Şimdi Ara

Lost ve Prison Break'ten Sonra Hangi Dizi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    24
  • dexter,chuck,how ı met your mother
  • Prison Break ve Lost'tan sonra Heroes'i izledim çok banal geldi.
    Bence bu 2 diziden sonra izleyeceğin herhangi bir dizide bu 2 diziyi arayacağın için kesin bir doyuma ulaşman imkansız.
  • Dexter çok güzel fakat 2 sezon sadece. Devamının gelmesini bekle bence .

Six Feet Under izleyebilirsin
  • dexter
  • Heroes , how I met your mother
  • Chuck 13 bölüm olmasına ragmen sarıyor 1 günde bile bitirebilirsin.
  • Öneride bulunan herkese teşekkür ederim.

Heroes ve Dexter ağır basıyor önerilerde, ilk bölümlerini izleyelim bakalım. Hangisi sararsa ona devam
  • quote:

Orjinalden alıntı: GEr0nim0

bence house md. niyeyse kimse takip etmiyor ama bi cok diziye taş cıkartır.
    ayrıca 4400 de çok iyi hatta heroes den kat kat iyi.

bencede..şimdiye kadar izlediğim en iyi dizi diyebilirim..ayrıca DEADWOOD , JERICHO , TUDORS u öneririm..
  • Heroes
  • quote:

Orjinalden alıntı: osman4142

Heroes

Heroes'in ilk bölümleri berbat.Ama sonlara doğru güzelleşiyor.
  • Valla Prison Break'in 4. sezona hayal kırıklığı ile girişi ve Lost'u beklerken Heroes'a atlıyım dedim. Amanın oda nesi...

Lost hikaye geliyor artık... 12 bölüm izledim dün, bugün 2 bölüm. Hayran kaldım diziye.
  • Sonrasını bilmem ama önce Supernatural gelir
  • DEXTER gider, olaylar yavaş gelişiyor ama konusu çok farklı..

DEXTER tv dizisi HAYRAN KULÜBÜ +16cinsellik +şiddet
    http://forum.donanimhaber.com/m_18741958/mpage_1/key_dexter/tm.htm
  • Lost un neresini beğenirsiniz anlamam adamlar 5 senedir kayıp böyle saçmalık mı olur

Supernatural gelebilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ITheHeavenI

Lost un neresini beğenirsiniz anlamam adamlar 5 senedir kayıp böyle saçmalık mı olur

Supernatural gelebilir.

Her diziyi (ya da filmi) kendi doğrularına göre yargılamak gerekir. Mesela Prison Break'i gerçek hayatın doğrularına göre yargılayabilirsiniz çünkü PB doğrularını gerçek hayattan almıştır. Ama Lost, Hereos vs.. gibi diziler gerçek hayatta olabilecek olayları konu edinmediği için böyle bir yargılama olamaz
  • Lost
  • Benim favori listem şöyle

Beğenilenler:

Lost,Heroes,Prison Break,Supernatural

Beğenilmeyenler:

Scrubs,Dexter,How can i met your mother...

Beğenilenlerde sıralama:

1-Prison Break
    2-Lost
    3-Supernatural
    4-Heroes

Bir parantezi SuperNaturale açmak istiyorum,ana senaryo ve birbirinden bağımsız gibi gözüken konuların yoğurulması çok güzel henüz yeni başladım diziye ama korku merakımında etkisiyle beni sardı diyebilirim,karakterleden Dean iyi rol yapıyor dizi kaliteli gerçekten ileride sıralamamda 2. sıraya yerleşebilir ama 1'in yeri o unutulmaz 1. sezonuyla daima PB olacaktır,MS tek başına o diziyi ayakta tutmaya yeter bence
  • Bence Supernatural ikisinden de iyi.

minmaster

ilerde belli bir konu üzerinden gidiliyor ve işte o zaman farkı anlaşılıyor. ilk 10-15 bölüm bağımsız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lownage -- 5 Eylül 2008; 3:40:37 >
  • Valla konu beklediğimden de çok ilgi gördü. Sebebi şu olsa gerek: Benim de konu başlığında belirttiğim gibi yabancı dizilerde ilk iki sıraya Lost ve Prison Break nerdeyse tartışmasız oturuyor.

İşte ondan sonra, diğer diziler o kaliteyi yakalayamadıkları için üçüncü sıraya herkes farklı bir öneri getiriyor. O yüzden ben de beklentilerimi bu iki diziden sonra azaltsam iyi olacak galiba...

Prison Break ilk sezon ve Lost ilk üç sezon bence TV dizileri tarihinde bir efsanedir, yeri kolay kolay dolmayacağa benzeyen bir efsane...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.