Şimdi Ara

Low Eloda : Maokai mi Trundle mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Low Eloda Maokai mi Trundle mı arkadaşlar ?

• Trundle.
  • napcan onları low eloda al ww
  • Bronz elosundaki ikisini de cok iyi bilen biri olarak maokai diyorum. Trundle ile koridorda ustun cikip baska laneyd indigimde skor cikartmadigim oldu ama mao ile flash w q attigimda kesin bir sekilde skor cikiyordu. Biraz alistiktan sonra mao daha iyi ama ayrik ittirmeyle bitirip sürekli adc yi tf de cikartmaya yonelik oynarim dersen Trundle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maokai ulti değişikliğinden sonra sürekli açamaz hale geldin.

Birebir lane de Trundle çok can sıkıcı biraz tanky başlangıç ile paramparça edebilirsin.
  • Savaş şevkiyle trundle yok ediyo ama ikisi de olur hangisini seviyosan, ikisi de op

• Low eloda alacaksın ad çarları pata pata vuracaksın
  • Dabular dabulicki yani böyle mükemel bir hero valla gurban olduğum bir zıplıyor adam üzerine "ağhapğatğhüğü" böyle yiyor çok değişik bir şey

• Low eloda ikisi de taşır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hurricane10

Low eloda ikisi de taşır.

Katiliyorum

• Trundle.

• Maokai de takimin lowsa girersin damage ustune alirsin falan ama takimin izlerse her türlü ölursun. Trundle la cikarirsin sopayi tak tak tak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyunda yeniyim ve bir bronz olarak söylüyorum mao nun görüntüsünden bile korkan takım arkadaşlarıyla karşılaştım :D Bence Mao. İlk defa mao oynayan birine bizim bronz takım 17 kil mi ne vermişti. Bronzum falan ama adamı fiz ile kaça kaça bi ben kesebiliyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuhammedGenel

Oyunda yeniyim ve bir bronz olarak söylüyorum mao nun görüntüsünden bile korkan takım arkadaşlarıyla karşılaştım :D Bence Mao. İlk defa mao oynayan birine bizim bronz takım 17 kil mi ne vermişti. Bronzum falan ama adamı fiz ile kaça kaça bi ben kesebiliyordum

amaç deli gibi fizz oynuyorum kaça kaça feedlenmiş adamı keserim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infinityy

quote:

Orijinalden alıntı: MuhammedGenel

Oyunda yeniyim ve bir bronz olarak söylüyorum mao nun görüntüsünden bile korkan takım arkadaşlarıyla karşılaştım :D Bence Mao. İlk defa mao oynayan birine bizim bronz takım 17 kil mi ne vermişti. Bronzum falan ama adamı fiz ile kaça kaça bi ben kesebiliyordum

amaç deli gibi fizz oynuyorum kaça kaça feedlenmiş adamı keserim

Kardeşim benim onu kaça kaça kestim dememin sebebi benim oyun bilgim çok yok, karşıdaki de o kadar bilgisi olan biri değil ama düşük elo da 17 kill alıp sadece 3 kere öldü adam. Kendimi ne övdüm ne övülecek bir tarafım var dedim. Fizide deli gibi oynamıyorum o oyunda fiz ile oynadığımdan fiz dedim.

• Miyav Kai

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.