Şimdi Ara

Logitech Fare Tavsiyeniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    3 fare arasında kaldım :
    Logitech MX 1100
    Logitech MX Revolution
    Logitech VX Revolution

MX1100 yaklaşık 60 lira (Vatanda)
    MX Rev 105 lira (Vatanda)
    VX Rev 70 lira (Vatanda)

Çoğunlukla notebook'ta az olarak desktop'da kullanacağım.

Zaten yeni nesil farelerin pilleri 6-8 ay gidiyor. İnsanlar neden şarj edilebilir farelerle ilgileniyor anlamıyorum.

Tavsiyelerinizi rica ederim.

• yanında taşımıycaksan mx revo taşıycaksan vx revo
  • Logitech VX Revolution kullanıyorum memnunum.Eğer bundan önce büyük fare kullandıysan küçük gelebilir ve 2 saat sonra alışırsın.Zaten boyu normal.Çok ta şık öneriyorum
  • bu mausları bilerek böle tek parça olarak satmaya başladılar sakın almayın bence ben bugün geri verdim

sek halinde satmıyolar çünkü aldıgınız mause başka marka kalvyeler ile çakışıyor (multi media özellikleri ile)
    sonra siz mecburen ona uygun ya kendi klavyesini almaya çalışıyorsunuz yada işiniz şansa kalmış
    linktede sorun çeken bi arkdaş var benim gibi

http://forum.donanimhaber.com/m_36995287/tm.htm
  • ben kulanıyorum hiç bi sorun yok canavar gibi çalışıyor hiç bi ürünle çakışmıyor...
  • hangi modeli mx 1100mü
  • MX Rev'in VX Rev'den ne üstünlüğü var? Daha mı ergonomik? (Charge edilebilmesi avantaj ise ondan başka ne artısı var?)
  • Logitech VX Revolution notebook mousesi bunu pc de kullanamayızmı ? ben kücük mouse almak istiyorum ama iyi bişi olsun isterim 100 tl civarı
  • Logitech MX 1100
    Logitech MX Revolution

bende bu ıkısı arasında kaldım aradakı fıyat farkına degermı acaba bugun baktım ıkı urunede kullanım acısından bır farkı yok gıbı geldı şekıl aynı cunku. onun dısında farkı var dıyen varmı acaba ?
  • vatandan alma cok kazık
  • Sonunda karar verip, VX'i aldım. Çok iyi. Çok memnun kaldım. Düşündüğümden daha iyi çıktı. Tek dezavantajı zoom tuşu çok iyi değil. Ama geriye kalan özellikleri çok iyi. Tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zerg

Sonunda karar verip, VX'i aldım. Çok iyi. Çok memnun kaldım. Düşündüğümden daha iyi çıktı. Tek dezavantajı zoom tuşu çok iyi değil. Ama geriye kalan özellikleri çok iyi. Tavsiye ederim.

dostum izlenimlerin neler hala öneriyor musun VX i ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.