Şimdi Ara

Lucid rüya göremiyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Şu sıralar bana özel bir yöntem kullanıyorum ama ilk başta kullandığım yöntemi söyleyeyim mesela.

Ruya günlüğümu her hafta analiz edip o hafta rüyalarımda ağırlıklı olarak gördüğüm şeye odaklanırdım. Atıyorum bir gün boğulduğumu gördüm, ikinci gün tatile gittiğimi gordum, ucuncu gün birini oldurduğumu dordun vs o hafta ölüme odaklanıyordum. Ölümle ilgili gördüğüm her şeyde sorguluyordum rüyada olup olmadığımı ve rüyada da yeniden ölümle ilgili bir şey gorursem aynı soruyu soracak seviyeye geliyordun. Tabi bu kişiden kişiye değişir her hafta farklı şeye odaklanmak dikkat dağınıklığı da yapabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Farkındalık nedir?
    Nasıl arttırılır?

Bunları iyice araştırıp öğrendin mi?

Ve bir uyarı!
    Lucid rüya görmeyi beynine öğrettiğin an normal rüya görmen neredeyse imkansız olur. İlk başlarda lucid çok güzel gelse de normal rüya görememek sanıldığından daha kötüdür.

• quote:

Orijinalden alıntı: TriLi

Farkındalık nedir?
    Nasıl arttırılır?

Ve bir uyarı!
    Lucid rüya görmeyi beynine öğrettiğin an normal rüya görmen neredeyse imkansız olur. İlk başlarda lucid çok güzel gelse de normal rüya görememek sanıldığından daha kötüdür.

Elinizde etkili taktik varsa verir misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: SherBoyTR

quote:

Orijinalden alıntı: TriLi

Farkındalık nedir?
    Nasıl arttırılır?

Ve bir uyarı!

Elinizde etkili taktik varsa verir misiniz ?

1)Telkin vererek yat ısrarla
    2)sırtüstü yatarak uyku felci (karabasan) durumuna girmeye çalışıp oradan uykuya dal böylece rüya ile uyuma süren arasında az zaman olacağından farkına varırsın rüyanı
    3)totem yap(çok zor ve uzun bir yöntemdir. )
    4)rüya günlüğü tut

• sence bu kanıt mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: merhaba_slm

sence bu kanıt mı

kanıt olduğunu mu söyledim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lucid ne ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Platonik Asık -- 14 Eylül 2015; 2:36:25 >
  • Up up up up

• Boş ver rüya görme anasını satıyim.

Her ay 4-5 kez lucid görürüm. Genellikle normal rüya görürüm. Normal rüyalarım sapıtıyor. Rüyamda ölüyorum bi kaç gündür. Daha dün gece kalbimden bıçaklanıp durdum sonunda bir bok olduğu yok bıçaklayan adam falan her şey yok oluyo siyahlık, sonra uyanıyorum ama psikolojim bozulcak böyle giderse

• quote:

Orijinalden alıntı: grkm1

Boş ver rüya görme anasını satıyim.

Her ay 4-5 kez lucid görürüm. Genellikle normal rüya görürüm. Normal rüyalarım sapıtıyor. Rüyamda ölüyorum bi kaç gündür. Daha dün gece kalbimden bıçaklanıp durdum sonunda bir bok olduğu yok bıçaklayan adam falan her şey yok oluyo siyahlık, sonra uyanıyorum ama psikolojim bozulcak böyle giderse

Sen goruyorsun sonuçta

• quote:

Orijinalden alıntı: SherBoyTR

quote:

Orijinalden alıntı: grkm1

Boş ver rüya görme anasını satıyim.

Sen goruyorsun sonuçta

görmemenin bi avantajını yazdım yoksa rüya görmek daha iyi bu durum dışında

• bana cevap yazıyosun
  • quote:

bana cevap yazıyosun

izle diye verdim o linki kanıt olsun diye değil.

• Bırakın bu safkan işsizliği uyuyun rüya illa görürsünüz macera aramayın absürd şekilde
  • quote:

öyle bişi yok olm

Hocam bende ilk başta inanmıyordum senin gibi bi ara okul açıkken uğraştım baya şu parmak methodunu uyguladım umutsuzca

bir gün rüyamda iken savaşın ortasındaydım ve o methodu rüyamda yaptım bilinçsizce , rüyamda olduğumu farkettim tabi 3-4 saniye sonra uyandım korkuyla

var hocam denemeden bilemezsin. Gerçi daha yapamadım ben
  • Madem öyle size bir rüyamı anlatayım. Okuldayız sınav oluyor. Kapı yarım açık durumda. Arada gözün kayıyor oraya ama bir yandan da sorulara dikkatimi veriyorum. Sınavı bitirdikten sonra öğretim görevlisi sınavı bitenlere 5 dakika mola diyor tekrar gelin derse devam edeceğim diye. Lisedemiyiz üniversite mi bilmiyorum. Kapıdan çıkan ilk olarak ben oluyorum ve çıkar çıkmaz bir kız görüyorum. Kendisi bana gel diye işaret edip beni tenhaya çekiyor farkediyorum ki kızın bir canı var rakam ile gözüküyor kendime bakıyorum benimde var ama 1 değil. Kaç olduğunu ise bilmiyorum. Kız yalvarıyor, nolur içimde şeytan var hiç canım kalmadı beni öldürecek eğer bunu sen almaz isen diye. Bana bunu sonra çıkartcaz senden diyor benim için vakit çok geç lütfen diye durmadan konuşuyor. Bakıyorum elinde bıçak birden üzerime atılıyor. Bıçağı kavradığım gibi kızı kalbinden bicakliyorum. Nasıl olduğunu anlamıyorum ama şeytan birden benim bedenime geçiyor ve bahsettiğim canım '1' oluyor. Bende bir korku bir dehşet ne yapacağımı bilemiyorum o sırada tuvalete öldürdüğüm kızı saklayıp şüphe uyandırmayım diye kaçmayıp sınıfa giriyorum. Sırama oturup ders başladığında birden herkes susmuş ve ben kalbimin atış sesini dinliyorum. Gup Gup Gup Gup.. Ama bir sorun var kalp atışım git gide yavaşlıyor. Hastaneye gitsem diye düşünüyorum ama yetismeyecek çünkü çok hızlı yavaşlıyor. Kalbim iyice duracak gibi oluyor. Son atışını duyuyorum ve gözlerim kararıyor. Ardından uyanıyorum terin suyun içinde.
    Buda böyle bir anımdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jaraxxus -- 14 Eylül 2015; 4:10:44 >

• bu sayılmaz kardeşim bu 3-5 saniyelik şeyler ben hiç bi şey denememe rağmen banada oluyor
  • butçeni biraz daha arttırırsan daha iyi bir sistem toplayabiliriz
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.