Şimdi Ara

LG monitör kullananlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 3,5 senedir 775FT kullanıyorum..monitör zırladığı zaman 1024*768 75 hertz de çalıştırıyorum..sorun kalmıyor...aşağı frekanslarda zırlama yapıyor kerata :)
  • Daha önce de mesaj yazmıştım. Şimdiye kadar hiçbir şey olmadı diye. Monitörüm bunu duydu ve bana sinirlendi galiba. Dün birden ekran titremeye ve sonra da kenarları daralmaya başladı. Sonra bilg. yeniden açtım. eski haline geri döndü. Ancak titreme ara sıra olmaya devam ediyor. Hani cep telefonu monitörün yanında iken çalınca bir titreme olur ya. Öyle bir şey oluyor. Neden acaba... Önerisi olan varsa bana acil özel mesaj atsın.
  • 700bh ez modeli var teknosadan takasla aldım.flatron yazıyor . ama önündeki cam düz. arkada kalan tüp bombeli.biriniz lg lerde hepsi düz diyor ama kazın ayağı öyle değil..ama şimdilik bir sorun yok..ses hiç duymadım...yine de lg güven veriyor, tek sorun türkiyedeki distrübitör müsveddelerinin seri sonu türü ürünleri alıp bizleri bunlara mahküm etmeleridir.yeterki para olsun anamı bile satarım diyen tüccarlar dolu bu ülkede....duyulmuş markaların hepsi kaliteli üzrünler çıkarıyor.ama üretim bandında hatalı , az hatalı çıkanlar ayıklanıp bizim gibi ülkelere postalanıyor..o zamanda yok lg kötü yok samsung boktan çıktı, yok sony hiç böyle yapmazdı....bu ülkenin tüccarları niye bu kadar *****..
    saygılar ve sevgiler.
    gücünüz yoksa sözünüzle idare edin....
  • iyi işte bombeli ama içe doğru bombeli tüm sony monitörler ve televizyonlar da aynı şekilde içbükey..her açıdan daha rahat görülmesini sağlıyor yani harbi harbi flat. bu nasıl bir sorundur anlayamadım
  • Bendeki sese art?k hat safhada . 900b kullan?yorum . Giderek art?yor ses , 1280x1024 85Hz de çal??t?r?yorum . Napim yani 75 e mi dü?üreyim :p
  • selam

ludlum çok saçma konuşmuşsun.senin söylediklerin bu forumlar kurulmadan önce geçerli olabilirdi ancak.artık insanlar bilinçlendiler.ithalatçı firmalarda bunun farkındalar,sen hiç merak etme.yeni gelen ürünlere dikkat edersen kalite gittikçe artıyor.hee üretim esnasında hata olmuyomu?tabiki oluyo..bu sana,bana yada başkabirine gelen ürün olabilir.hiç kimse kusursuzu elde edemez. [dont]

arızalara gelince,tekrar edeyim:LG nin türkiye ithalatçısı Ufotek tir.arızaları yada şikayetlerinizi bu firmaya bildirmenizde yarar var ki bir çözüm bulacaklarına inanıyorum..
    ne demişler "tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır".. budur..... [ban]
  • yeni lg monitörlerde öyle bir sorun yok ama eski lg lerde var.zamanında lg almayacaktın.philips niye almadınki..
  • t710bh kullanıyorum..3 aydır..ne ses,ne goruntu derdim var..canavar gibi..sanırım sizdeki problem belli bir modeldeki yanlıs uretimden kaynaklanıyordur..philips alsaydın diyenelre cevabım var..ben parayı gozden cıkardım,adam gibi flatron almak icin..bizzat ekran kalitelerini arastırdım..philips 107t ile lg t710bh arasında bile kesinlikle netlikte lg lehinde fark vardı...hem de dizayn olarak cok cool..bir de en az yer kaplayan 17 monitor su aralar..
  • F700 b var,ne ses de ne görüntü de bir sorun var! Ama daha cok yeni sadece 2-3 haftalık!
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.