Şimdi Ara

Lg L194WT-SF 19' Widescreen Kullananlar buraya! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
3.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1:2000 lik kontrastın farkını gerçekten hissedebilen varmı ???
  • samsunga göre biraz daha parlak başka birşey farketmedim
  • arkadaşlar bu monitör için bir program varmı. ayar yapmak için samsungta var onun gibi birşey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biologist -- 28 Ocak 2007; 23:19:44 >
  • Bende 2gün önce aldım darty'den gerçekten sorunsuz ve güzel bir monitör,şuan için ölü pikselim yok.umarımda olmaz.DVD filmlerde sorunsuz çok parlak ve keskin bir görüntüsü var.under graund 2 oyunuylada denedim.kesinlikle takılma felan yok.özellikle autocad yani çizim programlarıyla uğraşan,oyun tutkunları ve bence film tutkunlarınıda katmak lazım çünkü action'u fazla olan filmlerde bile performansı süper,lcd almayı düşünenler için güzel bir monitör şuan fiyatı 400-450ytl arası ben nakit olarak darty'den 380ytl'ye aldım.lg kalitesini zaten kullananlar bilir,tavsiye ederim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: elvis1505

Bende 2gün önce aldım darty'den gerçekten sorunsuz ve güzel bir monitör,şuan için ölü pikselim yok.umarımda olmaz.DVD filmlerde sorunsuz çok parlak ve keskin bir görüntüsü var.under graund 2 oyunuylada denedim.kesinlikle takılma felan yok.özellikle autocad yani çizim programlarıyla uğraşan,oyun tutkunları ve bence film tutkunlarınıda katmak lazım çünkü action'u fazla olan filmlerde bile performansı süper,lcd almayı düşünenler için güzel bir monitör şuan fiyatı 400-450ytl arası ben nakit olarak darty'den 380ytl'ye aldım.lg kalitesini zaten kullananlar bilir,tavsiye ederim...

topicteki ilk mesajın nedense reklam kokusu var yazdıklarında

• quote:

Orjinalden alıntı: historical

quote:

Bende 2gün önce aldım darty'den gerçekten sorunsuz ve güzel bir monitör,şuan için ölü pikselim yok.umarımda olmaz.DVD filmlerde sorunsuz çok parlak ve keskin bir görüntüsü var.under graund 2 oyunuylada denedim.kesinlikle takılma felan yok.özellikle autocad yani çizim programlarıyla uğraşan,oyun tutkunları ve bence film tutkunlarınıda katmak lazım çünkü action'u fazla olan filmlerde bile performansı süper,lcd almayı düşünenler için güzel bir monitör şuan fiyatı 400-450ytl arası ben nakit olarak darty'den 380ytl'ye aldım.lg kalitesini zaten kullananlar bilir,tavsiye ederim...

SEN NEDENSE FAZLA PARONAYAK OLMUŞSUN.NEREDEN ALDIĞIMI BELİRTTİM SADECE.VE ÜRÜNLE İLGİLİ KENDİ GÖZLEMLERİMİ BELİRTTİM KULLANDIĞIM İÇİN.NEREDEN ALDIĞIMI SÖYLEMEK NE ZAMANDA BERİ REKLAM OLDU.GEREKSİZ YERE BANA BU MESAJI YAZDIRIYOSUN.EĞER ÜRÜNÜ KULLANDIYSAN VE KULLANMAYI DÜŞÜNÜYOSAN YORUMUNU YAP.AMA GEREKSİZ YERE POLEMİK YARATACAK SÖZLER SARFETME BOŞUNA

• beyler peki HD olayını ne yapacaksınız. Bunda HDCP desteği varmı.

Ben sistemi yeni alıcağım için ekran kartını MSI 7600 GT Diamon Plus alıcam
    Monitörüde Samsung 940BW alıcam.
    İleride HD okuyucuların fiyatları inince de HD filmleride izleyebilicem.

