Şimdi Ara

Lg Optimus 4x HD Kullananlar Klubü (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
313
Cevap
11
Favori
24.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sonozan

arkadaşlar ram kullanım ekranında hiçbir program falan açıl olmadığında nekadar ram kullanımı var acaba ekran fotosu paylaşırsanız daha iyi olur :)

595 mb kullaniliuor

385mb boş diyor . Herseyi kapatinca bu şekilde diyor yuhh neden acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CROSSHAIR

quote:

Orijinalden alıntı: sonozan

arkadaşlar ram kullanım ekranında hiçbir program falan açıl olmadığında nekadar ram kullanımı var acaba ekran fotosu paylaşırsanız daha iyi olur :)

595 mb kullaniliuor

385mb boş diyor . Herseyi kapatinca bu şekilde diyor yuhh neden acaba

sebebi nedir?
  • Bilmiyorum bende anlam veremedim

• ben telefonu alalı 1 haftayı geçti vatandan 1.200 liraya aldım. ztn diğer arkadaşlar bahsetmıs kutudan çıkanları. yalnız ben ekran filmini burusturdum :) nerden yenısı temın edebilirim?? :)

telefonu çokbeğendim gerçekten çok iyi hızlı su ana kadar takılma donma olmadı oyun oynadığımda ısınma oluyor lg logosunun orada ben bu ısıyı normal görüyorum çünkü diğer telefonlardada ısınma oluyo bence o kdar abartı bi ısınma değil. Şarjı gayet iyi gun içinde kulaklıksız gezmiyorum mesajlaşıyorum boş kaldığıum vakit oyunu oynuyorum ve int. geziyorum öleyken bana 1 gun rahat yetio hatta %10-15 kaldığında sabahtan akşama mesaj müzik dinleme olarak götürüyo benı müzik kalitesi çok iyi.. Daha önce telden int. gezinmişliğim yok bu yuzden int. sarjın çok gittiğini söyleyebilirim ama arklar normal diyo. Sadece kamerası daha iyi olabilirdi kötü demiyorum vasat üstü.. Çok çok iyi değil.. tek olumsuz bulduğum yanı bu :) diğer herşeyiyle süper bi telefon..

ramden bahsedilmiş boşta 580 mb kullannılıo ewt biraz fazla gibi :)

• Merhaba arkadaslar. Ben de yaklasik 3 haftadir bu telefona sahibim. Telefondan oldukca memnunum.

Telefonla ilgili sormak istediğim bir şey var. Telefona kurmak için bazı navigasyon programları indirdim pcye fakat bunları telefona kopyalayamiyorum. Kopyalarken hata veriyor ve yarım kalıyor. Root mu yapmak gerekiyor acaba kopyalamak için, bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Seronimo

Merhaba arkadaslar. Ben de yaklasik 3 haftadir bu telefona sahibim. Telefondan oldukca memnunum.

Telefonla ilgili sormak istediğim bir şey var. Telefona kurmak için bazı navigasyon programları indirdim pcye fakat bunları telefona kopyalayamiyorum. Kopyalarken hata veriyor ve yarım kalıyor. Root mu yapmak gerekiyor acaba kopyalamak için, bilgisi olan var mı?

Ayni sıkıntıyı bende yaşadım 400mb falandı atacagim dosya kablo ile denedim olmadı wi-fi üzerinden denedim olmadı, en son hafıza kartını cıkardım ,kart okuyucuya taktım o şekilde attim. Root olma ile alakasi var mi bilmiyorum ama zannetmiyorum, şuan telefonum rootlu benim ama o zaman değildi ama dediğim gibi root ile alakası yoktur büyük ihtimal ile

• Anlaşılan kasım ayı oldukça bereketli geçmiş. Ben de hepsiburada'dan 1.199TL'ye siparişi verdim. Salı yada çarşamba elimde olur sanıyorum.
    Bu arada bazı arkadaşlar S2 ile 4X'i kıyaslamışlar. Ancak şunu belirtmem gerekir ki 4X'in muhatabı S2 değil S3'tür. Kıyaslama yapacaksanız S3 ile Ascend D Quad ile Nexus 4 ile iPhone 5 ile kıyaslayın. One X'i özellikle yazmadım. Çünkü gördüğüm en kötü HTC telefonu. O kadar ki onun yerine One S'i tercih ederim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Seronimo

Merhaba arkadaslar. Ben de yaklasik 3 haftadir bu telefona sahibim. Telefondan oldukca memnunum.

