Şimdi Ara

LG monitör kullananlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen hafta LG 775ft monitörümde görüntü bulanıklaştı. Ufotekin web sayfasından baktım garantisi 2 ay önce dolmuş (garantisi 3 sene). Evime yakın bi servise verdim ayar yaptılar düzeldi. Tabi eskisi kadar net diil. Servisten yapabilceimizin en iyisini yaptık tüpü gitmek üzere yeni bi monitör için parayı hazırla dediler. Dediklerine göre LG monitörlerde tüp max 3buçuk sene gidiyomuş. Şok oldum. Bunun aslı varmı?
    Bide bu monitörlerde meşhur bi ses var. Muhtemelen tüpten gelio. Tiz bi ses köpek düdüğü gibi ama takarsan kafayı yersin yani. Flat LG lerin yenilerinde de var. Benimki 775ft arkadaş 700b aldı aynısının yeni modeli ondada var aynı ses. Neye bağlı olduğu kesinlikle belli deil. Gerçi bende artık hiç olmuyo başlarda oluyodu. Böyle bi şeyle karşılaşan varmı?
    LG kullananların görüşlerini bekliyorum..

• Merhaba benim monitörde de aynı ses vardı,artık gelmiyor.Monitörün desteklemediği frekansta kullanıldığında yapabilir diye tahmin ediyorum,ama saçma tabi ki...Çünkü artık yapmıyor.Gelen ses için ufotek e bir mail at,yardımcı olabilirler. destek@ufotek.com.tr
    Tüp ömrününde 3-4 yıl olması gibi bir saçmalık yok tabii ki.Ufotek te çalışmış biri olarak yalnış bir düşünce olduğunu kolaylıkla söyleyebilirim.Hele ki LG nin çıkardığı ve çook güvendikleri FLATRON tüpünde...
    Saygılar...
  • ben de f700b var...aynı ses sorununu yaptı yeni aldığımda hemen servise götürdüm ses sorunu halloldu ama bir daha olursa değiştiricem dedim tamam dediler...4-5 aydır sorunsuz çalışıyor
  • bende 700s var. ses bendekinden de geliyor. sinir olmaya basladim
  • Bende 795FT+ var hiç bi ses çıkmıyo
  • F700B var ve sorun yaşamadım.
  • F700P var ses falan yok alali 1 ay oldu hala piyasadki monitorlere gozum takiliyor ve LG hakikaten iyi bir monitor
  • Tamam LG flatlerin görüntüleri süperde bu ses neyin nesi anlamadım. Serviste benim ses sorunu çözdüler diyen arkadaş acaba servise sordumu sebebi neymiş sesin?? Tüp ömrü kaç yıl bilmem ama benimki gitti walla acaip bulanık görüntü. Bende şans yok heralde..
  • benım olayım bıraz farklı ama neyse. bende lg var ve bayagı suredır var. 3-4 yılı gecmıstır flat degıl o ayrı ama herhangı bır sorunu da yok. yıne monutor alıcam zaten yakın zamanda yıne lg alıcam.
  • bende LG F700B flat monitor aldım görüntüyü ekrana adam gibi sığdıramam probleminden başka bir sorunum olmadı bir de ilk başlarda sağ üst köşede yeşil bir görüntü vardı ve ayrıca başlat--kapat dediğimde görüntü titriyordu ama cd nin içerisinde ki sürücülerini yükledim yani varsayılan monitör değil fx5200 üzerine F700B dedi şu an titreme ses görüntü kaybı ...vs hiç bir sorun yok ve geerçekten oyunlarda güzel görüntüsü var.
  • LG F700B yi iki aydır kullanıyorum. Ne bahsettiğiniz gibi bir ses ne de görüntü ile ilgili bir sorunla karşılaştım. Hatta Philips 107T yi beğenmedim ve bu monitörü aldım. Hatta iyi ki de almışım diyorum. Görüntü titremeleri için degass'ı denemenizi öneririm. Birçok monitörde bu yolla sorun halloluyor.
  • Bende LG 795FT+ var. Yanılmıyorsam 4 yıldır kullanıyorum. Hiçbir sorunla karşılaşmadım.
  • LG F900P var bende ... muhteşem bir görüntüsü var. ses olayı bende de yok ancak,

ufak bi geometri hatası var. düzeltmek için ayar yapıyorum ...

sizde de öyle mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iski -- 31 Ağustos 2004, 11:16:38 >
  • ben 4 senedir 775 ft kullanıyorum tüple ilgili bir sorunum olmadı. ses de gelmiyor. ancak iski arkadışımızdaki geometri hatası bendede var. günlerce ayarlarıyla oynamama rağmen düzeltemedim. bendede besleme ünitesi sorunu çıkmıştı 2 kere servise gitti 3.kez olursa monitörü değiştireceklermiş umarım bir daha bozulur. neyse sonuç olarak son yıllarda türkiyeye gelen lg'ler en kötü üretilenler. avrupadakiler mis gibi. lg firmasını çok sevdiğim halde bir daha kesinlikle almayacağım.
  • Ben de 1,5 senedir 775 ft kullanıyorum benim hiç bir sorunum olmadı.Hatta arkadaşım da benim tavsiyem üzerine 700B aldı herhangi bir sorun onda da yok.
  • Bendeki 700S i 5435 saattir kullanıyorum:) sorun yok...
  • geometriyle ben de cebellesiyorum ama cok monitor kullandim hatasiz olan yok LCD almadan bundan kurtulus yok,bastaki titremeye gelince acilista kendinden degauss yapiyor her acilista bunu onlemenin yolu yok ,ama yine de alternatifler le karsilastirdiginizda en mantikli cozum bence LG almak,flat olmayan tabi piyasadakilerin hemen hemen hepsi flat diye satilan monitorlerin icine dikkatli baktigimda gordugum o yamuk tup uyuz ediyor beni en azindan LG nin duz tupu var
  • LG monitorleri tek gecerim..mükewmmel bir renk kalitesi var...
    ses oalyını takıyorsan haklısın derim...ben takmıyorum...zati mp3 dinlerken bisey duyulmuyor ama odam karanlıklaşıp geceye hazırlandıgı zaman (roman yazıyorum mübarek) o sesi bende duyuyorum..cok cok cok ultra ince bir ses..nasıl takabiliyorsun anlamış deyilim...windows kapandıktan sonra dikkatli dinlersem geliyor...herhalde icindeki resistanslarındandır...onca saat calisiyor garibim

[lamer] boyle yumruk atmıyor allahtan [pray]
    severim LG monitörleri...[clps]
  • bende geometri hatas? yok. arkadasta philips var onda var bir turlu duzeltemedim igrenc bir durum
  • bende LG 795FT+ var ve bu ses bendede geliyor. uyuz oldum. yokmu bir cagresi?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.