Ama benimde monitörün üstünde çıkan ışıktan çekincem var.
    Hepsindemi var bu sorun yoksa siyahlardamı vardı.
    Yoksa o kadar önemli bişey değilmi.
  • kardeş backlight hemen hemen hepsinde var. hdcp ile ilgili monitör forumunda bayağı bir açıklama var. internetten hd film indirdim ve seyrettim herhangi bir problem yok. ekran kartımda 9600 xt
  • kimin gereksiz cevap yazdığıda polemik yaptığıda belli merak etmeherhalde topiciği şaşırdın sıcak fırsatlarda olması gerekirdi reklamcıların
    quote:

quote:

quote:

SEN NEDENSE FAZLA PARONAYAK OLMUŞSUN.NEREDEN ALDIĞIMI BELİRTTİM SADECE.VE ÜRÜNLE İLGİLİ KENDİ GÖZLEMLERİMİ BELİRTTİM KULLANDIĞIM İÇİN.NEREDEN ALDIĞIMI SÖYLEMEK NE ZAMANDA BERİ REKLAM OLDU.GEREKSİZ YERE BANA BU MESAJI YAZDIRIYOSUN.EĞER ÜRÜNÜ KULLANDIYSAN VE KULLANMAYI DÜŞÜNÜYOSAN YORUMUNU YAP.AMA GEREKSİZ YERE POLEMİK YARATACAK SÖZLER SARFETME BOŞUNA

• arkadaşlar lg nin sitesinden forte manager diye bir program indirdim. ama bir türlü çalıştıramıyorum. ayar yapmak için basılacak sekmeler aktif değil.
  • quote:

kimin gereksiz cevap yazdığıda polemik yaptığıda belli merak etmeherhalde topiciği şaşırdın sıcak fırsatlarda olması gerekirdi reklamcıların
    quote:

quote:

quote:

Şuan birtaraflarımla gülüyorum sadece yazdıklarına o kadar.Reklamcılar öpsün seni...
    Anladın sen onu...

• arkadaşlar dvi kablo takılı iken oyun oynayamıyorum monitör kapanıyor. analog kablo takılı iken problem yok nasıl olacak bu
  • fortemanager programını bende lg'nin sitesinden indirme şerefine nazır oldum. türkçe olmaması kötü tabii ama biraz kurcalayınca neyin ne olduğu anlaşılıyor.lcd'nin sağ arkasındaki kontrol menüsünden daha fazlasını yapabiliyorsunuz bu programla.ben keskinligi max. yaptım mesala böyle daha bir güzel oldu.
  • quote:

quote:

kimin gereksiz cevap yazdığıda polemik yaptığıda belli merak etmeherhalde topiciği şaşırdın sıcak fırsatlarda olması gerekirdi reklamcıların
    quote:

quote:

quote:

Şuan birtaraflarımla gülüyorum sadece yazdıklarına o kadar.Reklamcılar öpsün seni...
    Anladın sen onu...

Karga karga "gak" dedi,
    "Çık şu dala bak" dedi,
    Karga seni tutarım,
    Kanadını yolarım.
    (elvisss anladı onu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 30 Ocak 2007; 10:29:42 >

• arkadaşlar alalı 1,5 hafta oldu.aldığımda test ettim,karanlık odada ölü pikselim yoktu.fakat bugun sabah açtığımda ne göreyim.monitör'ün tam ortasına yakın bir yerde ölü pikselim var.sizce naapayım,bir ölü pikselden bişi olmaz deyip kullanayımmı?yoksa gerimi götüreyim,aldığım yere...ama bana verecekleri cevabıda az çok tahmin edebiliyorum 3-4 pikseli kadar normal.ama kararsız kaldım arkadaşlar acep napimm...gerçi çokta belli olmuyor ama nede olsa alet çok yenii...
  • geçmiş olsun bence bi şansını dene derim yinede...belli olmaz bu işlerdurup dururken nasıl piksel yumurtlar hiç anlamam lcd leri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 5 Şubat 2007; 10:12:56 >
  • quote:

geçmiş olsun bence bi şansını dene derim yinede...belli olmaz bu işlerdurup dururken nasıl piksel yumurtlar hiç anlamam lcd leri

evet bencede ö.p. nasıl çıkıyor durup duruken hayret.Monitör üzerinde bir pislik falan olmasın o dediğin.Ölü piksel varsa da eğer, 1 piksel için birşey yapacaklarını sanmıyor 3 piksel üstü sanırım lg de, geçmiş olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: biologist

arkadaşlar dvi kablo takılı iken oyun oynayamıyorum monitör kapanıyor. analog kablo takılı iken problem yok nasıl olacak bu

@biologist valla bende böyle bir sorun yok.Ekran kartından kaynaklanıyor olmasın.Ekran kartı ayarlarına bak bir de.
  • tek kelime ile super bi monitor farkını farkettiriyor.
  • hdcp desteği kesin olarak varmı???
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.