Ayni sıkıntıyı bende yaşadım 400mb falandı atacagim dosya kablo ile denedim olmadı wi-fi üzerinden denedim olmadı, en son hafıza kartını cıkardım ,kart okuyucuya taktım o şekilde attim. Root olma ile alakasi var mi bilmiyorum ama zannetmiyorum, şuan telefonum rootlu benim ama o zaman değildi ama dediğim gibi root ile alakası yoktur büyük ihtimal ile

Bir de kart okuyucusu ile deneyeyim o zaman. kartı başka telefona takip denedigimde olmamıştı. 6300'a taktigimda kartı gormemisti pc ama kart okuyucusu ike denemedim hiç

• Ram kullanimina neden bu kadar takiyorsunuz anlamiyorum.

Telefonda kasma takilma hic olmadi bende. Ram 500 de kullansa 600 de kullansa farketmiyor sayilara takilmayin bu kadar derim..

• Arkadaşlar, telefonu alalı yaklaşık 2 hafta oldu ve telefonu kurcalamadığım hiç bir yeri kalmamıştır diyebilirim.Genel anlamda çok başarılı ve hızlı buldum.Sadece ses seviyesinin biraz daha yüksek olması gerektiği kanısındayım.Ses seviyesini yükseltebilmek için acaba hangi kodu girerek yapabiliriz?Yoksa bunun için bir program mı kullanmalıyız? Cevap verebilecek arkadaşlarıma şimdiden teşekkürlerimi sunarım....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow_catcher

Arkadaşlar müzik çok önemli benim için, cihazın kulaklık müzik çıkış kalitesi nasıl?

incelemelerde müzik ve kulaklık kalitesinin çok üstün olmadığından bahsediliyor.

gsmarena da incelemesi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CabbaR26

ben telefonu alalı 1 haftayı geçti vatandan 1.200 liraya aldım. ztn diğer arkadaşlar bahsetmıs kutudan çıkanları. yalnız ben ekran filmini burusturdum :) nerden yenısı temın edebilirim?? :)

telefonu çokbeğendim gerçekten çok iyi hızlı su ana kadar takılma donma olmadı oyun oynadığımda ısınma oluyor lg logosunun orada ben bu ısıyı normal görüyorum çünkü diğer telefonlardada ısınma oluyo bence o kdar abartı bi ısınma değil. Şarjı gayet iyi gun içinde kulaklıksız gezmiyorum mesajlaşıyorum boş kaldığıum vakit oyunu oynuyorum ve int. geziyorum öleyken bana 1 gun rahat yetio hatta %10-15 kaldığında sabahtan akşama mesaj müzik dinleme olarak götürüyo benı müzik kalitesi çok iyi.. Daha önce telden int. gezinmişliğim yok bu yuzden int. sarjın çok gittiğini söyleyebilirim ama arklar normal diyo. Sadece kamerası daha iyi olabilirdi kötü demiyorum vasat üstü.. Çok çok iyi değil.. tek olumsuz bulduğum yanı bu :) diğer herşeyiyle süper bi telefon..

ramden bahsedilmiş boşta 580 mb kullannılıo ewt biraz fazla gibi :)

Eğer yurtdışından ekran koruyucu almak isterseniz Ebay'de sebil gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

Anlaşılan kasım ayı oldukça bereketli geçmiş. Ben de hepsiburada'dan 1.199TL'ye siparişi verdim. Salı yada çarşamba elimde olur sanıyorum.
    Bu arada bazı arkadaşlar S2 ile 4X'i kıyaslamışlar. Ancak şunu belirtmem gerekir ki 4X'in muhatabı S2 değil S3'tür. Kıyaslama yapacaksanız S3 ile Ascend D Quad ile Nexus 4 ile iPhone 5 ile kıyaslayın. One X'i özellikle yazmadım. Çünkü gördüğüm en kötü HTC telefonu. O kadar ki onun yerine One S'i tercih ederim.

Bir sitede sırf amoled var diye s2 nin ekranı daha iyi demiş cahil herifler. ekran s3 dende üstün adamlar s2 den vasat diyorlar. rezillik....

S3 e kafa tutan telefonu s2 ile kıyaslıyorlarya, başka hiçbirşey demiyorum....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

quote:

Anlaşılan kasım ayı oldukça bereketli geçmiş. Ben de hepsiburada'dan 1.199TL'ye siparişi verdim. Salı yada çarşamba elimde olur sanıyorum.

Bir sitede sırf amoled var diye s2 nin ekranı daha iyi demiş cahil herifler. ekran s3 dende üstün adamlar s2 den vasat diyorlar. rezillik....

