hali yok herhalde.dediginiz gibi almanya yazilimini yukleyim o zaman.ovulduguni duymustum

• Dostum yeni bir guncellemem var.telefon arka kapagini actim.bu sefer fotosunu cektim.suan telefonun hangi model oldugu hakkinda kararsizim.bide sen bak

http://i.hizliresim.com/1M3YWG.jpg

• quote:

Orijinalden alıntı: cellat191

Dostum yeni bir guncellemem var.telefon arka kapagini actim.bu sefer fotosunu cektim.suan telefonun hangi model oldugu hakkinda kararsizim.bide sen bak

http://i.hizliresim.com/1M3YWG.jpg

Hem D802 hem de D805 yazıyor.Şu anda ben de karar veremedim.
  • Yoksa yurt disinda d805 e d802 ekrani takipta mo gonderdiler ki. :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.