Şimdi Ara

Lineage 2 Extreme de oynayanlar buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben bu konuyu L2 extreme de oynayan en yüksek lvl li türk ü bulmak için açtım lütven lvl i yuksek olan arkadaşlarımız buraya resimlerini ve char ının özelliklerini yazsınlar.. pls

• Lvl leri sınıfları fln yazdığımız çok başlık var :) tekrar açmana gerek yoktu :) ve extremede oynayanların hepsi bu foruma takılmıyo ve çoğu kişide son lvl :) yinede yazalım . :)

Benim lvl 78 son lvl yani 80 dik düştük :) lvl 78 %250 yim :D sınıfta spellsinger resim şu anda yok daha sonra koyarım :) özellik derken neyi kastettin onu anlamadım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi $tyle -- 13 Haziran 2006; 22:33:51 >
  • genede teşekkür özellik derken elindeki itemler felan giysileri vb.
  • quote:

Orjinalden alıntı: $tyle

Lvl leri sınıfları fln yazdığımız çok başlık var :) tekrar açmana gerek yoktu :) ve extremede oynayanların hepsi bu foruma takılmıyo ve çoğu kişide son lvl :) yinede yazalım . :)

Benim lvl 78 son lvl yani 80 dik düştük :) lvl 78 %250 yim :D sınıfta spellsinger resim şu anda yok daha sonra koyarım :) özellik derken neyi kastettin onu anlamadım ?

extreme de hangi serverde oynuyorsun... lvl düşme olayı ne iş titan sanırım senin bahsettiğin...
  • lvl 78 hawkeye ve tresea hunterim var ... gecen +11 sb yi +12 yaparken patlattim th em zaten daggersiz :D ama gecen gun aldim bir tane focuslu dagger :D nicklerim ise todorov / lud4cris
  • Nemesisrider-extreme- titan-wyvern-+16 as focus vb.. itemler lvl 78(bugdan dolayi)
    Keylogger yollıcaksan hic uğrasma bilgisayar yemez benimKarşılıksız bişey isticeksen 1 kk bile vermemIstedigin her konuda bilgi veririm serverla ilgili olarak tabi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.