Şimdi Ara

LOVATOCULAR BURAYA!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: chevymel1

arkadaslar ankarada bi tanıdık tavsiyesiyle lovato için fiyat aldım 1600 peşin dedi. aynı ustaya taktırmıs arkadaslarımın dediklerine göre 10 numara işçilik yapıyormus usta. bi arkadas 307 de 10000 km yapmıs diğeri mercedes E200 de daha fazla yapmıs hiçbi sorun yaşamamıslar. fiyat biraz yüksek ama sorun yasamamak için taktırmayı düşünüyorum 100-200 fazla önemli değil.

izmir'deki fiyatı peşin 900 euro,marka kadar taktırdığınız yerde çok önemli,hayırlısı olsun...
  • 1,5 yılda 30000km Lavato sıralı sorun yok (peugeot 307)
  • 2001 polo hb lpg taktırsam ne dersiniz ve kaça mal olur
  • Merhaba arkadaşlar bende reno 9 broadwaykarbüratörlü var LOVATO marka lpg taktırdım sözde LOVATO distribütörü ama montajlarını hiç beğenmedim neyse şimdi nereye taktırdğımı söylemiyecem tabi sorunum giderilmezse sorunum ise rolantide devir göstergesi üç aşşağı beş yukarı gidip gidip geliyor ama azar azar. artı frene basınca falan da stop ediyor birde tankın şamandırasını takarken biraz yamuk yumuk taktılar şimdi 10 ytl lik gaz dahi alsam gösterge full gösteriyor anlayacağınız işçiliklerini beğenmedim......
  • aynı problemin acaba benzinde de yapıyormu belki biliyorsundur benzinde olan az bir arıza lpg de cok daha fazla belli oluyor.Rolanti küpürü denen parçaya baktır istersen

quote:

Orjinalden alıntı: aliozsert50

Merhaba arkadaşlar bende reno 9 broadwaykarbüratörlü var LOVATO marka lpg taktırdım sözde LOVATO distribütörü ama montajlarını hiç beğenmedim neyse şimdi nereye taktırdğımı söylemiyecem tabi sorunum giderilmezse sorunum ise rolantide devir göstergesi üç aşşağı beş yukarı gidip gidip geliyor ama azar azar. artı frene basınca falan da stop ediyor birde tankın şamandırasını takarken biraz yamuk yumuk taktılar şimdi 10 ytl lik gaz dahi alsam gösterge full gösteriyor anlayacağınız işçiliklerini beğenmedim......
  • Bendede var 307 2004

quote:

Orjinalden alıntı: çağlarca

araç rölantide iken devirde oynama varmı veya yüke alınca ve frene basınca dengesizlik varmı
  • 2005 elantrama Lovato takılı..benden önceki sahibi taktırmış 3000 km yaptım bi sorun yaşamadım şükür..Yalnız eski sahibinin dediğine göre gaz ayrı yapılması gerekiyormuş...Ankara da nerde yaptırabiirim bunu...Bi kaç yeri aradım ama lovatonun kini yapmıyoruz dediler...Bi yer tavsiye edermisiniz...
  • arkadaşlar selam acil yardımlarınız gerekiyor 98 model bmw 5,20 ia aracımda lovato mevcut sıralı sistem ve çok menunum ancak bu gece arıcımın laz gösteren cihaz kablosu koptu aynısından ankara nerede taktırabilirim iyi bildigini bir lovatocu varmı acaba ....
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.