Şimdi Ara

-...Lineage II L2 GOLD...- (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
3.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar onu bunu bırakında su turkleri gold servernda bi catı altında toplıyalım !

www.l2gold.org (c4 patch)
  • orada zaten türkler var. Siz Yenicheri ye pm atın o size yardımcı olur. Siz deyin biz bu srrverdan geldik böle böle yaptık. o size ally atar. Ben tanırım kendisini. madem bişiler yapmak istiyorsunuz. Yeni cheri ile anlaşın ally kurun yoksa 0 dan başlaymassınız. bende sölemesi. Çok fazla doneterleşti.
  • abi o zmn sen ayarla bize.aramızı bul nick:L2ottoman
  • benide aranıza alırsanız sevinirim arkadaşlar l2 vendettadan geliyorum

nick Dark4lon3 olur büyük ihtimalle pm atarsanız sevinirim iyi oyunlar
  • hepinizi bekleriz elimizden geleni yaparız
  • evet herkez gelsin buyursun clan hazır ztn oyuna girenler bize pm atsinlar (theb3est) clana alalim ;);)
  • HADDİNDEN ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK ÇÇÇÇÇÇÇÇOOOOOOOOOKKK!!! FAZLA DONATER VAR!!!

BENDE OYNUYORUM NİKİM ELGYN .. ÇOK PVP VAR AMA ZEVK YOQ ABİ HERKEZ ALMIŞ BAŞINI GİTMİŞ Bİ YERLERDE Bİ BOŞLUK VAR O BOŞLUKLARDA PARA OLSA GEREK(REAL)

DONATERLER HARİÇ KESEMİCEĞİMİZ ADAMDA YOK!!!!
  • pvp istiyorsanz. clanca Cemetry 2 (Cem2) ye gidin. Büyük clan pvpleri orada oluyor
  • ya yok ya çok fazla ezik var serverda 3000 binin 100 ü donaterse diğerleri ezik bizim gibi boş bulduguna hiç çekinmeden vur
  • hee goruoz goruoz :D bu oyunda ezik olmicaksin kasana kadar oyundan bezdiriolar admi ama kastiktan sonra sole mi 70 i gec oyunun tadı baslio :D :D
  • ya bide bu rebirth olayı insanı çok boğuyo...
  • 2 rebitim var 3 yu bugun aticam :d:D :)))
  • bence rebirth olayı çok güzel serveri hmn bırakmıyorsun subclass yok bence cok orjinal olmuş.
    herkez kendi classıyla savaşıyor gayet güzel GM ler çok iyi.
  • gm ler ney gm ler cok mu ii ne iiligini gordun olm gmlerin :D:D biraksana ya isi olmasa tum turklerin acc lerini siler o :D
  • adam sadece türklere gıcık zübbe işte parası var açmış serverini hava yapıo.
  • sadece gm olsa yine ii tum server gıcık turklere :D
  • olm özelden küfür ediyolar gçn türk bayragı koydugumuzda zaten GM charlarımızı soymuştu bi baktık çıplağız titlemizede NOOBTURKİSH yazmış p!ç
  • ya çok donate olması önmli deil, eger biz türkler adam gibi oynarsak keseriz onları, herkes birbirne asssit yaparsa ortada donate fln kalmaz. eternalsindede başta böleydi kale aldık öle, bi süre geçti bn donate yaptım bnde dün başladım servera lvl 70 bishop war. ayıptır sölemesi ii oynarım bishopu lag olmadıgı sürece. düzgün bişiler yapılıcaksa serverda bn gelirim. ama 1-2 haftalık işlerse yapmaya bile degmez..
  • valla +16 bow of halisha + aqring + baium + cov + cat buff + PR ise ozaman işin zor . ben diyeyim 5k sen de 6k.... magelerin işi zor.
  • 5 okçu herkesde boktan bow olsa bile, ortalama kişi başı critic ztn 1.5k veya 2k rahat çakarsın ve bu 5 okçu assist yapsa her zaman. adama 7k 8k çakarsın 2 sn içinde, hiç bi bishopta kurtaramaz onu. sonuçta iş assistte bitio tabi assist nedir biliosanız.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.