Maalesef elma ile armutu ayırd edemeyen kişiler de oluyor. Eğer niyetleri iyiyse zaten hatalarını görüp bu yanlıştan vazgeçiyorlar. Ama niyet iyi değilse, at gözlükleriyle ve kafalarındaki yanlış düşünceyle yaşamaya, emellerine ulaşmaya çalışmaya devam ediyorlar.

• quote:

quote:

quote:

Maalesef elma ile armutu ayırd edemeyen kişiler de oluyor. Eğer niyetleri iyiyse zaten hatalarını görüp bu yanlıştan vazgeçiyorlar. Ama niyet iyi değilse, at gözlükleriyle ve kafalarındaki yanlış düşünceyle yaşamaya, emellerine ulaşmaya çalışmaya devam ediyorlar.

Hocam telefon gayet ustunde cok basarili telefon sahsi fikrim bu kiyaslamayi yapan arkadaslar lg nin cihazlarina destek cikmamasina dayanarak boyle bir gorus paylasiyorlar diye dusunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: upower

quote:

quote:

quote:

Hocam telefon gayet ustunde cok basarili telefon sahsi fikrim bu kiyaslamayi yapan arkadaslar lg nin cihazlarina destek cikmamasina dayanarak boyle bir gorus paylasiyorlar diye dusunuyorum.

Şöyle bir durum var. Telpa kadar benim sinirimi bozan başka bir firma olmadı. Kaç tane telefonumu garanti dahilinde garanti dışı saydı. Kullanıcı hatası olsa amenna. Ancak bunu hiçbir zaman Samsung'a mal etmedim. Eğer alternatifini bulamadıysam gidip paralel ithalat Samsung kullandım. Halen de kullanıyorum zaten. Madem garanti hizmetini alamayacağım, niye fazladan para vereyim? Ayrıca Samsung almayıp, Galaxy'lerin arkasında bunca developer desteği varken niçin bundan mahrum kalayım? Şimdi de S3 ile devam etmek isterdim ama gönlüm 4X'e kaydı. Bu özelliklerde bir telefona da mutlaka Developer desteği olacağına eminim. Yani LG destek vermese bile Developer'lar verecektir.

• zil sesini istediğimiz bir şarkıya göre ayarlayamıyoıruz sanırım bu konuda bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gouken

zil sesini istediğimiz bir şarkıya göre ayarlayamıyoıruz sanırım bu konuda bilgisi olan var mı?

Yapılabiliyor .

Sadece mp3 dosyaların mesaj sesi yapamyorsun onu da programla yapabiliyorsun markette var tone picker diye ücretsiz bir program.

Mp3 dosyanı zil sesi yapmanin en basiti müzik uygulamasını aç dinle hangi şarkiyi yapmak istiyor isen o çalarken menü tuşuna(en sağdaki tuş) bas zil tonu yap a tikla bitti

• quote:

Yapılabiliyor .

Sadece mp3 dosyaların mesaj sesi yapamyorsun onu da programla yapabiliyorsun markette var tone picker diye ücretsiz bir program.

Mp3 dosyanı zil sesi yapmanin en basiti müzik uygulamasını aç dinle hangi şarkiyi yapmak istiyor isen o çalarken menü tuşuna(en sağdaki tuş) bas zil tonu yap a tikla bitti

Sağol dostum, peki bu galeri bölümünün düzensizliği nasıl olacak? filmlerim, resimlerim, videolarım vs. şeklinde ayrı ayrı klasörler oluşturamıyor muyuz? Pc'den tele atarken ayrı klasörler oluşturdum ben ama akıllı ya mübarek, kafasına göre tüm fotoları bri yere, tüm videoları bir yere koymuş. bunu nasıl hallediyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: gouken

quote:

Yapılabiliyor .

Sağol dostum, peki bu galeri bölümünün düzensizliği nasıl olacak? filmlerim, resimlerim, videolarım vs. şeklinde ayrı ayrı klasörler oluşturamıyor muyuz? Pc'den tele atarken ayrı klasörler oluşturdum ben ama akıllı ya mübarek, kafasına göre tüm fotoları bri yere, tüm videoları bir yere koymuş. bunu nasıl hallediyoruz?

Bende hepsi klasör klasör ayrı bi hata yok.
    Belki sende gruplama şekli saate göre felandır. Onuda galeriye gir sol üst köşede yazar oraya tıkla 'albümler' olanı seç eğer seçilj değil ise onu seçince hangi klasörün içinde iseler o klasörün ad yazar grup isminde ve ayrı ayrı dururlar .

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.