Şimdi Ara

LİNKTEKİ ARABA HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SELAM ARKADASLAR BI ARABA ALMAK ISTIYORUM AMA BI TURLU KARAR VEREMEDIM NE ALACAGIMA BUTCE 15000 TL KADAR

ONCELIKLE AZ YAKMASI YEDEK PARCASININ UCUZ OLMASI SERVIS UCRETLERININ UYGUN OLMASI VERGISININDE AZ OLMASI LAZIM

LINKTEKI ARABA HAKKINDAKI DUSUNCELERINIZI SOYLERMISINIZ??

BU ARABA NASILDIR YAKIT DURUMU NEDIR? YEDEK PARCA FIYATLARI NEDIR? YADA BUNA ALTERNATIF OLARAK NE TAVSIYE EDERSINIZ? SIMIDIDEN HERKESE TESEKKURLER

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-fiat-albea-albea-yeni-kasa-30201775/detay

• yok mu bu arac hakkında dusuncesı olan??
  • Fikir vermesi açısından söylüyorum.

2-3 hafta önce 2005 Multijet 110.000 Km 'de darbesiz,boyasız,motoru ve turbosu iyi olan ve yürüründe en ufak bir sıkıntı olmayan Albea 15.250 ye satıldı.Lastikler yeniydi.Yani tek kuruş masrafsızdı.

Fikir vermesi açısından söyledim.
  • Benzinli için fiyatı yüksek geldi dostum. Bu arabalardaki multijet motor oldukça başarılı. Bence sen bu modelin dizelini araştır. 80binde değişensiz, boyasız yada bir iki parça lokal boyalı bir araç bulabilirsin aynı paraya
  • az yakar albea ama yol tutuş konfor filan arama bu tür arabalarda gerekmedikcede 150 yi gecme derim ben

ama bu benim kendi düşüncelerim tabikide kimse alınmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragon0707 -- 30 Ağustos 2010; 6:55:11 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.