Şimdi Ara

LOST! yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öncelikle başlık doğru yerdemi bilmiyorum.bu yüzden özür dilerm fakat lost aldım divx olarak.1. sezonunu ve hangi divx player ı denesem çalışmadı.bs player divx player falan.önerebilceğiniz bi divx player varmı veya ne yapmalıyım

• k-lite codec player!!!!tek geçerim
  • onu da denedim.D: o da sorunlu çıktı yani bi 10 sn çaldıktan sonra kapandı.hata verip.divx hatalı değilmiş aldığım yer değiştirmiyor:D napabilirm ki
  • bs playerda sorunsuz çalması lazım..olmazsa vlc playerı övüyorlar ben kullanmadım ama dene istersen
  • kardeş bn de lost izleyicisiyim,ben de 1.sezonu div-x olrak izledım ve de k-lite codec sorun çıkartmadı.sen başka bi div x film al ve de pc in de dene,eğer çalışırsa al o lost div-x leri başka bi arkadaşında da dene,bu ikisinden birinde çözüme ulaşman gerekir,yani sorun ya sende yada dvd lerde!!!
  • 1) Bsplayer
    2) Vlc player
    3) Media player classics

Eğer okadar denediysen ve çalışmıyorsa cd bozuk olabilir yada hatalı format olabilir.. Genelde korsan cd satıcıları son hız çatır çatır cd bastıkları için vede cd lerde kalite aramadıkları için böyle sorunlar olabiliyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sirrion

.önerebilceğiniz bi divx player varmı veya ne yapmalıyım

K-Lite Codec Pack Full

http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/singlefile.php?download=k-lite-codec-pack-full&lid=2248
  • "Vlc Player" Sorununuzu Giderecektir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.