Şimdi Ara

LG49UF8507 Mİ SAMSUNG 50JS7200 KARARSIZLIK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bütçe 3000 civarlarına çıkardık daha iyi birşeyler alabileyim diye mecburen.
    Bu iki televizyon arasında kaldım yarın teknosada indirime giriceklermiş
    Samsung 3200 civarına gelecek
    Lg ise 3000 liraya carrefurda bugun vardı

Bayadır kararsızım , çok fazla maç izlemem ama malum euro 2016 başlıcak onları izlerim
    Evde tek yaşıyorum tv günde 3 saat 4 saat açık kalacak
    Film izlemeyi severim tek başıma özellikle flashla beraber 4k film izlerim diye düşünüyorum
    ps4 ve x box falan yok ama bu gidişle onuda alırım gibi

Dediğim gibi benim durumum bu ne yapayım çok kararsızım 3 gündür tüm forumları alt üst ettim
    Birde Lg 7787 var tabi true motiondan dolayı ama onda harman kardon yok sanırım

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM
    TEŞEKKÜRLER

• İki ürünü kıyaslamak 50js7200 e haksızlık olur. Lg nin o modelinde Truemotion yok. Maç felan izlemek haram olur. 50js7200 oldukça iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kolay gelsin bende senin gibi 3000-3500 tl arası 49 inc 4K tv bakıyorum.

LG 49UH650V geliyor 2016 serisi bir incele istersen. Vatanda 3200 tl.

Philips'in de 2016 serileri belli oldu 7101 modeli var orada ama fiyatı yüksek çıkabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aekaya -- 25 Mart 2016; 23:05:27 >
  • şimdi ben evime lg 49uf7787 modelini aldım tv den aşırı memnunum her anlamda büyüklük olsun tasarım olsun performans olsun sesi olsun herşeyiyle mükemmel diyebilirim..o maç izlemek haram olur diyen arkadaşa izlemeden yorum yapmamasını rica ediyorum gayet akıcı hiçbir sıkıntı olmadan maçlarımıda izliyorum..biz aşırı memnunuz cihazdan ayaklarıda çok zarif metal farklı tasarıma sahip..8507 ile arasındaki harman kardon ses deneyimi çok farkedermi acaba demiştim almadan önce sonradan farkettimki çokta fark yokmuş..çok tok kaliteli dolu dolu ve berrak bir ses çıkışına sahip bu konudada beni çok tatmin etti..eğer güzel fiyatlara bulunabilirse kesinlikle tavsiyedir..ben vatandan kampanya dönemine denk getirip 2450tl ye almıştım 7 ay önce saygılar..
  • 2999 a var ancak bence çokta uygun değil
    arayışlara devam ediyoruz

Birde vestel 9550 var faili meçhul birşey gibi 2800e var internette
    vestel olması düşündürüyor
  • Net cevap led tv de lg ve sony'den şaşmayacaksın..ben bunu bilir bunu söylerim çevremede genelde bu markaları önerdim ve aldırdım..
  • Bana laf işittiren arkadaşa söylüyorum. nereden biliyorsun izlemeden yorum yaptığımı. Lg 48uf8507 yi ilk çıktığından beri takip ettim, hatta alma aşamasına gelmiştim piyasaya yeni sürüldüğünde. aksilik olunca takibe aldım, 3-5 yerde hard diskime demo uhd videoları atıp izledim, spor videoları da vardı bal gibi de titriyordu. Gold da ürünün kendi demosunda bile atlaya atlaya video oynuyordu. Kendi kullandığı 3d olmayan tv ile eşdeğer görüp övmüş. 48uf8507 de 3d var ve bu tvnin performansını olumsuz etkiliyor diye biliyorum. Lg nin başka ürününün iyi olması onuda iyi Yapmaz. Aksine kendisi izlemeden yorum yapmış farkında değil konuyu açan arkadaşı kaynak alarak lg 7787 de yani kendi kullandığı üründe Truemotion var. 8507 de yok. Bu yüzden 8507 sorunlu ve kullananların büyük kısmı keşke diyor. Kimlerle uğraşıyoruz arkadaş

http://demo-uhd3d.com bu siteden bvb - bmunich maçının videosu var 15 gb idi sanırsam, tv alacaklara tavsiyem indirin bu demoları gidin avm lere bizzat kendiniZ test edin.

Edit: 2016 modelleri piyasaya sunulmaya başlanmış. 49UH650V ürünü iyi bir alternatif olabilir, zamanın varsa 2016 modellerini 1-2 ay takibe al kullanıcı yorumlarını oku, sonra karar ver

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scavenger Of Human Sorrow -- 26 Mart 2016; 3:16:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.