Şimdi Ara

Linux ile guitar pro kullanılabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öncelikle gutar pro midi ile çalışan müzik besteleme programıdır. artık sıkılmış bir windows kullanıcısı olarak arkadaşımın tavsiyesiyle bilgisayarladımdan birini linux yaptım hayırlısıyla. şimdi ise tek merak ettiğim wine ile guitar pro kurulur mu ve düzgün bir şekilde çalıştırılabilir mi?

not: linux windowstan daha sempatik geldi nedense kullanımı çok daha rahat daha bir özgürsün sanki

• Bu programı wine aracılığı ile çalıştırabilirsiniz sanırım. Yapmanız gereken kullandığınız Linux dağıtmının CD' lerinden wine' ı kurmak ve sonra da guitar pro programını wine ile sisteminize kurup çalıştırmak.

Ancak Linux için guitar pro benzeri ya da daha iyi bir programı da bulabilirsiniz.http://www.sf.net adresinde arama yapabilirsiniz.
  • guitar pro alanında tek program daha iyisi üst versiyonu oluyor haliyle, daha fazla linux ile ilgili kullanışlı web sayfaları önerebilirseniz sevinirim özellikle donanım destekleri ile ilgili

teşekkür ederim
  • guitar pronun pek de icacı olmayan bir linux dagılımı war yanlız jre gerektiriyor ben denedim caliştiramadım buyrun bir de siz deneyin programın adı DCguitar ama linkini su anda hatırlamıyorum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.