Şimdi Ara

Lumia 525 kullanıcı hesabı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kardeşimin lumia 525 telefonuna uygulama indirmek için kendi e-postam ile mağazaya giriş yaptım. Telefonun ana kullanıcı hesabı olarak bu microsoft hesabını atadı doğal olarak. Bunu şimdi değiştirmek istiyorum. Nasıl yaparız?

• Bildiğim kadarıyla format atmadan o hesabı kaldıramazsın hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni bir microsoft hesabı aç ve onu kaydet 2 olarak. daha sonra seninkini silmene izin verir belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutsayulu

yeni bir microsoft hesabı aç ve onu kaydet 2 olarak. daha sonra seninkini silmene izin verir belki

Dediğini yaptım, outlook ekledim ama eskisini silmiyor yine de. 8.1 güncellemesiyle bu konuda bir gelişme olur mu olmazsa mecbur format atacaz o zaman?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetburaktr

quote:

Orijinalden alıntı: kutsayulu

yeni bir microsoft hesabı aç ve onu kaydet 2 olarak. daha sonra seninkini silmene izin verir belki

Dediğini yaptım, outlook ekledim ama eskisini silmiyor yine de. 8.1 güncellemesiyle bu konuda bir gelişme olur mu olmazsa mecbur format atacaz o zaman?

8.1 güncellemesinde her şey gidecek bence yeniden giriş ister yani fiziksel bir format olacak hatta bios güncellenecek telefonda ancak hesabı yedekleyip kendiliğinden oturum açar belki. ama formatta her şey gidecek ya, baktınız aynı hesapla açıldı nasılsa telefon formatlandı hiç bir şey yüklemeden fabrika ayarlarına yüklersiniz zaten 2 3 hafta içinde güncelleme gelecek deniyor beklemek daha mantıklı kusura bakmayın uzun oldu azıcık

• kutsayulu K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Peki Ayarlar>Hakkında>Telefonu sıfırlayın. şeklinde yaparsam telefonu kutusundan ilk çıkardığım gibi mi oluyor? İçinde gelen HERE maps falan silinmez değil mi? Sonradan benim yüklediğim uygulamalar ve ayarlar gider sadece?
  • Tamam arkadaşlar sorun çözüldü. Son mesajda belirttiğim gibi telefonu sıfırladım. Sıfırlamadan önce fotoğraf-video ları "Masaüstü için Windowsphone" programıyla pc ye yedekledim. Sıfırlamadan sonra Telefon kutudan çıktığı haliyle tekrar açıldı. Yedeklediğim dökümanları aynı programla geri yükledim. uygulamaları da mağazadan tekrar yükledim. Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.