Şimdi Ara

Liebherr Buzdolabı Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Haziran sonuna doğru buzdolabı almak düşüncesindeyim en son Bosch KGE58AW40N'de karar kılmıştım. Gerek fiyat gerekse enerji tüketimi konusunda üstün bir ürün olduğunu düşünüyordum ancak biraz daha paraya kıyarak Liebherr almayı düşünüyorum şu anda. Liebherr elbette ki kıyas götürmeyecek kalitede ancak Türkiye'de erişilmesi biraz güç bir marka durumunda.
    Markaya erişim, yetkili satıcılar, internet üzerinden güvenli alışveriş imkanları gibi konularda yardımınızı istiyorum.(Güvenerek alışveriş yapabileceğim bir internet sitesi bulamadım şu ana dek. İkamet ettiğim İzmir içinde de bayisi yok sanırım.) Bunun yanı sıra tavsiye ürünler de önerirseniz fena olmaz. Bütçe belirlenmedi ancak 2500 civarında diyebiliriz. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: smoke2efreet

Merhaba arkadaşlar.
    Haziran sonuna doğru buzdolabı almak düşüncesindeyim en son Bosch KGE58AW40N'de karar kılmıştım. Gerek fiyat gerekse enerji tüketimi konusunda üstün bir ürün olduğunu düşünüyordum ancak biraz daha paraya kıyarak Liebherr almayı düşünüyorum şu anda. Liebherr elbette ki kıyas götürmeyecek kalitede ancak Türkiye'de erişilmesi biraz güç bir marka durumunda.
    Markaya erişim, yetkili satıcılar, internet üzerinden güvenli alışveriş imkanları gibi konularda yardımınızı istiyorum.(Güvenerek alışveriş yapabileceğim bir internet sitesi bulamadım şu ana dek. İkamet ettiğim İzmir içinde de bayisi yok sanırım.) Bunun yanı sıra tavsiye ürünler de önerirseniz fena olmaz. Bütçe belirlenmedi ancak 2500 civarında diyebiliriz. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Oyle sanildigi gibi bir fark yok bosh alabilirsin cok cok sessiz bir cihaz calisirken git bir gor derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• KGE58AW40N Liebherr'den sağlamlık ve teknik olarak çok da geride kalan bir cihaz değil. Liebherr'in en güvenilir satıcısı MediaMarkt ve Satürn mağazalarıdır. 4613 serisininin kampanyalarını takip edip pazarlık yapabilirsiniz.

• Yorumlarınız için teşekkürler. Öyleyse Bosch almayı tercih edeceğim zira şu anda 1500 tl peşin olarak anlaştığım bir yer var. Başkalarının da faydalanması için adresini yazıyorum. İzmir/Balçova Palmiye Alışveriş Merkezi içerisindeki Bosch Yetkili bayii seri sonu yapmış ve Mayıs sonuna kadar kampanyada pazarlık ederseniz 1500 peşin yahut 1600 taksitli seçeneği sunuyor. (Biraz zorlayın bu fiyatları verecektir.)
  • Liebherr buzdolabini yurtdisinda yasarken 3 sene kullandik evimizde gercekten cok ustun bir dolap boschla arasinda fark yok durumuna pek katilmiyorum. Ama ulkemizde bosch almanizi tavsiye ederim. Cunku servis olayi bu tarz premium markalarda hala sikintili.

• quote:

Orijinalden alıntı: karti

Liebherr buzdolabini yurtdisinda yasarken 3 sene kullandik evimizde gercekten cok ustun bir dolap boschla arasinda fark yok durumuna pek katilmiyorum. Ama ulkemizde bosch almanizi tavsiye ederim. Cunku servis olayi bu tarz premium markalarda hala sikintili.

Liebherr malzeme sağlamlığı ile epey iyi. Benim kastettiğim daha çok teknik değerlerdi.
  • quote:

Yorumlarınız için teşekkürler. Öyleyse Bosch almayı tercih edeceğim zira şu anda 1500 tl peşin olarak anlaştığım bir yer var. Başkalarının da faydalanması için adresini yazıyorum. İzmir/Balçova Palmiye Alışveriş Merkezi içerisindeki Bosch Yetkili bayii seri sonu yapmış ve Mayıs sonuna kadar kampanyada pazarlık ederseniz 1500 peşin yahut 1600 taksitli seçeneği sunuyor. (Biraz zorlayın bu fiyatları verecektir.)

Cok 30n degil demi 40n emin misin valla cok iyi bir fiyata almissin arkadasim evlencek ona yeni aldirttim keske daha once soyleseydin bea

• quote:

Liebherr buzdolabini yurtdisinda yasarken 3 sene kullandik evimizde gercekten cok ustun bir dolap boschla arasinda fark yok durumuna pek katilmiyorum. Ama ulkemizde bosch almanizi tavsiye ederim. Cunku servis olayi bu tarz premium markalarda hala sikintili.

Boyle soylemek ne kadar da kolay 3 sene kullanmissin da hangi modeli kullandin yurtdisinda ve nerede kullandin liebherr evet saglam ama her modeli ust sinif degil ve o ust sinif olmayan modeller kesinlikle bosch un bu buzdolaplarindan farki yok hatta bence ozellik olarak daha dusuk ama fiyatlarida yuksek ki servis aginin yaygin olmamasi ve parca ve isciligin maliyetli olmasi cabasi

• quote:

Orijinalden alıntı: oski32

quote:

Boyle soylemek ne kadar da kolay 3 sene kullanmissin da hangi modeli kullandin yurtdisinda ve nerede kullandin liebherr evet saglam ama her modeli ust sinif degil ve o ust sinif olmayan modeller kesinlikle bosch un bu buzdolaplarindan farki yok hatta bence ozellik olarak daha dusuk ama fiyatlarida yuksek ki servis aginin yaygin olmamasi ve parca ve isciligin maliyetli olmasi cabasi

Ben ankastre bir dolap kullandim solo tip degildi ama malzeme kalitesi cok iyiydi ve dolaptan çıt çıkmiyordu. Almanyada yasarken kullandim fakat sizinde benim de dedigimiz gibi servis ve yedek parca sorunu ulkemizde ne yazikki var bu yuzden bu tarz bir premium buzdolabi bu sartlar altinda almak mantikli degil. Ulkemiz sartlarinda en iyi dolaplar bosch siemens ve benzeri dolaplar

• quote:

Orijinalden alıntı: oski32

quote:

Yorumlarınız için teşekkürler. Öyleyse Bosch almayı tercih edeceğim zira şu anda 1500 tl peşin olarak anlaştığım bir yer var. Başkalarının da faydalanması için adresini yazıyorum. İzmir/Balçova Palmiye Alışveriş Merkezi içerisindeki Bosch Yetkili bayii seri sonu yapmış ve Mayıs sonuna kadar kampanyada pazarlık ederseniz 1500 peşin yahut 1600 taksitli seçeneği sunuyor. (Biraz zorlayın bu fiyatları verecektir.)

Cok 30n degil demi 40n emin misin valla cok iyi bir fiyata almissin arkadasim evlencek ona yeni aldirttim keske daha once soyleseydin bea

Yok 40n eminim. Fiyat fantastik geldi bana da ve yeni aldığım bir fiyat hızlıca paylaştım aslında. Ben biraz uğraşarak bu fiyatı nakit olarak aldım bahsettiğim yerden gidip fiyat teklifi isteyebilir ilgili arkadaşlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.